Přímý přenos Havaj vs BYU: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky Hawaii v BYU

Getty Hawaii Rainbow Warriors se v úterý v Aloha Bowl utkají s BYU Cougars. (Foto Loren Orr/Getty Images)

Hawaii Rainbow Warriors (9-5) se v úterý večer utkají s BYU Cougars (7-5) v Hawaii Bowl na stadionu Aloha.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Havaj vs BYU na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

sledujte velké malé lži online zdarma

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 USD (poté 30 USD za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

tenisové boty ze sperry plátna

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Hawaii vs BYU živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete na Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Havaj vs. BYU na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

sledovat návrat Jedi

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled mísy na Havaji 2019

Rainbow Warriors si zahrají ve své třetí Hawaii Bowl za čtyři roky a tato se bude hrát na jejich domácím stadionu. Havaj byl v této sezóně nejhorším týmem v zemi, pokud jde o zabezpečení míče, ve svých 14 zápasech ztratil 30 mumláních . V tomto případě se budou muset o míč starat mnohem lépe, pokud chtějí vyjít na vrchol.

Na obranu Cougarové dovolují 24,4 bodu na zápas , a letos byli porézní proti běhu. BYU vzdává 181,3 yardů za soutěž a Warriors v průměru končí 5 yardů na přenášení , takže proti tomuto týmu BYU budou mít své příležitosti na zemi. Je to vzduchem, kde je lze napadnout.

Vedené juniorským rozehrávačem Cole McDonald , Rainbow Warriors jsou v průměru 33,6 bodu hra. McDonald má za sebou solidní sezónu, hází na 3 642 yardů, 29 přistání a 14 zachycení, a pravděpodobně bude často cílit na širokého přijímače Cedrica Byrda II. Byrd měl v této sezoně přes 1 000 yardů a 10 přistání, ale je v dobré společnosti s dalšími kolegy Jaredem Smartem, JoJo Wardem a Jasonem-Matthewem Sharshem všechny mají přes 800 yardů příjem v sezóně.

Pokud jde o přestupek Cougarů, BYU se staví 28 bodů na zápas , a jsou vedeni quarterbackem Zach Wilson . Wilson byl v této sezóně smíšeným pytlem, házel na 2 108 yardů, 11 přistání a sedm zachycení. Postoupí proti havajské obraně, která to umožňuje 31,7 bodů a více než 200 yardů na hru na zemi, takže bude mít své šance proti relativně průbojné obraně. Po této sezóně Wilson zmeškal nějaký čas dříve po operaci palce na vhazovací ruce, ale nedávno se vrátil k akci a je to nejlepší střela týmu, jak udržet současnou žhavou sérii Cougars proti Havaji.

BYU vyhrál 11 z posledních 12 proti Rainbow Warriors, včetně pěti v řadě. Pumy také vedou historickou sérii 23-8.


Populární Problémy

Bez ohledu na to, jak moc milujete tyto plátěné návleky nebo nízkoprofilové trenéry, je smutnou pravdou, že prostě nejsou střiženi do vlhkého počasí. Zatím je ale není nutné vyměnit za pár brodivých ptáků. Díky spolehlivé hydroizolaci ...

Turisté jsou dokonalým cílem podvodů v taxi, protože často neznají místní jazyk nebo zvyky a neznají oblast a měnu. Je známo, že taxikáři předražují, přidávají další poplatky, trvají déle ...

Sania Mirza Tennis Academy: Centrum nejjasnějších indických tenistek

Ve středu večer se konají All-Star Open a All-Star Race NASCAR 2020. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat závod online.

Toto je náhled na Queens Club Champions 2018. Článek analyzuje šance jednotlivých hráčů na Queen's a Wimbledon.

Jak běhat s holenními dlahy. Shin dlahy (nebo syndrom mediálního tibiálního stresu) jsou typem nadměrného poranění, ke kterému dochází při každodenním intenzivním tréninkovém režimu. Bolest je cítit podél středního až dolního vnitřního aspektu nohy jako svaly a ...