Wimbledon 2016: Andy Murray porazil Jo-Wilfrieda Tsongu, aby postoupil do semifinále

murray tsonga 2016 wimbledon

Murray jásá po vítězství v pěti setech nad Frances Jo-Wilfried Tsonga

Druhý nasazený a turnajový favorit Andy Murray porazil Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu v dlouhém pětisetovém zápase, aby si zajistil místo v semifinále Wimbledonu 2016. Skot začal jako favorit do dnešního zápasu, protože zdecimoval každý ze svých soupeři na cestě do čtvrtfinále s lehkostí.

Dnes však Murray byl stvořen k boji o první set, nakonec jej vyhrál v tiebreaku 12-10. Tato sada šla do tiebreaku několikrát během tiebreaku, Murrayovi se nakonec podařilo vyjít na vrchol.

S touto dynamikou se světová dvojka ujala druhého setu 6: 1 a vypadalo to, že dnes bude moci rychle dokončit záležitosti na Centrálním soudu. To v kombinaci s neustále narůstajícím nevynuceným počtem chyb Tsonga vedlo většinu k domněnce, že Skot bude schopen věci snadno svázat. Oba hráči dnes běželi po hřišti, aby stříleli, každý se řítil po síti a krájel střely napříč.

Bohužel pro Tsonga byla tato strategie spíše zasažena a minuta. Některé klasické loby od Murraye v kombinaci s tendencí Tsonga hit-and-miss s krájením znamenalo, že ztratil zásadní body, body, které mohl dnes snadno získat. Že kvílení statistik nakonec prohraje Francouze v zápase; Murray se dopustil 22 nevynucených chyb s ohromujícími 46 na Tsonga, který by ale pro ně vyhrál zápas.

Nakonec Francouz, nasazený na turnaji jako devátý, se v závěrečném setu vytratil a vyslal dlouhé střely, přestože mezi touto dvojicí proběhla řada vzrušujících shromáždění, která zatáčela zatáčky kolem kurtu a přesto udělala ohromující údery. Oba hráči vypadali během dnešního zápasu, který se nakonec vytratil, okrajově unavení a skončili poměrně anticlimakticky k akci, která se zdála být na kartách, pokud jde o konečný set.

Murray nyní bude hrát Tomáše Berdycha v semifinále; Čech porazil svého francouzského rivala Lucase Pouilla ve dvou setech 7: 6, 6: 3, 6: 2 a ve čtvrtek se setká se Skotem v semifinále, které slibuje, že bude sušenkou soutěže.

Zlatým hřebem noci bylo mamutí vítězství v pěti setech Rogera Federera nad velkorysým Chorvatem Marinem Cilicem v ostře bojované hře, která měla fanoušky na okraji sedadel; Federer, který postoupil do svých 11thSemifinále Wimbledonu s tímto vítězstvím získalo 307 grandslamových vítězství-nejvyšší ze všech hráčů v historii tohoto sportu.

Federer ve svém semifinále hraje s Milošem Raonicem z Kanady; vzhledem k tomu, že Raonic letos porazil Švýcary, bude si Federer na svého mladého rivala dávat pozor.

Populární Problémy

K podvrtnutí zápěstí dochází, když se vazy v zápěstí příliš natáhnou a roztrhnou (částečně nebo úplně). Naproti tomu zlomenina zápěstí nastane, když se zlomí jedna z kostí v zápěstí. Někdy může být obtížné říci ...

Jak léčit pohmožděné koleno. K pohmoždění kolen může dojít v důsledku pádu, sportovního úrazu, autonehody nebo dokonce něčeho tak jednoduchého, jako je náraz kolenem o hranu stolu. Https://www.summitmedicalgroup.com/library/adult_health/s .. .

Dospělí mají obecně klidový srdeční tep 60–100 úderů za minutu. Sportovec ve špičkové formě může mít srdeční frekvenci mezi 40 a 60 údery za minutu. Lidé v lepší kondici mají obecně pomalejší srdeční frekvenci, protože jejich srdce bije ...

Film „Belichick and Saban: The Art of Coaching“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat streamování dokumentu HBO online, pokud nemáte kabel.

Tsvetana Pironkova se po tříleté přestávce vrací k tenisu na US Open 2020. Bulhar v těžkém prvním zápase nastoupil proti ruské mladičce Liudmile Samsonové.