V Bad Homburgu se Iga Swiatek dostává do prvního semifinále na trávě před Wimbledonem

Světová jednička WTA smetla Annu Blinkovou, 6-3, 6-2, tím, že ve čtvrtek třikrát porušila podání v lásce.BAD HOMBURG, Německo (AP) – Zdá se, že nejlépe hodnocená Iga Swiateková nachází před Wimbledonem svou drážku na trávě.Swiateková, třikrát vítězka Roland Garros na antuce a jednou vítězka US Open na tvrdých dvorcích v New Yorku, hrála ve čtvrtek své první čtvrtfinále na travnaté úrovni proti Anně Blinkové na Bad Homburg Open.Polská hráčka vypadala, jako by tam patřila, v přímé výhře 6-3, 6-2, která předvedla své schopnosti na returnu, když Swiatek třikrát prolomil podání Blinkové na lásku.

 Swiatek je aktuálně na 10-zápasové vítězné sérii.

Swiatek je aktuálně na 10-zápasové vítězné sérii.

Mezi Swiatekem a prvním finále na trávě stojí Lucia Bronzetti poté, co Italka vyhrála svůj čtvrtfinálový zápas 6-4, 6-3 proti Varvare Grachevové, hráčce ruského původu, která hrála svůj první turnaj od přechodu k Francii.

Bad Homburg Open je přípravou na Wimbledon, kde Swiatekovým nejlepším výsledkem ve třech účastech bylo vystoupení ve čtvrtém kole v roce 2021. V roce 2018 byla juniorskou wimbledonskou šampionkou.Americká hráčka Emma Navarro se ve druhém semifinálovém zápase utká buď s Liudmilou Samsonovou, nebo Kateřinou Siniakovou.Navarro prohrával 7-6 (2), 1-1 s Rebekou Masarovou, když Masarová odstoupila poté, co si škubla levým kolenem při natahování o míč. Jejich zápas byl již dříve přerušen pro zpoždění deště poté, co se v prvním utkání uhrály pouhé čtyři body.

Populární Problémy

Packers and Saints se setkají v neděli večer ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Toto je Murrayův první hlavní titul od jeho wimbledonské slávy před třemi lety.

Jak zabránit zamlžení brýlí. Když se snažíte pracovat nebo plavat, může být frustrující zabývat se neustále mlžnými brýlemi. Naštěstí však existuje několik jednoduchých způsobů, jak se mlhy rychle zbavit. Pokud máte plavecké brýle, ...

„All American“ je zpět na řadu 3. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamované online, než se dostanou na Netflix.

Jak stylovat vysoký výstřih. Vysoké výstřihy často dostanou špatný rap za to, že jsou oplzlé a zastaralé. Ale top s vysokým krkem může být při správném nošení překvapivě šik. Klíčem je vybrat správnou košili nebo halenku s vysokým výstřihem a spárovat ...

Serena Williamsová bude mít ve Wimbledonu další šanci na zisk rekordního 24. grandslamového titulu, který začíná v pondělí.