Přímý přenos Seahawks vs Cardinals: Jak se dívat online zdarma

Getty QB Russell Wilson ze Seattle SeahawksSeattle Seahawks (5-0) se střetne s Arizona Cardinals (4-2), což bude pro oba týmy obrovské střetnutí NFC West.

Utkání začíná ve 20:20. ET a bude vysílán na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Seahawks vs Cardinals online zde:jak se dívat na survivor zdarma
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě v Seattlu, Phoenixu a na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Seahawks vs Cardinals sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Seahawks vs Cardinals naživo v aplikaci Hulu, která je k dispozici pro vaše Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích, ale ne v Seattlu nebo Phoenixu) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

jaký je nejlepší způsob mytí tenisek

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Seahawks vs Cardinals naživo v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Seahawks vs Cardinals naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, tablet iPad nebo Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Seahawks vs Cardinals

Tato hra bude mít po cestě pravděpodobně velké důsledky pro play -off, takže oba týmy by rády vyhrály. Seahawks opouštějí svůj bye týden po těsné výhře 27-26 nad Minnesota Vikings 11. října, zatímco Cardinals v pondělí večer sjíždějí z 38-10 na Dallas Cowboys.

Trenér Seahawks Pete Carroll tento týden řekl, že na něj udělalo dojem to, co viděl z Arizony, zejména z jejich druhého ročníku quarterbacka. Tento tým nemůžete sledovat, aniž byste sledovali Kylera Murraye a viděli jeho vliv na hru, Řekl Carroll . Je to hráč, který mění hru. Atletika, vyrovnanost, schopnost tvořit hry, to vše a mají kolem sebe kluky.

Murray bude čelit obraně Seahawks, která byla v této sezóně naprosto hrozná proti přihrávce. Seattle je poslední v lize v celkové obraně i obraně přihrávky, což umožňuje vzduchem přes 370 yardů na hru. Murray nemá v této sezóně křiklavá čísla, ale měl by být schopen hodovat na této sekundární úrovni a je to jeho záliba ve velkých hrách-jako 80 yardová bomba za skóre, které hodil v pondělí večer Christianovi Kirkovi-díky čemuž kardinálové nebezpeční.

Když už mluvíme o nebezpečném: Arizona bude muset bojovat Russella Wilsona a kandidát MVP bude muset být v tomto případě v ohni, protože Murray pravděpodobně dostane své střely. To by neměl být problém pro Wilsona, který má zdravou DK Metcalf hodit.

Wilson nastoupí proti obraně Cardinals, které zjevně chybí Chandler Jones, ale v posledních týdnech se také dokázal udržet, zejména při vítězství z minulého týdne nad Cowboys. Arizona je hodnocena 12. v NFL v obraně týmu; jsou 12. proti přihrávce a 17. proti běhu. Wilson se pokusí najít nějaké díry v sekundárním, ale také najde způsoby, jak zranit soupeře nohama, takže karty budou muset být ve vysoké pohotovosti pokaždé, když zasáhne pole.

Pokud jde o zranění, hvězdný útočník DeAndre Hopkins se potýká se zraněním kotníku a hlavní trenér Kliff Kingsbury se zdá váhavý, přesto mírně optimistický ohledně situace. Doufám, že bude moci tuto neděli znovu jet a být na plné obrátky. Trochu to zdržuje,Řekl Kingsbury.

jak dát tenisové míčky na nohy židle

Pro Seahawks bezpečnost Jamal Adams vynechá svůj třetí zápas se zraněním třísel, zatímco strážce Mike Iupati je sporný se zraněním zad.


Populární Problémy

Jak testovat napnutí hadovitého pásu. U vozidel vybavených hadovitým pásem může mít běžné opotřebení za následek napnutí pásu a ztrátu napětí. Serpentinový pás může být umístěn v přední, zadní nebo boční části motoru jako ...

Pokud jste zamkli klíče v autě, může to být nepohodlný a drahý návrh na odemčení vozu profesionálem. 80 dolarů za pět minut práce? Pojď. Vloupat se do vozidel s automatickým ...

Jak jeho otec Wolfgang nedávno prozradil, Dominic Thiem vždy miloval vstup do tvrdých yardů. Wolfgang také tvrdil, že on a jeho manželka nevytvářeli na svého syna nepřiměřený tlak, když vyrůstal.

Zde je vše, co potřebujete ke sledování všech zápasů basketbalového turnaje Summit League 2020, i když nemáte kabel.

Syndrom karpálního tunelu je stav, při kterém dochází ke stlačení středního nervu, který probíhá z ruky do předloktí. To může způsobit řadu nepříjemných příznaků, včetně bolesti v ruce a zápěstí, necitlivosti, brnění a ...

Elina Svitolina si vybojovala třísetové vítězství nad Katerinou Siniakovou.