Wimbledon 2018: Pohled na tři nezapomenutelné bagely z kariéry Rogera Federera

# 3 Federer vs Nadal 2006 Wimbledon finále

Výsledek obrázku pro nadal vs federer wimbledon 2006

Srovnávací tabulka ukazující Federerovu dominanci

Federer šel do tohoto zápasu jako trojnásobný wimbledonský šampion a drtivý favorit. Nadal zamířil do finále jako dvojnásobný vítěz French Open a o měsíc dříve porazil svého švýcarského soupeře ve finále Roland Garros.

Nikdo však nemohl předvídat, jak se první sada vyvine, protože Roger vzal otvírák 6-0 za něco málo přes půl hodiny. Nadal se jednou zdál touto velkou událostí zdrcen, jak Federerovy předchozí zkušenosti prozradily na začátku zápasu.

Jednalo se o první Španělovo finále na SW19 a jeho vůbec první grandslamové finále mimo Roland Garros. Povaha povrchu také Mallorcanům neuvěřitelně ztížila život, protože nezvládl tlak.

2006 zůstává jedním z nejlepších Federerových let a jedním z nejdominantnějších let v tenisové historii, protože švýcarský maestro vyhrál tři grandslamy a celkem dvanáct titulů. Federerova dominance v úvodním setu byla výsledkem jeho nadřazenosti a zkušeností na trávě, stejně jako Nadalovy naivity.

Tehdy šestadvacetiletý mladík vyhrál finále ve čtyřech setech a zajistil si čtvrté po sobě jdoucí finále Wimbledonu. Zápas však ukázal, že Federer konečně našel hodného soupeře a někoho, kdo by s ním mohl jít prstem na prst na jakémkoli povrchu.

Populární Problémy

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Otrávená láska: Stacey Castor Story“ online, bez kabelu.

Pocit nadváhy může být velmi frustrující, nemluvě o souvisejících zdravotních rizicích. Můžete se cítit méně sebejistě a dokonce trochu malátně. Jedním ze nejlepších způsobů, jak se stát zdravějším, je změnit svůj jídelníček zdravým stravováním ...

Prezident Ruské tenisové federace nazývá Venuši a Serenu „bratry Williamsovými“.

7. nasazený bude v pondělí čelit vítězi zápasu mezi Polonou Hercog a vycházející americkou hvězdou Cori Gauffem.

Neporažený Baylor absolvuje v sobotu test SEC proti Auburn. Pokud nemáte ESPN, můžete sledovat dnešní hru online zdarma naživo.