Přímý přenos ze Západní Virginie vs Baylor Basketball: Jak se dívat onlineGetty Baylor je nejlépe hodnocený tým v zemi.

Očekává se, že se věci dostanou do defenzivy, protože nejlepší Baylor Bears nastoupí v sobotu ve bitvě Big 12 ve Ferrell Center na č. 14 Západní Virginie.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 16:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat West Virginia vs Baylor naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Západní Virginie vs Baylor

Baylor se nachází uprostřed historické sezóny a díky vítězné sérii, která zasáhla do 21 zápasů, si vysloužila první místo v zemi. Medvědi prohráli s Washingtonem teprve ve svém druhém zápase v sezóně, ale od té doby se neohlédli.

A Baylor nejen mlátil nad nikým. Jejich životopis zahrnuje výhry proti Villanova, Arizona, Butler, Texas Tech a Kansas.

Chcete -li vidět vzrušení, které lidé pro basketbal Baylor mají, a vidět, jak se na to lidé dívají - jako rodič o Vánocích chcete, aby byly všechny vaše děti šťastné, řekl hlavní trenér Bayloru Scott Drew v pořadu Tiki & Tierney. Vidět naše minulé hráče a naše současné hráče, jak jsou hrdí na to, co dělají a co pomohli vybudovat, vám dělá velkou radost. Úspěch, kterého dosáhli, to je to, co dělá koučink tím, o čem je dnes.

loketní pásek na zánět šlach

Baylorovo poslední vítězství přišlo proti Texasu 52: 45, přičemž Medvědi omezili Longhorns na pouhých 16 bodů v první polovině. MaCio Teague vedl Medvědy s 11 body.

Defenzivně jsou fenomenální, řekl trenér Texasu Shaka Smart po ztrátě svého týmu pro USA Today. Mají o sobě takovou fyzičnost.

Baylor byl dominantní v obraně, jen zřídka umožňoval soupeřům zatmění šedesáti bodů. Ale Drew také citoval pouto, které jeho tým má.

Skvělá chemie, skvělé vedení, řekl trenér Scott Drew. Navzájem si důvěřují. Každý z nich hraje jeden pro druhého, protože ví, že pokud má dobrý vzhled, srazí ho na zem.

Západní Virginie prohrála dva zápasy v řadě, naposledy 58:49 s Kansasem. Hlavní trenér Západní Virginie Bob Huggins se neudržel, když byl dotázán na prohru, která ve hře Big 12 snížila horolezce na 18-6 a jen 6-5.

(Obraty) a 19 na 60 z pole nepomohly, řekl Huggins ve svém rozhlasovém pořadu po hře. Pokud nevystřelíte, nevyhrajete. Uvnitř jsme nevystřelili. Venku jsme nedělali výstřely. Otočili jsme míč v nejméně vhodnou dobu. Nedostáváme volné míče. Koule, které se klepou do vzduchu, nedostaneme.

Západní Virginie byla jedním z nejhorších týmů v zemi, pokud jde o obrat, a obrátila ji na 20,6 procenta svého majetku.

Pokračujeme ve stejných věcech znovu a znovu, řekl Huggins tento týden novinářům, 24/7 Sports. Nechytíte míč a postujete se sklopenou hlavou a driblujete. Vy to neděláte. Ztratíš to. Děláme to neustále. Kolik míčků vyhodíme, když se pokusíme házet hákové přihrávky mezi všechny ty ruce a paže a všechno ostatní? Je to nedostatek porozumění.

Baylor je pro tuto hru oblíbený 5,5 bodu.


Populární Problémy

„Hoarders“ je zpět pro sezónu 11, která začíná v pondělí 20. července. Pokud nemáte kabel, můžete streamovat nové epizody online online.

Leander Paes a jeho spoluhráči fandí VM Ranjeet v zápase Davisova poháru (FILE FOTO) Bangalore - Prodej vstupenek na Asia Oceania Group I Davis.

Tommy Paul nastoupí ve čtvrtek ve druhém kole Forte Village Sardegna Open na Marca Cecchinata. Paul a Cecchinato se na turné ATP předtím nezkřížili.

Caroline Wozniacki nedávno zvážila debatu o KOZE a vybrala si Rogera Federera jako svého č. 1 kandidáta na titul. Třicetiletý hráč také tvrdil, že tenisu budou po odchodu do důchodu chybět Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovič.

Jak získat rychlost a sílu v bojových uměních. Jste válečný umělec nebo průměrný Joe, který chce vědět, jak můžete zvýšit své reflexy a získat sílu ve svých pohybech? Tento článek vám s tím pomůže. Dýchejte. Všimli jste si někdy ...