„Obvykle mu nevadí jeho nápady, ale tahle je strašná“ - Nick Kyrgios o koučování na hřišti Stefanose Tsitsipase

'/>

Nick Kyrgios

Stefanos Tsitsipas ' nedávné komentáře o koučování na hřišti Zdá se, že obnovila debatu o polarizačním tématu. Hráči a fanoušci začali vážit se svými názory, někteří pro a jiní proti.

Bývalý světový hráč číslo 13 Nick Kyrgios se stal nejnovějším, kdo o tomto problému hovoří. Australan však ostře oponoval své kolegyni z ATP a tvrdil, že i když mu obvykle nevadí poslouchat nápady Stefanose Tsitsipase, ten, který umožnil koučování na hřišti, byl „strašný“.

'Obvykle mi jeho nápady nevadí, ale tahle je strašná,' řekl Kyrgios v sekci komentáře v příspěvku Tennis TV.
Nick Kyrgios

Komentář Nicka Kyrgiose na téma koučování na hřišti

Konverzace se od té doby rozvíjí a Stefanos Tsitsipas i Nick Kyrgios na sebe navzájem zakrývají. Tsitsipas nakonec poznamenal, že Australan nemá ani trenéra na plný úvazek a že by mu mohl pomoci ho najít.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tennis TV (@tennistv)

Nick Kyrgios na to rychle zareagoval, a řekl, že i bez trenéra se zdá, že si proti Stefanos Tsitsipas vede dobře. Kyrgios má proti Řecku bilanci vzájemných zápasů 2: 0, přičemž jejich poslední setkání proběhlo loni na Poháru ATP.

„Zdálo se, že to zvládl dobře, bez toho, že by proti tobě byl někdo, můj chlap [...] haha, ale krása tenisu je jít tam sám !!! Někteří lidé se rozhodnou trenéra nemít, někteří si trenéra nemohou dovolit. Na tenisovém kurtu jsou to rovné podmínky. Myslím, že je to krása tohoto sportu, “řekl Kyrgios.

Stefanos Tsitsipas zdvojnásobuje své komentáře k koučování na hřišti

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Navzdory odporu Nicka Kyrgia a dalších Stefanos Tsitsipas odmítl ustoupit ze svého postoje k koučování na hřišti. Dvaadvacetiletý mladík reagoval na další komentář k příspěvku Tennis TV poukazem na to, že vzhledem k tomu, že se většina tenisových trenérů cvičí navzdory pravidlům, zákaz nebo penalta dávaly jen velmi malý smysl.

„Chápu, co říkáš, ale připomenu ti, že většina tenisových trenérů navzdory pravidlům skutečně trénuje na kurtu,“ pokračoval Tsitsipas v sekci komentářů. 'Proč by měl být pro trenéra, který cítí potřebu promluvit nebo poradit, stanoven trest nebo trest?'

Zdá se, že primární kostkou sváru je cenová dostupnost trenérů. Jak zdůraznil Nick Kyrgios, ne každý hráč na světě má přístup ke špičkovým analytikům a odborníkům na tento sport, a tak by koučování na hřišti mohlo tuto rovnováhu vychýlit ve prospěch bohatších profesionálů.

Současně se však Stefanos Tsitsipas domnívá, že tato praxe již na turné ATP řádí, i když je nezákonná. Jak se úřady k této konverzaci postaví, se teprve uvidí, zvláště pokud - jak Tsitsipas naznačuje - toto pravidlo není v současné době přísně vymáháno.

Populární Problémy

Jak zacházet s menší bolestí nohou. Bolest nohou je běžným problémem sportovců i nesportovců. Drobnou nebo mírnou bolest nohou vyvolává řada příčin - nejčastěji svalové napětí, podvrtnutí vazů, ‚charley kůň‘ z tupého traumatu a ...

Kingfish je robustní tučná ryba, která odolává různým způsobům vaření. Můžete vyzkoušet jednoduchou pánvi smaženou na pánvi, použít různé koření nebo ji jednoduše ochutit solí a pepřem. Grilované nebo pečené ledové ryby jsou stejně ...

„Beyond Oak Island“ má premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos pořadu online.

Michiganský stát se v sobotu setkává s Indianou v bitvě 3-1 týmů z velkého deset. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak natáhnout plátěné boty. Plátěné boty jsou pohodlné, levné a univerzální. Při prvním nákupu však mohou být úzké v prstech, takže jejich prolomení vyžaduje úsilí a trpělivost. Plátěné boty můžete natáhnout metodami pro kutily ...

Po 12leté přestávce je Kim Possible zpět ve formě živého akčního filmu. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu 2019 online.