USA vs Guyana přímý přenos: Jak sledovat Gold Cup online bez kabelu

USA vs Guyana živý přenos

Getty

Přes FuboTV můžete sledovat živý přenos USA vs Guyana v angličtině nebo španělštině . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Mužské národní fotbalové týmy Spojených států a Guyany se v úterý setkají v Allianz Field v Saint Paulu v Minnesotě ve skupině Gold Cup 2019.

kolikrát můžete trefit birdie v badmintonu

Pro ty v USA, kteří se chtějí dívat, zápas začíná ve 22 hodin. ET a budou vysílány na Fox Sports 1 (anglicky), UniMas (španělsky) a Univision Deportes Network (španělsky). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1, UniMas a Univision Deportes Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Guyana (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápasy na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Guyana (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

profesionální tenisté, kteří začali pozdě

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos USA vs Guyana (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

USA vs Guyana Gold Cup Preview

Američané do turnaje pokulhávají, když v červnu na domácí půdě utržili pár poražených porážek.

5. června padli na Jamajce 1: 0 na Audi Field ve Washingtonu DC, poté o čtyři dny později prohráli s Venezuelou 3: 0 na stadionu Cincinnati Nippert.

Mluvili jsme o tom, že bychom chtěli být agresivnější, chtěli jsme se dostat za ně, chtěli jsme dostat míče do jejich šestnáctky. Myslím, že se nám to do určité míry opravdu povedlo, řekl po druhé porážce hlavní trenér USMNT Gregg Berhalter podle ESPN . Vzdali jsme góly. Nelíbila se mi reakce. A pak nemám pocit, že bychom 90 minut soutěžili na úrovni, na které jsme potřebovali soutěžit; mentalita. Chápu, že je horko, že někteří kluci hrají poslední měsíc 90 minut každý týden, někteří jsou na dovolené a dostáváme každého tam, kde potřebuje. Ale stále chcete větší konkurenceschopnost, myslím. Začíná to tím, že se kluci dostanou do dobrých pozic, aby mohli zvládat souboje a účastnit se duelů.

Spojené státy hrály bez útočníka Christiana Pulisica a záložníka Michaela Bradleye, od nichž se očekává start ve Zlatém poháru. Zkušený útočník Jozy Altidore, rovněž pravděpodobný předkrm, odehrál 45 minut.

To jsem celou dobu říkal o Jozym. Berhalter má podle ESPN špičkovou kvalitu. Jeho schopnost kombinovat s hráči, jeho schopnost vidět přihrávky, schopnost držet míč vzhůru, je opravdu kvalitní útočník. Bylo by hezké dostat mu gól. Myslím, že jsme ve druhém poločase přesunuli hodně míčů na trestnou lavici a bylo nešťastné, že nebyl na konci jednoho z nich. Celkově je ale vzrušující přemýšlet o tom, jak se jeho kvalita vrací do týmu.

Guyana překonala Barbados, ostrovy Turks a Caicos a Belize v kvalifikaci, přičemž v tomto procesu klesla na Francouzskou Guyanu.

pravidla badmintonu a bodování

Golden Jaguars ve svých přípravných zápasech zvítězili na Bermudách 1: 0 a klesli na Haiti 3: 1.

Budou hrát bez záložníka Philadelphie Union Warrena Creavalle, který si zlomil nohu při tréninku s národním týmem.

Je to pro něj opravdu těžké, protože byl ze soutěže opravdu nadšený, řekl podle něj hlavní trenér Unionu Jim Curtin Reuters . Smolná přestávka. Naštěstí je diagnóza docela dobrá.

Osmadvacetiletý Brooklyn se od roku 2014 objevil v 70 hrách za Unii.


Populární Problémy

Rakety ilustrují třetí Newtonův zákon pohybu: „Pro každou akci existuje stejná a opačná reakce.“ První raketou mohl být dřevěný holub poháněný párou, který vynalezl Archytas z Tarentu ve čtvrtém století ...

David Ferrer: rejnok mezi žraloky

7. sezóna seriálu '90 Day Fiance' má premiéru se zcela novými epizodami seriálu. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Nike je atletická společnost se sídlem v Oregonu specializující se na obuv a sportovní oblečení. Od svých skromných začátků v roce 1972 společnost rychle rostla a dnes prodává výrobky ve 130 zemích. Pokud byste chtěli ve svém obchodě distribuovat výstroj Nike, ...

Australanka zvedla trofej WTA Elite poté, co ve finále porazila čínskou Wang Qiang 6-3 6: 4.

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Baby Be Mine“ se vysílá ve 20 hodin. ET.