Kde sledovat basketbal Tulsa vs Jižní Florida

Getty Hlavní trenér Brian Gregory ze South Florida BullsTulsa Golden Hurricanes (6-3) zamíří do střediska Yuengling ve středu proti South Florida Bulls (6-4).Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 16:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Tulsa vs Jižní Florida žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

trenér badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Tulsa vs Jižní Florida naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Tulsa vs Jižní Florida

Golden Hurricanes, vítězové pěti řad, postupují v sobotu na výhru 70: 66 nad Cincinnati Bearcats. Strážný Brandon Rachal zaznamenal double-double, což znamenalo zisk 25 bodů ve hře, a zároveň zachytil 13 doskoků na úrovni týmu. Rachal také zasáhl oba ve hře vítězné trestné hody a zbývalo 12 sekund.

Jsem pyšný na trestné hody, Rachal to řekl Tulsa World po výhře. Každý den na konci tréninku střílíme trestné hody. Mám pocit, že jsem na trénink připraven každou hru na trestné hody.

Ukazuje. Byla to druhá přímá hra, ve které Rachal v posledních sekundách trefil dva trestné hody, aby zpečetil vítězství svého týmu. Skvělá výhra pro náš tým. V prvním poločase jsme hráli dobře. Ve druhém poločase jsme ukázali velkou houževnatost a předvedli několik skvělých her, řekl trenér Tulsy Frank Haith: za svět Tulsa , než vykřikla Rachal. Byl úžasný, řekl Haith. Čekal jsem na jednu z těchto (her) pro Rey, protože pracoval tak tvrdě. … Odvedl opravdu, opravdu dobrou práci.

Pokud jde o Bulls, prohráli o víkendu zápasy proti sobě proti Wichita State a Memphis, než ovládli střední Floridu, 68-61. Strážce David Collins vedl jižní Floridu v bodování s 19 body a Alexis Yetna k vítězství přidal 10.

Po dvou těžkých prohrách, hrách s jedním držením, se chcete vrátit na vítěznou dráhu a hrát dobře a dokončit ji, řekl hlavní trenér Bulls Brian Gregory.Tampa Bay Times. Prohráli jsme se dvěma opravdu dobrými týmy ... ale byly to vítězné týmy, když uděláte pár věcí.

živý přenos orli vs lvi

Bulls začali proti UCF pomalu, v polovině se propadli za 35-34, ale ve druhém to stáhli. Od spousty kluků jsme dostali hodně dobrého basketbalu a ty minuty se sčítají, Gregory řekl 247 Sports. Líbila se mi naše energie po celou hru-možná až příliš mnoho na začátek-ale zároveň je každý zápas důležitý a dvakrát ročně si zahrajete se svým rivalem a myslel jsem si, že naši kluci reagovali dobře na dobře trénovaného, těžký tým na střední Floridě.

Býci dosahují průměrně 70,3 bodu na zápas a střílí 43,6 procenta z podlahy. Zlaté hurikány získávají 71,3 bodu na soutěž a zároveň střílejí 47,1 z pole, takže tyto týmy vyrovnaně míří do tohoto.


Populární Problémy

Spousta sportů se spoléhá na to, že brankář zabrání druhému týmu ve skórování. I když je obvykle cílem zabránit tomu, aby se míč nebo puk dostal do sítě, použitá taktika se liší sport od sportu. Brankáři musí být rychlí a ostražití, ale hrát ...

Jak získat sexy záda. Mít sexy záda vyžaduje práci, ale je to dosažitelné! Zlepšení držení těla okamžitě způsobí, že vaše záda budou vypadat delší, rovnější a tónovanější. Vzhled svých zad můžete dále zlepšit cvičením ...