Výběr dne: Sumit Nagal Holger Rune, Monte Carlo

Rune nehrál zápas na antuce od loňského léta, zatímco Nagal za posledních osm dní vyhrál čtyřikrát na půdě. GettyImages-2147556854

Ve středu 10. dubna se světová sedmička Holger Rune utká se Sumitem Nagalem na Monte Carlo Masters. Tváří v tvář Nagalovi na antuce není úplně stejné jako čelit Nadalovi na antuce, ale 26letý hráč vyhrál čtyři z posledních pěti zápasů na povrchu. Mezitím Rune nevyhrál v Miami ani jeden zápas a hraje svůj první zápas na antuce v sezóně. To by mělo otevřít dveře pro Nagala k pokrytí 4,5-hry.Rune je nepochybně lepším hráčem než Nagal, když je na vrcholu své hry, ale ve své prohře 6-1, 6-1 s Fabianem Marozsanem v South Beach vypadal mizerně. Dán byl po většinu 12 měsíců příliš nahoru a dolů, takže je těžké mu věřit. Rune je efektivní hráč na antuce, ale od loňského července neodehrál zápas na hlíně. Prohrál také své poslední tři zápasy na antuce v sezóně 2023.

Nagal nenechá Rune v tomto zápase klid. Talentovaný indický hráč je agresivní od základní čáry, takže bude bušit do míčku a snažit se Runea protlačit. Je to také slušný hráč u sítě, takže se nedivte, když přijde a pokusí se, aby mu Rune předjel. Mám pochybnosti o tom, zda to bude nebo nebude schopen dělat důsledně. Rune měl čas na tréninkových kurtech a tento týden hraje také čtyřhru. Ale nic nemůže simulovat popravu ve velké dvouhře.

Celkově by Rune měl najít způsob, jak tento zápas vyhrát. Koneckonců, vyhrál 7-5, 6-3 nad Nagalem v loňském Davis Cupu. Ale byl to vysoce konkurenční zápas a Nagal od té doby udělal pokroky. A vzhledem ke zdejšímu kontextu si myslím, že můžeme očekávat další blízké setkání.Výběr: Nagal + 4,5 hry (-135)

Populární Problémy

Jak se dostat do MIT. MIT je jednou z nejlepších technických škol ve Spojených státech a na celém světě. Skládá se z obrovské živé a participativní mezinárodní komunity, která se skládá z 9% studentů na bakalářském stupni a 38% na absolventských ...

Federer padá na podlahu poté, co vyhrál Davis Cup Lille (Francie), 23. listopadu (IANS) Švýcarsko porazilo Francii 3: 1 a vyhrálo finále Davisova poháru 2014.'Awkwafina je Nora z královen' se vrací pro 2. sezónu dnes večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Chcete sledovat CuriosityStream na Fire Stick nebo Fire TV? Zde je velmi snadný průvodce, jak streamovat zařízení CuriosityStream on Fire.

Váš průvodce streamováním filmu Hrbáč z Notre Dame online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.