Jak sledovat Mexiko vs Haiti Gold Cup v USA

Sledujte Mexiko vs Haiti v USA

Getty

jak hraješ raketbal?

Ti v USA můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Kostarika prostřednictvím FuboTV . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Mexiko se v úterý setká s Haiti v semifinále Zlatého poháru na State Farm Stadium v ​​Glendale v Arizoně.

Pro ty v USA, kteří se chtějí dívat, zápas začíná ve 22:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1 (anglicky) a Univision (španělsky). Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení připojeném k televizi tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 a Univision jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Haiti (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápasy na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

Hulu s živou televizí

badmintonová smeč

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Haiti (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Mexiko vs Haiti (a všechny ostatní zápasy Gold Cup) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

27 palcová tenisová raketa

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled Mexiko vs Haiti

Haiti ve čtvrtfinále ohromilo Kanadu 3: 2 po přestávce 2: 0 v polovině přestávky.

Útočníci Duckens Nazon a Herve Bazile a záložník Wilde-Donald Guerrier našli zadní stranu sítě pro Les Grenadiers po vzrušujícím poločasovém projevu obránce Andrewa Jean-Baptiste.

V šatně je potřeba jeden hlas, aby se všichni zvedli. První hra byla Nazon, druhá hra byla Herve, tato hra jsem byl já, řekl Jean-Baptiste Fotbalová branka . Jde mi o pozitivní mentalitu, a to je jedna z věcí, které prosazuji - říkám si: „Jo, levez la tête - zvedni hlavu - nejsme u konce. Máme 45 minut na to, abychom hru změnili, a stačí jeden gól a poté můžeme vytvořit historii. ‘Jako zázrakem se to přesně stalo.

Brooklyn, New York, rodák, který zastupuje švédský klub Umea FC, dodal: Poukázal jsem na to, že to může být poslední zlatý pohár několika chlapů, a řekl jsem, že tam půjdu a dám každou věc, kterou mohu dát. a chci, aby se mnou šli moji bratři. Děláme to všichni společně, protože náš kondiční trenér dal na palubu ‚tým‘.

Jen jsem stále opakoval, že to musíme udělat společně. Pokud tuto hru prohrajeme, prohrajme tuto hru s každým malým kouskem, který máme. Přesně to tito kluci udělali. Drápali jsme a bojovali za to.

jak bodovat v raketballu

Mexiko ovládlo skupinu A se 13 góly na tři vítězství. Ve čtvrtfinále proti Kostarice nedokázali skórovat, ale postoupili do přestřelky.

El Tri získal náskok ve střelách (22-15), procento držení (60-40) a přihrávky (583-403).

Tresty rozhodně odměnily toho, kdo měl zápas vyhrát, uvedla podle něj hlavní koučka Mexika Tata Martino Associated Press . Řekl jsem, že to bude finále s předstihem, nečekali jsme, že se postavíme Kostarice. Kostarika je vynikající tým, ale realita je taková, že jsme měli vyhrát.

Dodal: Dnešek byl výzvou. Zaprvé proto, že jsme se s Kostarikou setkali dříve a protože to byla první hra, kde jsme museli napravit způsob, jakým jsme hráli, s rizikem návratu do Mexika.

Martino ve druhém poločase vytáhl svůj druhý žlutý yard turnaje a bude pozastaven z kontaktních linek proti Haiti.

Máme Haiti, což je podle mě odhalení turnaje, řekl v pondělí Martino podle Fotbalová branka . Ať se stane cokoli, Haiti je odhalením turnaje.


Populární Problémy

Jak vyztužit kůži. Chcete -li vyztužit kůži, musíte změnit její strukturu na molekulární úrovni. To se obvykle provádí kombinací tepla s vodou nebo voskem, ale existuje několik různých způsobů, jak toho můžete dosáhnout. Namočte kůži do ...

Oživení Nadalova 3 titulu běží v Indian Wells.

Browns and Lions uzavírají předsezónu zápasem ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Jak udržet svého psa zábavného. Mnoho rodičů s domácími mazlíčky má také práci na plný úvazek a během pracovního dne musí nechat své psy doma samotné. Nuda je hlavní příčinou špatného chování psů. Pokud nevynakládají dostatek své energie ...

UCF v sobotu nastoupí na Lane Kiffin a FAU. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.