Finále Wimbledonu 2016: Serena Williamsová vs Angelique Kerberová, kde můžete sledovat živé přenosy a ukázky

Serena Williamsová Angelique Kerberová

Serena Williamsová je pevnou favoritkou na výhru svých 22ndGrand Slam dnes

Jednou z největších věcí na Sereně Williamsové je, že nikdy nezapomíná. I když si jasně pamatuje svou slávu, nikdy nevymaže vzpomínky na své jizvy.

Vezměme si finále WTA 2014, kde jí Simona Halepová předala jednu z nejhorších porážek v kariéře, protože světová jednička 1 šokujícím způsobem dokázala vyhrát jen dvě hry. O čtyři dny později zapnula na rumunské stoly a probojovala se do finále, aby si zajistila titul, čímž upustila pouhé tři hry.

Pět a půl měsíce je samozřejmě mnohem delší doba než čtyři dny, ale počítejte s tím, že Serena bude mít v mysli jasný otisk toho osudného dne, když překvapivě prohrála finále Australian Open s Angelique Kerberovou.

I pro světovou jedničku bylo extrémně těžké honit rekord německé legendy Steffi Grafové z otevřené éry o 22 grandslamových titulů. Od loňského propadu k Robertě Vinci v semifinále US Open vypadala Williamsová v následujících dvou finále Slam jako bledý stín, zejména v klíčových okamžicích.

Kerberová si hrála na plné pecky a jela na svém neuvěřitelném sebevědomí, aby v lednu vytrhla Sereně korunu Australian Open, ale z její strany nebyla Američanka naprosto zásadní verzí dominantní hráčky, na kterou jsme tak zvyklí . Nervy kmitaly a servírovaly, i když jí byly předávány šance na podnose. V tomto finále Major vypadal nejstrašnější tenisový závodník na světě humánně.

Ale teď jsou to nedotčené louky ve Wimbledonu, kde předtím šestkrát kralovala mladší sestra Williamsová. Její bouřlivé podání na tomto povrchu z ní činí dokonce nebezpečnou soupeřku pro kohokoli na opačné straně sítě.

Horní semeno zatím prokázalo všechny tyto vlastnosti, proč by ji měl člověk už po sedmé vyhlásit za šampionku na těchto trávnících. Od svého mírně nerovnoměrného projevu ve druhém kole proti své krajance Christině McHaleové zvýšila svůj výkon tak, jak to dokáže jen Serena!

Světová jednička, která v dalších čtyřech kolech, která zahrnovala až tři bagely, odehrála pouhých 18 her, oznámila, že její oči upírají na velkou cenu.

Zajímavé je, že za Grafem nestíhá jen Williams. Kerber se také snaží napodobit německou ikonu, a pokud vyhraje dnes, stane se první Němkou, která zvedne misku Venuše z růžové vody, protože Graf to naposledy udělal přesně před 20 lety.

Pro osmadvacetiletou levačku, dvaadvacetinásobná vítězka Major hrála nejen jako inspiraci, ale tréninkový stint s ní se ukázal být jedním z největších rozhodnutí, jaké kdy udělala. Pomohlo jí to sebral vnitřní sílu a odvahu, která na velkém pódiu dosud chyběla. Zcela proměněná Kerber letos vzala svět útokem v Melbourne Parku a přestože následně utrpěla přirozené vzestupy a pády prvního šampiona Major, může být na sebe nesmírně hrdá poté, co si ve stejném roce zajistila kotviště v jiném grandslamovém finále. .

Světová čtyřka udělala během čtrnácti dnů klidný pokrok, protože neztratila ani set, čehož nemohla dosáhnout ani mocná Serena. Její pohybové, obranné a bekhendové přihrávky vypadaly velmi ostře na rozdíl od jejích obvykle spolehlivých forhendů. Navzdory skutečnosti, že Kerber byla ten večer ve svém rodném finále, ožili proti někomu ze postavy Sereny v Austrálii.

Dnes je zkušenější a pravděpodobně mnohem klidnější než dříve, ale tlak hraní Sereny zůstává stejný, jak sama přiznala. Určitě tam půjde ještě jednou, ale tentokrát bude Američanka vědět, kde zasáhnout meč, protože nikdy nezapomíná na své porážky.

Finále Wimbledonu 2016: Serena Williamsová vs Angelique Kerberová

TV kanál: Hvězdné sporty

Datum zápasu: 9. července 2016, sobota

Čas zápasu: 18:30 IS

Místo zápasu: The All England Club, Londýn

Klíčové statistiky:

Stáli proti sobě 7krát.


Williams vyhrál 5 z těchto zápasů, zatímco Kerber vyhrál dva z nich.

Populární Problémy

Jak opravit ploché nohy. Odborníci tvrdí, že ploché nohy jsou obvykle bezbolestné a nevyžadují léčbu. Ploché nohy však mohou u některých lidí způsobovat bolesti nohou nebo nohou a také problémy s koleny a kotníky. Https://www.nhs.uk/conditions/flat-feet/...

Nedávný příspěvek od tenisové hvězdy získal mnoho kritiky od mnoha fanoušků.

VCU se dívá na to, aby se odrazila od dvou po sobě jdoucích ztrát, a v sobotu hostí bojující skupinu Old Dominion. Zde je místo, kde můžete sledovat hru.

Jak nosit byty. Byty jsou boty, které postrádají podpatek nebo mají extrémně plochý podpatek, který se vyrovná ploché podrážce. Byty často získávají špatný módní tisk, protože nemají půvab a sofistikovanost často spojenou s vysokými podpatky. V...

Tsonga do druhého postupového semifinále Wimbledonu