SLEDUJTE: Kapitol počtvrté - čas, kanál a živý přenosHrát si

Video Video související se sledováním: počtvrté hlavní město, kanál a živý přenos 2019-07-04T17: 49: 47-04: 00

A Capitol Fourth je každoroční událost, která se koná 4. července a show je letos opět zpět. Níže si přečtěte přehled umělců, hostitele, kdy živá show začíná, jaký kanál vysílá v televizi a kde událost sledovat online.


KAPITOL ČTVRTÝ KANÁL 2019: Událost je vysílána v televizi a vysílá se na síti PBS a také PROČ. Koncert je zdarma a přístupný veřejnosti.

ČTVRTÝ KAPITOL ČAS A DATUM: A A Capitol Fourth se samozřejmě vysílá 4. července. Přehlídka se bude vysílat od 8 do 9:30 hodin ET. Poté bude v síti WHYY vysílána přídatná prezentace od 10 do 23:30. ET.

JAK SLEDOVAT KAPITOL ČTVRTÝ ONLINE: Pokud máte problémy se sledováním výše uvedeného přímého přenosu ... Podle Washington Post „A Capitol Fourth je k dispozici prostřednictvím několika možností streamování - Webové stránky PBS , Youtube , a Facebook naživo . Web A Capitol Fourth má také funkci Watch Live.

HOSTINA ČTVRTÉHO KAPITOLU 2019: John Stamos se opět vrací k akci jako hostitel. Zúčastní se také jako součást sestavy účinkujících. Když hovořil o 4. červenci a jeho důležitosti, řekl Stamos Fox News myslím, že je to oslava rodiny, ale také, co to znamená být Američanem? Co to znamená být právě teď v Americe, víš to? A víte, co to znamená být imigrantem, který je tady? Co pro vás znamená Američan? A myslím si, že je to pro každého něco jiného, ​​ale myslím, že je čas se zastavit a zamyslet se a skutečně přemýšlet o důležitosti být Američanem a americkou rodinou.

Pokračoval: Letos přijdou moji tchánové, které miluji, a budou tam i někteří moji přátelé. A samozřejmě moje manželka a můj syn, a je to opravdu rodinná záležitost. A ... obvykle si v celé show vybereme téma. A letos to bude rodina.

tenisová raketa pro 3letéPřečtěte si více od Heavy

4. července Místa NYC Fireworks 2019: Kde sledovat show

VÝKONKY ČTVRTÉHO KAPITOLU 2019: Carole King, broadwayské obsazení Beautiful, Vanessa Carlton, Colbie Caillat, Vanessa Williams, Yolanda Adams, Lee Brice, Gone West, Laine Hardy, Maelyn Jarmon, Keala Settle, O'Jays, Angelica Hale, Lindsey Stirling, Laura Osnes, Jack Everly s National Symphony Orchestra a MusiCorps Wounded Warrior Band s hostitelem Stamos. K dispozici bude také a Sezame, otevři se směsný výkon.

ČTVRTÉ MÍSTO KAPITOLU: Capitol Fourth se koná ve Washingtonu, DC, na západním trávníku.

ČTVRTÁ KAPITOLA OFICIÁLNÍ SYNPSA PBS: Popis této události zní: Tato 4. července, americká národní oslava Dne nezávislosti, zahájila 243. narozeniny naší země pořádané Johnem Stamosem a představující hvězdnou sestavu včetně Carole Kingové a obsazení filmu Krásná hlavní role Vanessy Carltonové, Sesame Street, Gone West představí Colbie Caillat, Lindsey Stirling, Keala Settle, Vanessa Williams, Lee Brice, The O'Jays, Yolanda Adams, Laine Hardy, Angelica Hale, Laura Osnes, Maelyn Jarmon a maestro Jack Everly vedoucí Národní symfonický orchestr!


Populární Problémy

Jak se dívat na finálové kolo šampionátu hráčů 2017 na Sawgrass.

Před US Open se dostaví studenti střelby z parku.

Jak srazit zeď. Sejmutí standardní stěny sestávající ze sádrokartonu a nástěnných kolíků může otevřít místnost a vytvořit mnohem více prostoru. Zeď můžete srazit sami, ale nejprve se musíte ujistit, že zeď není ...

I když nemáte kabel, můžete CNN sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.

Rafael Nadal v neděli triumfoval na Barcelona Open rekordně po dvanácté, když ve vysilujícím finále porazil Stefanose Tsitsipase.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete streamovat dokument Craig Carton „Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth“ online.