Jak sledovat Gonzaga vs FDU online bez kabeluSALT LAKE CITY, UTAH - 20. března: Zach Norvell Jr. z Gonzaga Bulldogs střílí během tréninku před prvním kolem basketbalového turnaje NCAA ve Vivint Smart Home Arena 20. března 2019 v Salt Lake City v Utahu. (Foto Tom Pennington/Getty Images)

Gonzaga Bulldogs číslo 1 (30-3; Západní pobřežní konference at-large) se chystají nastoupit na Fairleigh Dickinson Knights (21-13; vítěz turnaje Severovýchodní konference) v zápase Západní oblasti o 64 zápasů ve Vivint Smart Home Aréna v Salt Lake City v Utahu jako turnaj NCAA začíná ve čtvrtek odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 19:27 hodin. ET a bude vysílán na TruTV. Pokud ale nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TruTV na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TruTV. Zahrnuty jsou také TNT, TBS a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

aircast tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Gonzaga vs FDU

Poté, co bylo vše řečeno a uděláno, výběrová komise NCAA ponechala hlavního trenéra Marka Fewe a Bulldogs na lince č. 1. Několik vybraných týmů, jmenovitě Kentucky, Tennessee, Michigan a Michigan State, se shromáždilo se silnými projevy po celé délce a na jejich příslušných konferenčních postsezónních turnajích, ale nakonec nedokázalo pozvednout Bulldogs, kteří měli působivou brzkou sezónu nekonferenční břidlice do března.

Gonzaga byl ve hře mistrovství západního pobřeží ohromen soupeřem Saint Mary’s; Gaelové získali automatické kotviště a ve čtvrtek nastoupí proti Villanově v zápase č. 6 a 11 semen. Bulldogs získali během základní části méně bodů (47) než jejich vítězství proti Gaelsům dříve.

Farleigh Dickinson v úterý srazil Prairie View A&M 82-76 ve hře First Four, aby byl v této pozici. Hlavní trenér Greg Herenda řekl novinářům TruTV po úterní výhře Rytířů, jak byl na své děti hrdý.

Je to historie. Je to úžasné. Všechna sláva patří mým hráčům a mému personálu. Jen se v zásadě musím více dostat z cesty.

Herenda pokračoval zdůrazněním bodu, že jeho děti jsou nyní součástí mystiky a historie, díky nimž je March Madness tím, čím je.

Pokud některý z dětí, které sledují tento turnaj - vím, že chcete sledovat (vévoda vpřed) Zion (Williamson) a všechny ty skvělé; já také - ale tohle jsou hrdinové. Toto jsou hrdinové, děti, které jsou jako lidé sledující televizi, kteří se každým dnem zlepšují. A proto je March pro mě šílený. Je to šílené.

Trio střelců Bulldogs, Rui Hachimura (20,1 bodu na zápas), Brandon Clarke (16,5 PPG) a Zach Norvell Jr. (15,3 PPG) patří mezi nejlepší v zemi. Tato elitní skupina hráčů prošla grindem jednou a v případě Ruiho a Clarka dvakrát, takže budou vědět, co je potřeba k ukončení těchto raných turnajových her. Gonzaga bude muset obsahovat vrchního strážce FDU Darnell Edge (16,4 PPG), aby se vyhnul tomu, co UMBC udělala Virginii v minulé sezóně.

Vítěz Gonzaga-Farleigh Dickinson se v sobotu utká s vítězem Syracuse-Baylor v 32. kole.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Deníku Wimpy Kid online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak si natáhnout ruce. Protahování rukou je skvělý způsob, jak si udržet nebo zlepšit obratnost rukou. Pokud trpíte artritidou nebo opakovaným zraněním, existují úseky, které vám pomohou zvládnout bolest a nepohodlí. Existují...

Cowboys vypadají, že se přesunou na 3: 0, když se v neděli postaví tankujícím delfínům. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Opelka je sebevědomá, ale zkušený Sandgren má ve hře novou americkou hvězdu vážnou výzvu.