Video: Na Australian Open vypukla kontroverze, protože americký tenista CoCo Vandeweghe rouhal rouhačům soupeře

CoCo Vandeweghe během jejího zápasu prvního kolaAmerická tenisová hvězda CoCo Vandewegheová měla úžasný vstup do roku, když vstoupila na Australian Open a pyšní se devíti nejlepšími výsledky v kariéře.

Vypadá to však, že její štěstí skončilo, když v pondělí vypadla na první překážce prvního letošního grandslamu, když prohrála s Maďarkou Timea Babos 7-6 (7-4), 6-2 na Hisense Arena.Nejnižší bod však nastal, když hořlavá Američanka ztratila nervy a rouhala se svému protivníkovi. Ke konci druhého setu se zdálo, že proklel 51osazeného Babose.

Na tomto videu je jasně vidět, že Vandeweghe křičí, F *** you, you f *** ing b ****, na její soupeř a znechuceně hází její raketou.Twitter reagoval na incident takto:

Rozhodčí si toho samozřejmě všiml a ukotvil bod.

červené vysoké tenisky

Po zápase Vandeweghe řekla médiím, že nebyla příliš spokojená s tím, jak se jí Babos dostal do tváře. Maďarka však z její strany popírala, že by se Vandeweghe vzpírala.

'Vždycky to dělá (ztrácí nervy),' řekl Babos. 'Každý zápas se zlomí pár raket, tentokrát to bylo podle mě porušení času, ale nejsem si jistý.'

„Ten druhý, myslím, byl urážkou mě. Pokud to rozhodčí slyšel, muselo to být toto, “dodala.

Bylo to již podruhé, kdy Vandewegheová dnes dostala porušení kódu. Dříve, na konci prvního setu, odmítala znovu začít hrát, dokud jí kluk s míčem nedoručil banány. Rozhodčí ukotvil bod za ztrátu času.

Později se šestadvacetiletá Američanka vydala na Twitter, aby vyjádřila vděčnost svým fanouškům, kteří se na zápas přišli podívat.

Populární Problémy

Juventus se ve středu utká s Interem Milán v zápase ICC. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Jak vidět slony na Srí Lance. Pokud jste fanouškem slonů, je pro vás Sri Lanka cílem cestování! S přibližně 7 500 slony, kteří se toulají po okolí, má ostrovní země nejvyšší hustotu divokých slonů na světě. Existují...

Premiéra 6. série seriálu Impérium dnes v noci. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Jak udělat zlatého zlatonku. Chtěli jste někdy udělat Zlatého zlatonku? Možná to samo nepoletí, ale vytvoření vlastního dekorativního Zlatého zlatonky může být zábavný způsob, jak oslavit a předvést svou lásku k Harrymu Potterovi a milované hře ...

Mentor je někdo, kdo vás povzbuzuje a pomáhá vám zjistit správné kroky. Tato osoba může být profesionálním průvodcem nebo více osobním koučem. Dobrou zprávou je, že můžete působit jako vlastní mentor. Není třeba najímat ...

Jak odhadnout velikost porce. Pokud jsou vaše porce příliš velké, může být vaše strava vyvedena z rovnováhy nebo můžete mít potíže s udržením váhy. Mnoho lidí bude používat porci váhy nebo odměrku, aby bylo přesnější s porcí ...