Jak stavět vložky do bot

Budování vlastních vložek do bot může ušetřit peníze a pomoci recyklovat položky, které již nepotřebujete, například lepenku nebo starou podložku na cvičení. Navíc, pokud chcete měnit velikost stélky tak, aby vyhovovala vašim vlastním potřebám obuvi, vlastní vám to umožní. Také pravidelná výměna stélky může mít za následek méně vlhkosti zachycené v obuvi, což může prodloužit životnost obuvi! Tento článek poskytuje několik způsobů, jak vyrábět vložky do bot, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.Metoda 1 ze 3: Kartonové vložky

 1. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 1

  1 Vyjměte starou stélku z boty. Odstraňte veškerou špínu nebo povrchovou špínu.
 2. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 2

  2 Umístěte starou stélku na lepenku. Karton musí být tlustý a nejlépe by měl mít „odpružený“ pocit - staré kartony jsou dobré.
 3. Obrázek s názvem Build Shoe Insoles Step 3

  3 Sledujte tvar stélky tužkou. Jakmile budete mít tvar správný, můžete přejít přes obrys fixou, aby bylo lépe vidět.
 4. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 4

  4 Vystřihněte design stélky. Použijte nůžky, které jsou dostatečně ostré, aby se lepenka snadno stříhala.
 5. Obrázek s názvem Build Shoe Insoles Step 5

  5 Opakovat. Pro každou botu vyrobte dvě vložky. To vám umožní provětrat jednu stélku a vložit druhou, čímž prodloužíte životnost obou stélek. reklama

Metoda 2 ze 3: Vložky do podložky na jógu

 1. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 6

  1 Na hladkou stranu podložky na jógu nebo cvičení vystopujte žabku nebo botu, která odpovídá vaší velikosti. Použijte podložku, kterou již nechcete; pokud ho nemůžete najít, podívejte se v charitativním obchodě, kde najdete podložky k vyhazování. Zbytek rohože uschovejte ve své skříni pro další použití.
 2. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 7

  2 Vystřihněte design, který jste vysledovali.
 3. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 8

  3 Překlopte střiženou stélku. Znovu jej sledujte na hladké straně a vytvořte stélku pro protější nohu. Vystřihněte tuto stélku. Nyní máte stélku pro pravou i levou nohu.
 4. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 9

  4 Sledujte a vyřízněte další čtyři pro pravé i levé. To znamená, že budete mít celkem pět výřezů pro každou nohu.
 5. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 10

  5 Skládejte výřezy pro každou nohu. Umístěte texturovanou stranou nahoru.
 6. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 11

  6 Čtyři vrstvy slepte pomocí horké lepicí pistole. Trochu přilepte a poté stiskněte. Poté ještě trochu přilepte a stiskněte. Pokud se pokusíte slepit celou vrstvu najednou, začne schnout, než vrstvy přitlačíte k sobě.
 7. Obrázek s názvem Stavět vložky do bot Krok 12

  7 Nechte úplně uschnout. Jakmile uschne, máte nové vložky! reklama

Metoda 3 ze 3: Samolepicí korkové vložky

 1. Obrázek s názvem 879335 13

  1 Kupte si roli samolepicího korku.
 2. Obrázek s názvem 879335 14

  2 Vyviňte kousek samolepicí zátky na délku boty. Sledujte tvar boty na korek (kresba na papír na zadní straně bude pravděpodobně snazší).
  • Udělejte to pro pravou i levou nohu.
 3. Obrázek s názvem 879335 15

  3 Vystřihněte nakreslený tvar. Pokud chcete silnější vložku, vystřihněte pro každou botu dvě až tři vrstvy.
 4. Obrázek s názvem 879335 16

  4 Pokud jste vystřihli vrstvy, opatrně je přitlačte k sobě.
 5. Obrázek s názvem 879335 175 Vyložte botu. Oloupejte podložku a opatrně vsuňte stélku dovnitř boty. Chcete -li se držet, stiskněte dolů.
  • Trochu lehčího paliva Zippo vytvoří lepivou stranu hladkou pro snadné vložení a rychle schne.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Nevěděl jsem, že karton lze použít jako vložky, to je skvělé vědět. Jak dlouho vydrží, když se používá v plochých sandálech nebo vůbec v jakémkoli typu obuvi? Záleželo by na počasí - například kdyby neustále pršelo, lepenkové sandály/žabky by dlouho nevydržely. Také typ terénu, po kterém jdete, bude mít dopad, a pokud jste turista, pravděpodobně byste velmi rychle přežvýkali lepenkovou stélku. To znamená, že odolná lepenka vydrží déle než slabší nebo slabší typ, takže pokud potřebujete, aby stélka vydržela déle, vyberte si kvalitní karton.
 • Otázka Jak mohu vyrobit nepěnové, ale účinné vložky s teplým topem pro nohy citlivé na pěnu/chlad? T. Chinsen Tkaninu Top Answerer (rouno/džínovina proti pilulkám, dle vašeho výběru), tenké tavitelné (Heat & Bond) nebo lepidlo ve spreji a metalizovanou tkaninu (tkáň chromá nebo metalický úplet) je třeba vrstvit a ošetřit, aby se získal základní materiál pro vaše stélka. Klíčovým faktorem je kovová vrstva. Jeho povrch bude odrážet teplo zpět do chodidla a do vrstvy látky výše, čímž vytvoří polštář tepla. Dokonce i fólie pod stélkou může zabránit ochlazení nohou. Oboustrannou páskou nebo lepidlem zabraňte sklouznutí stélky v botě.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

Metoda 1:dobré jí návrat kam se dívat
 • Karton z kartonu nebo podobné těžké, trvanlivé lepenky s některými dávat
 • Tužka
 • Popisovač
 • Nůžky, ostrý nebo řemeslný nůž
 • Řezná plocha, například řezací podložka

Metoda 2: • Stará jóga nebo cvičební podložka
 • Popisovač
 • Nůžky, ostré
 • Horká lepicí pistole

Metoda 3 :

jak mohu sledovat at&t tv na svém počítači
 • 1 rolka samolepicí korek (v případě potřeby kupte jednu samolepicí rolku a jednu roli bez-druhou použijte na spodní stranu)
 • Pero, tužka nebo fix
 • Nůžky
 • Zapalovač Zippo (volitelně)
Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Mockumentary filmař Christopher Guest je zpět, aby nás rozesmál s maskoty. Kliknutím zjistíte, kdy film zasáhne Netflix.Tým USA se v pátek kvalifikuje na Bahamách v AmeriCupu. Tato hra není v televizi, ale můžete se na ni podívat zde.V tomto nedoceněném romcomu se Drew Barrymore vrací na střední školu. Zde je návod, jak streamovat Never Been Kissed právě teď.

Jak připravit bramborový koláč. Bramborový koláč je klasická příloha s mnoha možnými variacemi. Například Bramborový dauphinoise je jedním z nejstarších známých receptů na pečení brambor, který používá krémový základ. Standardní pečení brambor nespoléhá na ...