Kde sledovat Chorvatsko vs Francie Ligu národů v USAGetty Luka Modric z Chorvatska.

Chorvatsko a Francie se střetnou ve středu v Lize národů UEFA na stadionu Stadion Maksimir.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech bude zápas (14:45 ET) vysílán na TUDNxtra1 (španělské vysílání), ale pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, kdokoli v USA může sledovat Chorvatsko vs Francie (anglické vysílání) živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ má živé přenosy z většiny zápasů Ligy národů UEFA ve dnech 20. – 21 , stejně jako FA Cup, Carabao Cup, EFL, Bundesliga, Serie A, DFL Supercup, Bundesliga 2, MLS a další živé sporty. Zahrnuje také každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Chorvatsko vs Francie naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Chorvatsko vs Francie

Po víkendové remíze 0: 0 s Portugalskem se Francie bude snažit v průběžném pořadí vybudovat větší separaci nad Chorvatskem, když zamíří na Stadion Maksimir. Je to vůbec poprvé, kdy se národní týmy setkávají na chorvatské půdě.

Vždy to můžeme udělat lépe. S ohledem na kvalitu opozice, které jsme čelili [v neděli proti Portugalsku], jsme udělali předběžná opatření, řekl trenér Francie Didier Deschamps. V tomto zápase to bylo pro útočníky obtížnější a potřebovali jsme v závěrečné třetině lépe zvítězit. Během posledních tří měsíců jsme dělali věci jinak, zkoušeli jsme nové kombinace, abychom našli odpovědi, než jsme přešli na přípravu na euro.

Francie ví, že musí být unavená chorvatským týmem, který se umístil na druhém místě mistrovství světa v roce 2018. Hodně ze svých úspěchů bude Kockasti spoléhat na Luka Modriče.

pás postranní epikondylitidy

Luka Modric je skvělý hráč a Chorvatsko je s ním mnohem silnější, má velký vliv na tým, je lídrem na hřišti i mimo něj, řekl Deschamps.

Nedostal Ballon d’Or náhodou, řekl Deschamps. Pokud Chorvatsko dosáhlo finále mistrovství světa v Rusku, je to hodně kvůli Lukovi Modričovi. Navíc je to někdo, koho mám opravdu rád, párkrát jsem se s ním setkal, je to dobrý člověk, velmi pokorný a upřímný. … Budeme ho sledovat, jako pokaždé, když hrajeme proti klíčovému hráči. Jeho pozice není příliš nastavená, ale pokaždé, když má míč, může zlepšit hru Chorvatska.

Chorvatsko vyhrálo svůj poslední zápas, když porazilo Švédsko 2: 1. Nikdy však Francii neporazili, když proti nim prohráli 0-5-2.

Přijíždějí k nám mistři světa; nejlepší tým na světě, ale chceme vyhrát, i když to bude nejtěžší zápas této kampaně. Nesmíme dělat chyby, protože Francouzi každou chybu trestají, řekl hlavní trenér Chorvatska Zlatko Dalić. Musíme být zodpovědnější než proti Švédsku s větší disciplínou. Ale není tam žádný strach. Proč by tam bylo? Jsme doma. Jsme trochu unavení, ale oni také. Užijme si to.

Francie čelí vyrovnaným šancím na vítězství v zápase, zatímco Chorvatsko vyhrává +275. Losování je +275 na výhru a losování je +240. Celková částka je stanovena na 2,5 gólu. Všech pět posledních chorvatských zápasů překročilo toto číslo, stejně jako Francie ve třech z posledních pěti.


Populární Problémy

David Ferrer: Nová kapitola pro starého muže?

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.

Jak otevřít láhev šampaňského mečem. Ohromte všechny na své další společenské funkci otevřením láhve šampaňského (nebo jakéhokoli sektu) mečem. Tato technika je také známá jako „šavle“ nebo „sabrage“. Naučit se ...

Vnitřní veslování na veslařských trenažérech může být jedním z nejefektivnějších způsobů, jak procvičit všechny hlavní svalové skupiny a získat kardiovaskulární cvičení. Může to trvat trochu tréninku, aby vaše forma byla správná, ale veslování může být skvělé cvičení ...

Zde je návod, jak sledovat Dolphins vs Vikings online bez kabelu

Díky remíze Australian Open 2015 jsou úhlavní rivalové Roger Federer a Rafael Nadal ve stejné polovině.