Jak objednat UFC 244 na ESPN PlusGetty

UFC 244: Masvidal vs Diaz PPV si můžete objednat prostřednictvím ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


UFC 244 se v sobotu večer uskuteční v Madison Square Garden, jejíž hlavní hvězdou bude boj welterové váhy mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem.

Hlavní PPV kartu UFC 244 si můžete objednat přímo zde prostřednictvím ESPN+ . K dispozici je několik různých cenových možností, takže zde je úplný přehled toho, co potřebujete vědět o ESPN+ a nákupu UFC 224:


Jak objednat UFC 244 PPV na ESPN+

K nákupu UFC 244 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti pro objednání se liší podle toho, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 244 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde výběrem možnosti Upgradovat a koupit. Poté budete moci sledovat kartu předčasných příprav UFC 244 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže).

Pokud již máte ESPN+ : Na této stránce si můžete koupit UFC 244 PPV sám za 59,99 $ a poté kliknutím na odkaz Získat za 59,99 $ zde. Nebo pokud vyberete Upgrade & Buy, můžete získat speciální cenu balíčku, i když již máte ESPN+. V takovém případě jednoduše prodloužíte své současné předplatné ESPN+ o rok a získejte UFC 244 PPV za celkem 79,98 $.


Kde sledovat UFC 244

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Masvidal vs Diaz, Gastelum vs Till a kompletní hlavní PPV kartu UFC 244.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 244

V hlavní události budou welterweights Nate Diaz (20-11 v MMA, 15-9 v UFC) a Jorge Masvidal (34-13, 11-6) bojovat za neoficiální, ale UFC schválené BMF (pro nejhorší matky- er) pás.

Čtyřiatřicetiletý Diaz ukončil tříleté propouštění nejlepším Anthony Pettisem jednomyslným rozhodnutím v srpnu na UFC 241. Poté vydal uctivou výzvu Masvidalovi, který seděl v kleci v centru Honda v Anaheimu v Kalifornii.

Diaz zdvojnásobil výzvu na své tiskové konferenci po boji, přičemž použil jazyk, který by inspiroval prezidentku UFC Danu Whiteovou, aby pověřil návrhářský tým propagace vytvořením pásu BMF.

Nyní bojujeme za nejhorší matku - v herním pásu, a to je moje. Chtěl bych to tedy obhájit proti Jorge Masvidalovi, Řekl Diaz . Pokud tedy chcete být tou nejhorší matkou - ehm, tak to uděláme.

Po sobotním boji bude hardware rozdávat herec a legenda WWF Dwayne The Rock Johnson.

Johnson se těšil na zabalení titulu kolem vítěze video z Instagramu oznámil svou roli v této akci.

starožitná tenisová raketa

Bude to divoká, zábavná a historická noc. Nechcete si nechat ujít tento boj.

Masvidal naposledy bojoval v červenci, když vytvořil rekord UFC v nejrychlejším knockoutu tím, že Ben Askrena zastavil s létajícím kolenem pět sekund po zápase UFC 239.

tenisové boty sperry top sider

Čtyřiatřicetiletý hráč ukončil svá předchozí tři vítězství údery.

Jsem tam, abych ubližoval každou sekundu každé minuty a každou minutu každého kola, řekl ve středu Masvidal MMA feťák . Pokud přežije, co mu mám dát, klobouk dolů před ním. Ale ve mně je pes. A když se tento pes unaví, kousá dál.

Od nikoho neudělám krok zpět. Neexistuje žádný boj, který byste mohli vytáhnout tam, kde mě zasáhnou, nebo když se unavím, couvám nebo se vyhýbám boji. Jsem pes a jakmile je ta klec zamčená, vím jen jednu věc a jednu rychlost.

Hlavní karta (22:00 ET na PPV)

Jorge Masvidal vs. Nate Diaz, welterová váha

Darren Till vs. Kelvin Gastelum, střední váha

Stephen Thompson vs. Vicente Luque, welterová váha

Derrick Lewis vs. Blagoi Ivanov, těžká váha

Gregor Gillespie vs. Kevin Lee, lehká váha

Předběžná karta (20:00 ET, na ESPN2)

Johnny Walker vs. Corey Anderson, lehká váha

Shane Burgos vs. Makwan Amirkhani, muší váha

Brad Tavares vs. Edmen Shahbazyan, střední váha

Andrei Arlovski vs. Jairzinho Rozenstruik, těžká váha

Předběžná karta (18:30 ET na UFC Fight Pass/ESPN+)

Jennifer Maia vs. Katlyn Chookagian, dámská muší váha

Lyman Good vs. Chance Rencountre, welterová váha

Julio Arce vs. Hakeem Dawodu, muší váhaPopulární Problémy

Jak plavat ve volném stylu. Volný styl byl tradičně závod, který umožňoval závodníkům plavat jakýmkoli způsobem chtěli. Poté, co se to, čemu se říkalo přední procházení, stalo dominantním způsobem freestylu, se termín freestyle ...

Cvičení „paty do nebe“, nazývané také „puls nahoru“, je snadné cvičení, které se zaměřuje na spodní břišní svaly. Nenechte se však zmást jednoduchostí tohoto cvičení - dodá vám zabijácké cvičení, které posílí vaši sílu ...

Váš průvodce streamováním Princezny a žáby online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak kopnout výš. Vyrazení výš během bojových umění může pomoci zvýšit váš výkon a dokonce vám pomůže postoupit o úroveň výš. Naučit se kopat výš se pravděpodobně nestane přes noc, ale s trochou praxe a velkým nasazením můžete ...

Dislokace kloubů může být pro kočky bolestivé a vážné zdravotní problémy. K dislokaci kloubu dochází, když je bod, ve kterém se setkají dvě nebo více kostí, narušen nebo poškozen. K tomu může dojít v jakémkoli kloubu, ale obvykle se to vyskytuje v nohou nebo ...