Přímý přenos Havaj vs BYU: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Hawaii Rainbow Warriors se v úterý v Aloha Bowl utkají s BYU Cougars. (Foto Loren Orr/Getty Images)Hawaii Rainbow Warriors (9-5) se v úterý večer utkají s BYU Cougars (7-5) v Hawaii Bowl na stadionu Aloha.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Havaj vs BYU na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.sledování živého přenosu chodících mrtvých

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 USD (poté 30 USD za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Hawaii vs BYU živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete na Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Havaj vs. BYU na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled mísy na Havaji 2019

Rainbow Warriors si zahrají ve své třetí Hawaii Bowl za čtyři roky a tato se bude hrát na jejich domácím stadionu. Havaj byl v této sezóně nejhorším týmem v zemi, pokud jde o zabezpečení míče, ve svých 14 zápasech ztratil 30 mumláních . V tomto případě se budou muset o míč starat mnohem lépe, pokud chtějí vyjít na vrchol.

Na obranu Cougarové dovolují24,4 bodu na zápas, a letos byli porézní proti běhu. BYU vzdává 181,3 yardů za soutěž a Warriors v průměru končí 5 yardů na přenášení , takže proti tomuto týmu BYU budou mít své příležitosti na zemi. Je to vzduchem, kde je lze napadnout.

Vedené juniorským rozehrávačem Cole McDonald , Rainbow Warriors jsou v průměru 33,6 bodu hra. McDonald má za sebou solidní sezónu, hází na 3 642 yardů, 29 přistání a 14 zachycení, a pravděpodobně bude často cílit na širokého přijímače Cedrica Byrda II. Byrd měl v této sezoně přes 1 000 yardů a 10 přistání, ale je v dobré společnosti s dalšími kolegy Jaredem Smartem, JoJo Wardem a Jasonem-Matthewem Sharshem všechny mají přes 800 yardů příjem v sezóně.

Pokud jde o přestupek Cougarů, BYU se staví28 bodů na zápas, a jsou vedeni quarterbackem Zach Wilson . Wilson byl v této sezóně smíšeným pytlem, házel na 2 108 yardů, 11 přistání a sedm zachycení. Postoupí proti havajské obraně, která to umožňuje 31,7 bodů a více než 200 yardů na hru na zemi, takže bude mít své šance proti relativně průbojné obraně. Po této sezóně Wilson zmeškal nějaký čas dříve po operaci palce na vhazovací ruce, ale nedávno se vrátil k akci a je to nejlepší střela týmu, jak udržet současnou žhavou sérii Cougars proti Havaji.

BYU vyhrál 11 z posledních 12 proti Rainbow Warriors, včetně pěti v řadě. Pumy také vedou historickou sérii 23-8.


Populární Problémy

Pokud žijete v USA, zde je několik různých způsobů, jak sledovat Barcelona vs PSG a každou další Ligu mistrů.

Pokoušíte se zjistit, jak sledovat Disney Plus na Apple TV? Zde je přesně návod, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Apple TV pomocí našeho podrobného průvodce.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak můžete sledovat film When Calls the Heart's Christmas pro rok 2019 online, i když nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Nuggets vs Mavericks online bez kabelu, ať už jste v Denveru, Dallasu nebo mimo trh.

Dnešní basketbalová hra Západní Virginie vs Texas Tech nebude v televizi, ale tady je návod, jak ji sledovat naživo na ESPN Plus.

Hledáte nový pár tenisek? Pomůžeme vám zúžit možnosti nalezení nového páru, který si zamilujete.