Video: Novak Djokovič tančí s fanouškem na US OpenNovak Djokovic reaguje na středeční výhruSvětová jednička Novak Djokovič odehrál svůj zápas druhého kola 3. den US Open v New Yorku, když ve dvou setech porazil Rakušana Andrease Haidera-Maurera.Nejlépe nasazený Srb zdemoloval Haider-Maurera a skončil 6: 4, 6: 1, 6: 2. Ve svém úvodním zápase proti brazilskému Joao Souza prohrál Djokovič za celý zápas pouze 3 zápasy a vyhrál 6-1, 6-1, 6-1.V roce 2011 již jednou vyhrál titul na US Open a 4krát se umístil na druhém místě. Naposledy v roce 2013 by nakonec přišel o titul Rafael Nadal. On také dosáhl finále v roce 2012, prohrát s třetím semen Andy Murray, 2010 (opět prohrál s Nadalem) a 2007, kde prohrál s úhlavním rivalem Rogerem Federerem.

Djokovič nečelil ani jednomu bodu zlomu. Vedl první set 5: 4, Djokovič pokračoval v další hře, poté, co se znovu soustředil, ve zbývající části zápasu prohrál pouze 3 další hry, protože zaregistroval ohromujících 27 vítězů.28letý Haider-Maurer je vítězem 7 akcí Challenger a v dubnu letošního roku dosáhl kariérního žebříčku 47. Aktuálně mu patří 52 bodů a za svou dosavadní kariéru nepostoupil za 2. kolo žádného grandslamového turnaje.Srb se nyní ve svém zápase třetího kola na Open utká s Italem Andreasem Seppim. Seppi na 25. místě je čerstvě z vítězství nad Rusem Teymurazem Gabashvilim, když vyhrál jejich zápas 3-6, 6-3, 7-6 (3), 6-1. Seppi předtím porazil Američana Tommyho Paula 6: 4, 6: 0, 7: 5 ve svém zápase prvního kola na Open.

Po svém směrovém vítězství nad Haiderem-Maurerem se Djokovič zapojil do nadšené oslavy s divákem, který mával ručníkem ve vzduchu a tančil s letošním wimbledonským šampionem.Zdá se, že Djokovič je fanouškem tanečních oslav. Na večeři vítězů Wimbledonu začátkem tohoto roku tančil Djokovič se ženskou šampionkou a světovou jedničkou Serenou Williamsovou na hit Bee Gees Fever Saturday Night.

Populární Problémy

2. nasazený Denis Shapovalov se ve středu v prvním kole St Petersburg Open utká se srbským Viktorem Troickim. Shapovalov a Troicki rozdělili svá dvě předchozí vzájemná setkání na turné.

Havrani chtějí zamknout osivo č. 1 v AFC, a tak se chystají na Browns Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

LSU a Maryland se setkávají v zápase druhého kola turnaje NCAA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Naomi Osaka nedávno tvrdila, že si lidé špatně vykládají její praštěnou povahu za to, že je stydlivá. Třiadvacetiletý mladík sdílel toto a další v segmentu s US Weekly s názvem „25 věcí, které o mně nevíte“.