Video: Grigor Dimitrov skáče po síti, aby zkontroloval soupeře Kylea Edmunda v neuvěřitelném projevu sportovního ducha

Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov přišel na pomoc svému protivníkovi Kyle Edmundovi

Jaký je příběh?

Bulharská tenisová hvězda Grigor Dimitrov předvedl při čtvrtfinálovém střetu s Britem Kylem Edmundem vrcholné sportovní výkony, když přeskočil síť a pomohl mu poté, co Edmund během třetí sady v Brisbane International spadl.

V případě, že jste nevěděli ...

Dimitrov, který je současným světovým číslem ATP. 3 zařadil hráče, byl nejlepším semenem v Brisbane International, která začala 31. prosince.

Srdcem věci

Během napjatého čtvrtfinále Brisbane International mezi Dimitrovem a Edmundem se později ve třetím setu těžce propadl bolestí na grimasu a skóre bylo nerozhodné 4: 4. Bulhar Dimitrov se po přeskočení bariéry středové sítě vrhl na podporu svého soupeře a pomohl svému soupeři.

Bulhar prokázal velkého sportovního ducha, když pomáhal svému soupeři na lavičce, když se při základní čáře svíjel bolestí.

ATP World č. 50 Kyle Edmund se odvážně vrátil, aby odehrál poslední set, přestože poslední dva zápasy prohrál. Dimitrov vyhrál 6-4, 6-7 (3-7), 6-4 a připravil semifinále proti Aussie Nick Kyrgios.

badmintonové trikové střely

Na konci dne především zdraví (záleží). Je velmi nešťastné, co se stalo, řekl Dimitrov o zranění Edmunda. Viděl jsem to příliš mnohokrát. Znám ten pocit. Opravdu doufám, že se zlepší, “dodal.

Co bude dál?

Dimitrov se utkal s Nickem Kyrgiosem v semifinále Brisbane International, ale sestoupil 3-6 6-1 6-4 proti australské světové jedničce.

Autorský záběr

V dnešním konkurenčním sportovním světě je gesto, které Bulhar ukazuje, vysoce pozitivním znakem. Bylo docela srdcervoucí vidět ho jít z cesty, aby pomohl svému soupeři, a ukazuje to, proč je respektován a milován fanoušky po celém světě.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online Cowboy Cerrone vs Alexander Hernandez a všechny předběžné zápasy UFC Fight Night Brooklyn.

6-1 Saints se v neděli utkají s rostoucím týmem Cardinals. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online bez kabelu na různých trzích.

Zde je návod, jak sledovat nové epizody seriálu „Jsi nejhorší“, který je zpět v páté a poslední sezóně.

Svalové slzy se mohou pohybovat od drobných napětí až po traumatická poranění a možnosti opravy slz se také velmi liší. Pokud máte části šlachy nebo tkáně, které nelze znovu připojit, může vám chirurg doporučit debridement (nebo „hladký a ...

Přechod z divošky na dívčí dívku není tak těžký, jak se zdá. Budete muset začít věnovat více pozornosti svému vzhledu a chování, stejně jako hygieně, abyste vypadali a působili více žensky. Změna vyžaduje čas, ale můžete začít být více ...

Okamžik služky Marion na slunci ve Wimbledonu