Vídeň 2020: Pablo Carreno Busta vs Kevin Anderson náhled, přímý souboj a předpověď | ATP Erste Bank Otevřeno

Pablo Carreno Busta během svého zápasu prvního kola ve VídniPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Pablo Carreno Busta vs Kevin Anderson

Datum: 28. října 2020Turnaj : Erste Bank Open 2020

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Vídeň, RakouskoKategorie : ATP 500

Povrch : Indoor hardcourt

dívat se na 90denního snoubence jiným způsobem

Odměna : 1 409 510 EURNačasování zápasu: Cca. 19.20 místního času, 23.50 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony ESPN

Náhled Pablo Carreno Busta vs Kevin Anderson

Jen loni v září byl španělský Pablo Carreno Busta zařazen na 63. místo na světě. Ale Španěl od té doby zaznamenal několik velkých výsledků, aby se vyšplhal až na své aktuální pořadí č. 15.

Carreno Busta loni v září vyhrál turnaj ATP 250 v Čcheng -tu, v říjnu následovalo semifinálové vystoupení ve Stockholmu. Letos v únoru pak udělal poslední čtyři v Rotterdamu a po restartu turné se dostal do semifinále US Open a čtvrtfinále French Open.

Jeho soupeř Kevin Anderson, dvojnásobný finalista Grand Slamu, v poslední době kvůli zraněním moc tenisu nehrál. Anderson se ve druhé polovině roku 2019 nezúčastnil žádné akce a po příjezdu do Vídně vyhrál v roce 2020 pouze 6 ze svých 14 zápasů.

stolní tenis na centrálním kurtu

Pablo Carreno Busta vs Kevin Anderson hlava na hlavě

Kevin Anderson v akci během svého zápasu prvního kola ve Vídni

Kevin Anderson vede proti sobě Pablo Carreno Busta 4-1.

Jihoafričan vyhrál svá první čtyři setkání - jedno na antuce a tři na tvrdém hřišti - včetně semifinále US Open 2017. Carreno Busta vyhrál své poslední střetnutí, které přišlo na Miami Masters v roce 2018.

Bude to první setkání na krytém hardcourt.

Predikce Pablo Carreno Busta vs. Kevin Anderson

Pablo Carreno Busta je jedním z nejpevnějších baselinerů na turné a ve Vídni to již ukázal. Ve svém pondělním zápase prvního kola postoupil Carreno Busta poté, co nasazený Gael Monfils č. 7 odešel kvůli zranění do souboje 1: 6, 0: 2.

Na druhou stranu, i když může být Kevin Anderson krátký na tréninky zápasů, v pondělí dokázal tvrdě vybojované vítězství 6: 7, 6: 4, 7: 6 nad místním favoritem Dennisem Novakem. Jihoafričan sestoupil z 3: 6 dolů ve třetím setu tie-breaker, aby nakonec vyšel na vrcholu, což mu určitě dodá jistotu do zápasu proti Carreno Busta.

Setkání ve druhém kole bude klasickým kontrastem stylů. Anderson se pokusí sledovat své velké podání do sítě, zatímco Carreno Busta se ho pokusí přihrát od základní čáry svými přesnými údery.

Velké zkušenosti Jihoafričana a dobré vzájemné výsledky proti Španělovi jsou faktory v jeho prospěch, ale Carreno Busta byl za posledních 12 měsíců zjevně sebevědomějším hráčem.

Předpověď : Pablo Carreno Busta k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Ceny CMT Awards 2020 se budou vysílat ve středu 21. října. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Justine Henin hovořila o tom, jak těžké a zvláštní vítězství Wimbledonu 2008 Rafaela Nadala bylo. Mats Wilander souhlasil s Belgičanem a dodal, že výhra ve Wimbledonu 2008 udělala z Nadala superstar.

Je to kletba každého, kdo investuje do sady pěkných ručníků: po opakovaném použití se nakonec stanou stejně drsnými a tuhými jako zbytek ručníků v koupelně. I když může být obtížné dostat ručníky zpět na původní úroveň ...

Jak mít nízkokalorické grilování. Když se počasí zahřeje, není nic zábavnějšího, než trávit čas s přáteli a rodinou na grilování. Pokud pořádáte grilování, budete mít na starosti podávání různých jídel, kterými nakrmíte všechny své ...

Novak Djokovic porazil Rafaela Nadala na US Open 2011, aby vyhrál svůj třetí major roku. .