Roger Federer schválil značku obuvi, která zaznamenává obrovský nárůst prodeje během výluky

Roger FedererRoger Federer podpořil švýcarského výrobce obuviNa AGzaznamenal během období výluky prudký nárůst tržeb.

Společnost On AG byla založena v roce 2010 profesionálním ironmanským sportovcem Oliver Bernhard spolu se dvěma jeho přáteli - David Allemann a Caspar Coppetti . Trio zahájilo On AG s vizí navrhnout tréninkovou obuv, která by běžcům nabídla to nejlepší z obou světů-měkké přistání a pevný špičák. To vedlo k patentované technologii CloudTec.Roger Federer investoval ve společnosti v loňském roce a stal se zástupcem značky. Federerova role však nebyla omezena pouze na to, aby byl ambasadorem investorů; společnosti také nabídl pohledy na vývoj produktů a marketing.

Prodeje společnosti On AG se během období výluky téměř ztrojnásobily

Uzamčení vynucené vypuknutím COVID-19 znamenalo, že značka v měsících od března do května téměř ztrojnásobila své prodeje, protože se zdá, že zákazníci obezřetní před vstupem do tělocvičen preferují běh venku. V an rozhovor s agenturou Bloomberg, generální ředitel David Allemann řekl, že očekává, že se poptávka v krátkodobém horizontu udrží, vzhledem k tomu, že kamenné obchody postupně obnoví plnohodnotné operace.

Allemann je také optimista v tom, že první vlajkový obchod na Manhattanské Lafayette Street bude slavnostně otevřen podle plánu ještě letos.Na otázku, jaký dopad měl výluka na tržby, Allemann řekl:

Celé zablokování bylo pro naše spotřebitele a naše odvětví transformační. Venkovní boom skutečně podpoří hybnost naší značky.

Roger Federer schválil společnost On AG, jednu z nejrychleji rostoucích značek tenisek na světě

Od založení společnosti v roce 2010 curyšský On On neustále získává podíl na trhu. Podle výzkumníka se řadí na číslo 6 na trhu běžeckých bot v USA s 6,6% tržním podílem NPD.Když mluvíme o ohromujícím úspěchu značky v strašně konkurenčním prostoru, kterému dominují značky jako Nike, Adidas a Under Armour, Allemann řekl - „On je nejrychleji rostoucí běžecká značka na světě a patří mezi„ pět nejlepších běžeckých bot “na všech trzích.

Bohatství On AG může dále usilovat o vzestup v příštích dnech se spuštěním 'Roger' řada tenisek. Roger Federer dnes, k 17. výročí jeho uvedení na trh, představil řadu tenisek 'The Roger: Center Court 0-Series'první grandslamový triumf.

Uvidí se, zda Roger Federer přejde z Nike na Na AG když se příští rok vrátí k soudní akci.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní preseasonové hry Bills vs Bears.

Rafael Nadal má velkou lásku k luxusním jachtám a jeho nová akvizice byla debutována tento víkend. Loď je vybavena funkcemi, které upouštějí čelisti, a může zahanbit jakýkoli pětihvězdičkový hotel.

Jak cestovat do Osvětimi. Pokud se chcete dozvědět více o holocaustu a vzdát úctu jeho obětem, zvažte návštěvu památníku a muzea Auschwitz-Birkenau. Auschwitz je bývalá německá nacistická koncentrace a vyhlazování ...

Pemza vzniká, když horká láva ochlazuje tak rychle, že proces zachycuje plynové bubliny v tvrdnoucím materiálu, což má za následek porézní a abrazivní kámen, který je ideální pro odstranění suché pokožky. Https://geology.com/rocks/pumice.shtml ...

Jak vyrobit špagetovou omáčku z čerstvých rajčat. Mnoho lidí se bojí myšlenky na výrobu čerstvé rajčatové omáčky od nuly, ale ve skutečnosti je to docela snadné. Při výrobě omáčky od nuly je klíčem použít nejčerstvější, ...

Restart „BH90210“ Beverly Hills 90210 měl velký úspěch. Podívejte se, jak sledovat epizodu finále online prostřednictvím živého přenosu.