US Open 2020: Kim Clijsters vs Ekaterina Alexandrova náhled, souboj a předpověď

Kim Clijstersová

Kim Clijstersová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Kim Clijstersová vs (21) Jekatěrina Alexandrová

Datum: 1. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 20:00 EDT, 4:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Kim Clijsters vs Ekaterina Alexandrova náhled

Kim Clijstersová se připravuje na své první hlavní vystoupení po více než osmi letech proti Jekatěrině Alexandrové.

Kim Clijstersová se připravuje na své první hlavní vystoupení po více než osmi letech proti Jekatěrině Alexandrové.

Trojnásobná šampionka US Open Kim Clijstersová se poprvé od roku 2012 vrátí na Major, když v úterý na Flushing Meadows nastoupí na 21. pozici Ekateriny Alexandrové.

v tenise, co je set

Bylo to v létě 2009, kdy se Belgičanka právě na svém třetím turnaji pohádkově vrátila ze zranění právě na těchto kurtech. Nevypadalo to, že by se Kim Clijstersová po dvouleté absenci vracela do náročných podmínek Tour, když porazila Venus a Serenu Williamsovou pro svůj druhý titul na US Open.

Bývalá světová jednička se vrátila příští rok, aby úspěšně obhájila korunu, a v roce 2011 přidala své kočičce titul na Australian Open, než příští rok zavěsila raketu.

Osm let od jejího druhého důchodu je Kim Clijstersová opět na turné. Věk nebyl schopen zastrašit 37letou Síň slávy, jejíž vášeň pro hru a hlad po soutěži zůstávají stejné jako kdykoli předtím.

Zatímco zahájila sezónu 2020 ztrátami na Garbine Muguruza a Johanna Konta, bylo to na World Team Tennis, kde oslnila. Kim Clijstersová dovedla New York Empire k titulu s řadou vítězství nad Sofií Kenin a Sloane Stephens.

Poranění břicha ji však minulý týden donutilo odstoupit z Western a Southern Open, protože Kim Clijstersová se snažila znovu získat plnou kondici před US Open 2020.

Ekaterina Alexandrová

Ekaterina Alexandrová

Světová jednička 29 Jekatěrina Alexandrová přichází na US Open poté, co se v této sezóně etablovala jako jedna z formálních hráček.

Ruska dokázala zanechat svoji stopu i ve zkrácené sezóně, když v lednu zvedla svůj první singlový titul na Shenzen Open. Podpořila to solidním výkonem v Petrohradě, kde se dostala do semifinále. S 13 vítězstvími zápasů pod jejím pásem byla pětadvacetiletá hráčkou, na kterou si letos musí dát pozor.

Kim Clijstersová vs. Jekatěrina Alexandrová proti sobě

Kim Clijstersová

Kim Clijstersová

Bude to bitva dvou generací. Protože tito dva hráči nikdy nehráli proti sobě, jejich vzájemná rivalita před jejich otvírákem na US Open je 0: 0.

Predikce Kim Clijsters vs Ekaterina Alexandrova

Kim Cijters

Kim Cijters

Vzhledem k tomu, že si tito dva hráči nikdy navzájem nekřížili cestu v konkurenčním prostředí, mohl by jejich zápas v prvním kole US Open být zajímavou záležitostí.

Propast v rodokmenu a zkušenosti mezi těmito dvěma hráči se však nemohou splést. Neoznačená Kim Clijstersová má na kontě 41 titulů WTA, zatímco její soupeřka v prvním kole Alexandrova jen jeden.

Míra zotavení Kim Clijstersové ze zranění, které ji minulý týden donutilo vystoupit z Cincinnati, bude hrát velkou roli ve výsledku tohoto zápasu. Clijstersova hra je postavena na její plynulé práci nohou, a proto je nutné, aby se cítila nejlépe, když se postaví soupeři o 12 let mladšímu než ona.

Schopnost Kim Clijstersové absorbovat tempo a sílu svých protivníků je na špičkové úrovni. Ale jak dlouho bude schopná udržet tuto úroveň proti hráči ve formě, jako je Alexandrova, se teprve uvidí.

Zdá se, že US Open 2020 přišla příliš brzy na comeback Kim Clijstersové a čtyřnásobný grandslamový šampion si možná bude muset ještě chvíli počkat, než dosáhne příznivých výsledků v elitní fázi.

Předpověď: Jekatěrina Alexandrová vyhrála ve třech setech.

Populární Problémy

Medvědi a Broncos, kteří vyrazili ze zklamání z úsilí 1. týdne, se v neděli setkají v Denveru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Hluboký náhled na zápas prvního kola na US Open 2021, kde dva in -form hráči - Karen Khachanov a Lloyd Harris - zkříží meče. Dokáže Chačanov odrazit nenasazeného, ​​ale nebezpečného Harrise?

Školní uniformy vám usnadní ranní rozhodování, ale pro styl nejsou nejlepší. Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit svůj vzhled, takže se nebojte každý den vyzkoušet něco nového. Mějte na paměti, že každá škola má svůj vlastní dress code ....

Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat nedělní hru Eagles vs Browns živě online. Zde jsou vaše možnosti.

Švédsko za ta léta vyprodukovalo několik opravdu skvělých tenistů, od Bjorna Borga po Robina Soderlinga.

Zde je vše, co potřebujete vědět o zítřejších zápasech.