Výběr dne: Roberto Bautista Agut vs. Sebastian Korda, Miami Open

Zdá se, že hra RBA docela skomírá. Jakou sázku můžeme v tomto zápase ztratit?Sebastian Korda svedl dobrý boj při prohře s Daniilem Medveděvem v osmifinále v Indian Wells. Američan se nyní bude snažit na tento výkon navázat na Miami Open, kde se v 64. kole utká s Robertem Bautistou Agutem. Bautista Agut má za sebou ohromnou kariéru, ale ve svých 35 letech pochopitelně ztrácí dech. Španěl musel také projít kvalifikací, takže únava by zde měla být trochu faktorem. S ohledem na to mi to připadá jako Kordův zápas o prohru.

Korda je v tomto zápase velkým favoritem na peněžní linii, takže podpořit ho, aby vyhrál úplně, nepřipadá v úvahu, pokud vám není příjemné riskovat mnohem víc nebo ho hodit do výhod. Ale líbí se mi kurz plus-money na Kordu vyhrát tento zápas v rovných setech. Bautista Agut je plně schopen zapálit svým forhendem, ale v poslední době jsme od něj neviděli mnoho návratů. Španěl má za rok jen 4-6 a má za sebou sezónu 2023, ve které skončil 17-21.GettyImages-2102669301

Pokud se Korda jen vyhýbá drahým chybám od základní čáry, měl by to snadno vyhrát. Američanovo podání stále ještě hodně nesplňuje přání a ve ztrátě s Medveděvem ho opravdu zklamalo. Ale podmínky v Indian Wells byly pro server naprosto brutální. Zde by na tom měl být o něco lépe a jeho podání je stále lepší než podání Bautisty Aguta. Procento držení Španěla je poprvé od roku 2021 pod 80,0 % a je nejnižší od roku 2012. Bautista Agut se častěji vystavuje nebezpečí a Korda by toho měl být schopen využít.Korda má také schopnost pořádně bušit do míče z obou křídel a umí to nízkými, plochými střelami. To z něj dělá těžký zápas v Miami, kde míče odskakují o něco níže. A Bautista Agut bude mít větší potíže se s tím vypořádat než většina hráčů, protože se už nepohybuje tak dobře jako dřív.

jak krájet v tenise

Připadá mi to jako zápas, který by měl relativně rychle skončit. Možná se Bautista Agut zdrží brzy v obou setech, ale Korda by se měl stáhnout a udělat to.

Tip: Korda vyhraje 2:0 (+120)Populární Problémy

Po týdnu scintilačního tenisu v Dauhá, kam se i velký Roger Federer vydal tak dlouho očekávaným návratem, putuje ATP tour tento týden do Dubaje, což bude třetí událost ATP 500 roku

Světová jednička Novak Djokovic přežil v pondělí ve svém 16. kole střetnutí s italským teenagerem Lorenzem Musettim, když bojoval zpět ze dvousetového manka a připsal si pětisetové vítězství.

Zde je návod, jak sledovat premiéru HBO Watchmen online během jeho vysílání.

Dominic Thiem po celou svou kariéru pracoval pouze se dvěma trenéry na plný úvazek a v současné době pracuje s Nicolasem Massu. Thiem pracoval s Gunterem Bresnikem už delší dobu a jejich rozchod nebyl zrovna nejlepší.

Přiskřípnutý nerv se objevuje při stlačení nebo tlaku na nerv, což vede k bolesti a nepohodlí. Vzdělávejte se v tom, jak pomocí domácí péče, cvičení a léků zmírnit příznaky skřípnutého nervu. Sledujte CENU ...