Cena a kde objednat Wilder vs Fury 2 PPVGetty Deontay Wilder a Tyson Fury.

Deontay Wilder (42–0–1) uvede svůj titul v těžké váze WBC v sobotu, když v Las Vegas MGM Grand Garden Arena boxuje Tysona Furyho (29–0–1).

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

PPV karta Wilder vs Fury 2 začíná ve 21 hodin. ET/18:00 PT. Stojí 79,99 $ a lze jej objednat prostřednictvím ESPN+ nebo Fox Sports :


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím ESPN+

Ať už jste předplatitelem ESPN+ nebo vy zaregistrujte se na měsíc (4,99 $), můžete kupte si Wilder vs Fury 2 PPV za 79,99 $ právě zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete na počítači sledovat hry Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV prostřednictvím Fox Sports

Můžete si také koupit Wilder vs Fury 2 prostřednictvím Fox Sports. Cena je také 79,99 $, přičemž jediným skutečným rozdílem je, že budete sledovat digitální platformy Fox spíše než ESPN.

Osobně doporučuji možnost ESPN, protože podle mých zkušeností byla aplikace ESPN spolehlivější než Fox. Pokud však dáváte přednost Fox Sports, můžete si ji objednat prostřednictvím nich zde:

Kupte si Wilder vs Fury 2 PPV na Foxu

Jakmile si zakoupíte PPV, můžete sledovat zápasy Wilder vs Fury a všechny hlavní boje o karty na počítači přes FoxSports.com, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports.


Náhled Wilder vs Fury 2

Tyto těžké váhy bojovaly v děleném losování v Staples Center v Los Angeles v prosinci 2018, protože Wilder držel pás WBC a Fury si ponechal svůj diskutovaný nárok na přímý titul.

Wilder ve své osmé obraně srazil Furyho v devátém a 12. kole, aniž by sám šel na podložku.

Myslím, že s těmi dvěma knockdowny jsem boj definitivně vyhrál, řekl Wilder ESPN . Dnes v noci jsme si vylili srdce. Oba jsme válečníci, ale s těmi dvěma kapkami si myslím, že jsem boj vyhrál.

V listopadu 2015 Fury porazil Wladimir Klitschko jednomyslným rozhodnutím nárokovat tři hlavní tituly a přímý šampionát. O 10 dní později ztratil pás IBF, protože klauzule o odvetě mu zabránila čelit povinnému vyzyvateli. Poté, v říjnu 2016, uvolnil tituly WBO a WBA, když pracoval na překonání závislosti a deprese.

Fury znovu bojoval až v červnu 2018. Po návratu z 31měsíčního přestávky překonal Sefera Seferiho, první ze dvou vítězství, která vedla k počátečnímu šrotu s Wilderem.

Jsme na vzdálené půdě. Byl jsem dvakrát sražen, ale stále věřím, že jsem ten boj vyhrál, řekl Fury po remíze, podle ESPN. Jsem tady naprostý profesionál. Šel jsem do Německa bojovat [Wladimir] Klitschko a šel jsem do Ameriky bojovat s Deontayem Wilderem. Bůh žehnej Americe. „Cikánský král“ se vrátil.

Ten muž je hrůzostrašný puncher a tomu jsem se dokázal vyhnout. Svět ví, že jsem boj vyhrál.

Fury’s od té doby porazil Toma Schwarze s druhým kolem TKO a Otto Wallina jednomyslným rozhodnutím.

Mezitím Wilder vyřadil Dominica Breazealeho a Luise Ortize a celkově zvýšil svou kariéru na 41 knockoutů.

Chcete -li vyřadit knockoutového umělce, musíte je přimět, aby se vrátili zpět a podpořili je, řekl Fury podle BBC .

Wilder je zvyklý postupovat celou svou kariéru. Nikdy nikoho nevyrazil na zadní nohu.

Všechny tyrany, když jsou zálohovány, složte. Wilder se neliší od žádného jiného tyrana na hřišti. Když se někdo postaví Deontayovi Wilderovi, složí. V sobotu to doložím.

Technicky není tak skvělý. Bojovat proti Deontay Wilder je jako dát sedmiletému AK-47 v místnosti, plně naložené. Je snadno ovladatelný, ale může se kdykoli nechat vytrhnout.

Může házet údery z nováckých úhlů, které by obvykle mistr světa nebo profesionál na vysoké úrovni nehodil. Přicházejí někdy z podlahy nebo za rohy, takže o sobě musíte mít rozum.


Populární Problémy

Jak přenášet repliky ze Super Smash Bros. Ultimate do PC. Nintendo Switch má funkci, která umožňuje hráčům pořídit 30sekundové klipy hry a nahrát je na sociální média. Tato funkce je bohužel při hraní ...

Jak zacházet s fotbalovou špičkou. Fotbalová špička nebo „trávníková špička“ je termín používaný k popisu silně pohmožděných prstů nebo podvrtnutých vazů na noze sportovce. Toto zranění je způsobeno buď opakovanými nárazy na fotbalový míč, nebo extrémními ...

Jak vystřelit lakrosovou kouli. Lacrosse vyžaduje, abyste k házení míče do branky použili hůl se sítí na konci. V tomto rychle se rozvíjejícím, vysoce fyzickém sportu je důležité zdokonalit základy střelby. Střelba vyžaduje řádné ...

Warriors se ve čtvrtek v 6. hře finále NBA snaží znovu bojovat proti vyřazení proti Raptors. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Naomi Osaka v posledních 3 letech dominovala hardcourtovým Majors - Australian Open a US Open -, ale její nedávná forma vyvolává obavy.

Carla Gugino hraje v novém televizním seriálu Jett. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.