Roger Federer schválil značku obuvi, která zaznamenává obrovský nárůst prodeje během výluky

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer podpořil švýcarského výrobce obuvi Na AG zaznamenal během období výluky prudký nárůst tržeb.

Společnost On AG byla založena v roce 2010 profesionálním ironmanským sportovcem Oliver Bernhard spolu se dvěma jeho přáteli - David Allemann a Caspar Coppetti . Trio zahájilo On AG s vizí navrhnout tréninkovou obuv, která by běžcům nabídla to nejlepší z obou světů-měkké přistání a pevný špičák. To vedlo k patentované technologii CloudTec.

Roger Federer investoval ve společnosti v loňském roce a stal se zástupcem značky. Federerova role však nebyla omezena pouze na to, aby byl ambasadorem investorů; společnosti také nabídl pohledy na vývoj produktů a marketing.

Prodeje společnosti On AG se během období výluky téměř ztrojnásobily

Uzamčení vynucené vypuknutím COVID-19 znamenalo, že značka v měsících od března do května téměř ztrojnásobila své prodeje, protože se zdá, že zákazníci obezřetní před vstupem do tělocvičen preferují běh venku. V an rozhovor s agenturou Bloomberg, generální ředitel David Allemann řekl, že očekává, že se poptávka v krátkodobém horizontu udrží, vzhledem k tomu, že kamenné obchody postupně obnoví plnohodnotné operace.

Allemann je také optimista v tom, že první vlajkový obchod na Manhattanské Lafayette Street bude slavnostně otevřen podle plánu ještě letos.

Na otázku, jaký dopad měl výluka na tržby, Allemann řekl:

Celé zablokování bylo pro naše spotřebitele a naše odvětví transformační. Venkovní boom skutečně podpoří hybnost naší značky.

Roger Federer schválil společnost On AG, jednu z nejrychleji rostoucích značek tenisek na světě

Od založení společnosti v roce 2010 curyšský On On neustále získává podíl na trhu. Podle výzkumníka se řadí na číslo 6 na trhu běžeckých bot v USA s 6,6% tržním podílem NPD.

Když mluvíme o ohromujícím úspěchu značky v strašně konkurenčním prostoru, kterému dominují značky jako Nike, Adidas a Under Armour, Allemann řekl - „On je nejrychleji rostoucí běžecká značka na světě a patří mezi„ pět nejlepších běžeckých bot “na všech trzích.

Bohatství On AG může dále usilovat o vzestup v příštích dnech se spuštěním 'Roger' řada tenisek. Roger Federer dnes, k 17. výročí jeho uvedení na trh, představil řadu tenisek 'The Roger: Center Court 0-Series' první grandslamový triumf .

Uvidí se, zda Roger Federer přejde z Nike na Na AG když se příští rok vrátí k soudní akci.

Populární Problémy

Nový dokumentární seriál „Shangri-La“ společnosti Showtime poskytuje rozsáhlý pohled na legendárního hudebního producenta Ricka Rubina. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Tenisová legenda Martina Navrátilová věří, že Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic jsou zářezem nad Next Gen.

Je čas na každoroční Harvard-Yale Regatta. Zde je návod, jak sledovat vydání slavného závodu pro rok 2019.

Nezáleží na tom, jestli jste obyčejný Tom, Dick nebo Harry, významný člověk nebo dokonce tenisová hvězda, každý má slabost pro chlupatého tvora.

Někdy musíte zůstat vzhůru, abyste dokončili domácí úkoly, a někdy to chcete udělat jen pro zábavu. Ať tak či onak, vaši rodiče to pravděpodobně neschválí. Abyste zůstali tajně vzhůru, budete si muset udělat zásoby a dávat pozor, abyste ...

Jak sledovat někoho tajně venku. Pokud shromažďujete informace o příteli k jejich narozeninám nebo se snažíte naplánovat překvapení, možná ho budete chtít chvíli sledovat, abyste zjistili, kam jdou. Nebo pokud se svým přítelem hrajete hru, ...