SLEDUJTE: Hernandez drtí naději Cubs na grandslam

Kikà ??  ?? à ??  Hernandez

Kikà Hernandez

Záložník Los Angeles Dodgers Enrique Hernandez znemožnil pokus o návrat Chicaga Cubs 'National League Championship Series (NLCS).

Hernandez odstřelil třetí směnu grandslam ve hře pět na Wrigley Field, aby Dodgers vedl 7: 0.

Šestadvacetiletý muž, který uspěl ve druhé směně mimo Jose Quintanu, si vzal úlevový Hector Rondon hluboko po vytažení startéru Cubs.

Jednalo se o čtvrtý grandslam v sezóně Dodgers, který se připojil k Jamesi Loneyovi (2008), Dusty Bakerovi a Ronovi Ceyovi (oba 1977).

S náskokem série 3: 1 a Claytonem Kershawem na kopci se Dodgers téměř vyloupli ze vstupenek na Světovou sérii.

Populární Problémy

Nejnovější speciální funkce 'CMT Crossroads' Halsey a Kelsea Ballerini. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Jak vytvořit krajinu na velkém dvoře. Úprava velkého dvora může být výzvou, ale také vám dává šanci přidat řadu prvků, na které malé trávníky nemají místo. Kvůli rozdílům v podnebí, topografii a půdě ...

Změna pravidel ve Wimbledonu 2019 v rozhodující sadě.

20. sezóna seriálu The Voice má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Jak hrát Sepak Takraw. Sepak Takraw je sport, který se hraje především v jihovýchodní Asii, zejména na Filipínách, v Malajsii a Thajsku. „Sepak“ je malajské slovo, které znamená kop nebo smeč, a „Takraw“ je thajské slovo, které znamená ratan ...

Zdokonalování stojky je předpokladem pro naučení se dalších úžasných gymnastických triků. Stoj na ruce není jen zábava, je to skvělá forma cvičení - navíc to vypadá opravdu působivě. Když to vezmete jeden den po druhém a budete pracovat na ...