VIDEO: Sledujte Míšu a 14letého Alexandra Zvereva v tomto výbuchu z minulostiNyní je mnohými považován za „další velkou věc“ a devatenáctiletý Alexander Zverev dokázal všem svým příznivcům za pravdu, když jeho letošní meteorický vzestup žebříčku vzrostl. Jakmile je Sascha nejmladším hráčem v první padesátce ATP, je nyní na 21. místěSvatýve světě.

Mladý hráč získal svůj vůbec první letošní titul na turnaji ATP Tour vítězstvím na St. Vítězství na US Open v tenise.

V klipu, který se zaměřuje na tehdy 24letého Mischu, jehož celé jméno je Michail, je také jeho mladší bratr a matka páru Irina. Otec dvojice Alexander Zverev Sr byl také tenisovým profesionálem, ale nezaznamenal úspěchy svých synů.

Irina Zvereva, která byla také profesionálkou WTA, říká, že v obou dětech vždy viděla potenciál, a proto jsme investovali do svých dětí, času i peněz.

Nyní oba bratři předvedli silné výkony-když Alexander prohrál v dobře vybojovaném zápase s Jo-Wilfriedem Tsongou, vyrazil svému soupeři s vyšším postavením a podíval se do boje až do konce závěrečné sady.

Mischa porazil Nicka Kyrgiose v jeho vlastním otvíráku, prohrál s Novakem Djokovičem, ale ne dříve, než oželel set světovou jedničku a udělal přestávku na Srbovi, čímž ho ve druhém přivedl k tiebreaku, než Djokovič nakonec vzal třetí set a zápas.

Bratři Zverevové řekli, že se mohou lišit, ale sdílejí stejný cíl. Jsou jedinými v současné době aktivními bratry, kteří se oba umístili v žebříčku 100 nejlepších ATP - s mladším bratrem Alexandrem ‘Saschou‘, který se umístil výše na 21, a Mischa, v současné době na 110, což je nejvyšší kariéra ze 45th.

Je zajímavé, že video bylo natočeno přibližně ve stejnou dobu před 5 lety - těsně před Shanghai Rolex Masters v roce 2011.

Populární Problémy

Organizátoři jí udělili zástupný znak, aby si bývalá vítězka Australian Open vylepšila své světové umístění 147.

Liam Broady vysvětlil, jak ani Novak Djokovic a Rafael Nadal nejsou imunní vůči osobním problémům ovlivňujícím jejich hru. Hráč Brit také osvětlil své vlastní potíže a jak obtížné je vše vyvážit.

Podrobná analýza losování dvouhry mužů na US Open.

Jak se zbavit zadního tuku. Záda jsou jedním z nejtěžších míst pro zpevnění a snížení tělesného tuku, když se snažíte zhubnout. Bohužel není možné „ošetřit“ jakoukoli část vašeho těla. Http://www.medicaldaily.com/weight -...

Alex Corretja ve svém nejnovějším sloupku zaslal bohatou chválu na Rafaela Nadala. Corretja také nazvala Nadala největším španělským sportovcem všech dob.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak zdarma sledovat živý přenos dnešní hry Chiefs vs Chargers.