Byl to neuvěřitelný bojovník a nikdy by se neunavil: Roger Federer o Guillermovi Vilasovi v novém dokumentu

Roger Federer

Roger Federer

Dokument o Guillermo Vilas Na Netflix byl nedávno vydán boj o první místo v žebříčku. Film s názvem Guillermo Vilas: Settting the Score, řídil argentinský novinář Eduardo Poppo a uvádí komentáře legend, jako jsou Bjorn Borg, Rafael Nadal, Roger Federer, Rod Laver a Gabriela Sabatini.

Rafael Nadal a Roger Federer jsou celkem snadno dva z největších hráčů v historii tohoto sportu. A oba si velmi váží Guillerma Vilase, jak je vidět v dokumentu, který je nyní k dispozici ke streamování na Netflixu.

Roger Federer a Rafael Nadal vzdávají poctu Guillermovi Vilasovi v dokumentu Netflix

Rafael Nadal a Roger Federer

Rafael Nadal a Roger Federer

Roger Federer má pracovní morálku, která je na špičkové úrovni. Jedním z důvodů, proč si Švýcar Maestro dokázal tak dlouho udržovat své extrémně vysoké standardy, je jeho oddanost každému aspektu hry.

Podle Rogera Federera je to však právě Guillermo Vilas, kdo má nejpříkladnější pracovní morálku. Dvacetinásobný grandslamový šampion v dokumentu sklidil chválu na Vilasův disciplínu a poukázal na to, že jde příkladem pro hráče, jako je on sám.

Guillermo byl jedním z těch hráčů, kteří zanechali stopu, zvláště pokud jde o pracovní morálku pro další generaci hráčů, řekl Federer.

Roger Federer dále chválil bývalého šampióna US Open a označil ho za „neuvěřitelného bojovníka“.

Byl to neuvěřitelný bojovník a nikdy by se neunavil, pokračoval Federer.
Roger Federer v dokumentu velmi oceňuje Guillerma Vilase.

Roger Federer v dokumentu velmi oceňuje Guillerma Vilase.

Roger Federer se poté krátce dotkl Vilasova boje o kýžené pořadí. Devětatřicetiletý hráč vyjádřil lítost nad tím, že se Vilasovi nepodařilo dosáhnout na první místo, a tvrdil, že tehdejší systém hodnocení neposkytl hráči patřičný kredit.

'Měl být světovou jedničkou, ale systém hodnocení byl v té době jiný,' poznamenal Federer. Hrát moc nevyplatilo.
Rafael Nadal si v dokumentu vzpomněl na anekdotu o Guillermu Vilasovi.

Rafael Nadal si v dokumentu vzpomněl na anekdotu o Guillermu Vilasovi.

Rafael Nadal mezitím vzpomněl na zajímavou anekdotu o Guillermu Vilasovi a o sobě v dokumentu. Oba hráči, specialisté na Southpaws a antukový kurt, si mezi kurty rozdali těsné pouto.

Mallorcan vzpomínal na to, jak mu jeho kolega z šampionátu French Open poskytl zásadní radu o důležitosti pokrytí celého hřiště na rozdíl od pouhého bočního pohybu.

Když jsem byl velmi mladý, pamatuji si jednu věc, kterou mi řekl - „Každý ví, jak běžet na stranu, ale běžet tam a zpět je mnohem složitější, takže se musíte pokusit hráče vyvést z jejich pohodlí. zóna, “řekl Nadal.

Kontroverze kolem žebříčku Guillerma Vilase

Guillermo Vilas

Guillermo Vilas

Guillermo Vilas je bezesporu nejúspěšnějším jihoamerickým tenistou všech dob, když vyhrál čtyři grandslamy a celkem 62 titulů v kariéře. Bývalý šampion French Open měl na turné přes 900 vítězství, ale přesto se nikdy nedokázal ocitnout na vrcholu žebříčku ATP.

Vilas byl vždy extrémně nadšený z toho, že byl zařazen na první místo na světě, a nakonec to, že se tam nedostal, bylo jednou z největších lítostí jeho kariéry.

Ve svém nejlepším kalendářním roce - 1977 - Guillermo Vilas vyhrál French Open i US Open. Na turnaji ATP získal dalších 16 titulů a skončil s neuvěřitelným rekordem W-L 130-15.

Ve stejném roce vyhrál Guillermo Vilas 53 zápasů v řadě na antuce. Bohužel pro něj však nic z toho nestačilo na to, aby mu poskytlo vytoužené místo č. 1, když dál mizel na č. 2 za ním Jimmy Connors .

Důvodem byla především skutečnost, že v té době systémy hodnocení braly průměr z výsledků každého hráče. Není třeba říkat, že Vilasův průměr nestačil na to, aby v tabulce překonal Connorsa.

nejlepší nová tenisová raketa

Populární Problémy

„Pretty Little Liars“ se dnes večer vrací se spinoffovou sérií „The Perfectionists“. Zjistěte, jak jej streamovat online bez kabelu.

Film „Jsem Patrick Swayze“ zkoumá život zesnulého skvělého herce. Zde je návod, jak sledovat streamování dokumentu online bez kabelu.

Sunil Gavaskar věří, že olympijské zklamání Novaka Djokoviče mu umožní vzít si volno a „přeskupit se“ před blížícím se US Open.

Po náročném školním roce není nic špatného na tom, když se vyspíte pozdě a budete celý den sledovat televizi nebo hrát videohry - alespoň první týden nebo dva letní prázdniny. Pokud je oddalování nudné, možná je načase vymanit se z ...

Disk Google je synchronizační systém, který sdílí soubory a ukládá data online. Umožňuje uživatelům ukládat soubory na jejich servery a integrovat soubory se zařízeními. Pokud máte chybu serveru, jedná se s největší pravděpodobností o neznámou chybu nebo ...