Weber State vs James Madison Live Stream: Jak se dívat bez kabeluGetty

Fotbalové mužstvo Jamese Madisona Dukese bude v sobotu hostit Weber State Wildcats v semifinále mistrovství FCS.

Začátek hry je naplánován na 18:30. ET a budou vysílány na ESPNU. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

jak sledovat zlaté glóby na Apple TV
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují ESPNU, zatímco balíček Max je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Weber State vs James Madison na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange + Sports Extra od Sling TV je dodáván se 49 kanály, včetně ESPNU. První měsíc stojí 35 $ (poté 45 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Weber State vs James Madison sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPNU je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Weber State vs James Madison na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Weber State vs James Madison

Divoké kočky (11-3) ve čtvrtfinále skřípaly kolem Montany Grizzlies 17-10, přestože byly vyřazeny ze zápasu 274-113.

tenisky na míru

Obrana Weber State přišla s 5 zastaveními a jejich útok na to nikdy nekašlal.

Je to velká výhra pro náš program. Myslel jsem, že naše obrana je vynikající, řekl hlavní trenér Weber State Jay Hill Standardní vyšetřovatel . Jsem velmi pyšný na seniory ... Nemohu říci dost o jejich přípravě a jejich vedení a o tom, co ti kluci pro tento tým znamenají.

Dodal: Řekli jsme, že letos chceme udělat další krok vpřed. To je součástí tohoto kroku. Myslím, že jsme to ještě nedokončili. Chceme být zmiňováni s elitními týmy v zemi ... Naši hráči a já zatím nejsme spokojeni s tím, kde jsme. Stále máme před sebou větší cíle.

Wildcats redshirt druhého obranného konce George Tarlas přišel s párem trsátek. Jeho druhý zpečetil vítězství-Grizzlies byli na své 40 yardové čáře a zbývalo 2:01, když vybral přihrávku přes střed.

Jsem vděčný, opravdu. Nevím, jak jsem tam skončil, řekl Tarlas podle vyšetřovatele standardů. Právě jsem odvedl svou práci, jen jsem se snažil schovat před zadákem a ukázat se na konci a získat výběr ... Nevím, jak jsem skončil s výběrem, tyto hry jsme hráli už dříve, ale tento týden quarterback to nakonec hodil po svém, takže jsem toho musel využít.

The Dukes (13-1), usilující o třetí vzhled hry o titul za poslední čtyři roky, ovládli minulý týden ve čtvrtfinále tým Northern Iowa Panthers 17: 0.

Starší rozehrávač Redshirt Ben DiNucci dokončil 19 z 28 přihrávek na 157 yardů, přistání a trsátko.

Obranná fronta Jamese Madisona se dostala domů na 5 pytlů - starší defenzivní lajnař John Daka zaznamenal pár a redshirt starší defenzivní lajnař Ron’Dell Carter, redshirt senior linebacker Dimitri Holloway a juniorský defenzivní lineman Mike Greene měli po jednom kusu.

Daka a Carter mají v sezóně 16,5 a 11,5 pytle, což je první a třetí místo mezi hráči CAA.

V týmu máme řadu seniorů, mnoho veteránů, kteří hráli významné fotbalové a velké fotbalové zápasy, řekl hlavní trenér Jamese Madisona Curt Cignetti. Washington Post . Zde hrajete spoustu velkých fotbalových her, protože chytíte nejlepší střelu všech. Myslím, že klíčem k tomuto cvičení je, že z této hry nevyděláte víc, než jaká je. Je to jen hra. Věci, které musíte udělat, abyste byli úspěšní, se nezměnily.


Populární Problémy

Jak namazat šicí stroj. Váš šicí stroj bude lépe fungovat, pokud jej budete pravidelně mazat a čistit. Bude také běžet tišeji. Většina šicích strojů vyžaduje, abyste odstranili textilní vlákna a nitě, které se hromadí při každém projektu ...

Nákup klasického auta se nijak neliší od nákupu typického auta. Abyste se ujistili, že dostanete kvalitní vozidlo, vyžaduje to hodně výzkumu a inspekce. Koupě klasického auta má ještě větší problém s jeho používáním ...

Jak zastavit kousací zvyk králíka. Králíci mohou být láskyplná stvoření, ale strach nebo agresivní instinkty mohou způsobit, že i ten nejsladší králík kousne. Pokud vychováváte králíka a máte problémy s chováním, možná jste ...

Jak na sněžnici. Sněžnice jsou skvělou outdoorovou aktivitou na jakémkoli místě se sněhem. Začátek je stejně snadný jako nalezení sněžnic a chůze, ale při cvičení začněte na pevně zabalené stezce. Jakmile ucítíte ...

Purdue a Auburn se snaží uzavřít sezóny vítězstvím v Music City Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Světová jednička Novak Djokovič se zapsal do historie svým pětisetovým vítězstvím nad Stefanosem Tsitsipasem v nedělním finále Roland Garros a stal se prvním mužem v otevřené éře, který vyhrál dvojnásobný kariérní grandslam.