Wimbledon 2019: Simona Halepová plave kolem Victoria Azarenkové ve dvou setech

Den pátý: Mistrovství - Wimbledon 2019

Simona Halepová si v pátek ve Wimbledonu připsala pěkné vítězství. 7. nasazená závodnice prošla třetím zápasem proti Victorii Azarenkovou a zaznamenala vítězství ve dvou setech 6: 3, 6: 1.

Vítězství zajistilo Rumunce počtvrté v kariéře postup do druhého soutěžního týdne.

Azarenková začala jasněji, pohodlně držela podání a poté si vysloužila několik šancí na brejky. Halep se však udržel a vyrovnal skóre. Bělorus vytvořil perfektní odpověď, držel se lásky a otevřel vedení 2-1.

Azarenková poté vytáhla chyby z rakety Halepové, aby přerušila podání a ujala se vedení 3-1. Rumunka však okamžitě zasáhla s vlastní přestávkou. Azarenková měla v šesté hře brejkboly, ale Rumunka je všechny zachránila k vyrovnání.

Halepová začala obracet příliv ve svůj prospěch a zajistila si svůj první náskok v zápase, čímž Azarenkovou znovu prolomila. Poté zaregistrovala sebevědomé držení lásky, aby převzala kontrolu nad sadou. Azarenková byla nucena podávat, aby zůstala v setu, ale kvůli zneužití rakety obdržela porušení kódu, když odrazila raketu z trávy, když klesla 0-30.

Pokusila se přeskupit, ale nevynucená chyba dala Halepové setpoint. Další forhendová chyba od Azarenkové - její 20. setu - podala Halepovou první sadu za 34 minut.

Rumunka začala druhou sadu silně a zaregistrovala další držení lásky. Do této doby začala Azarenková unikat chybám a bylo evidentní, že se snaží udržet krok s Rumunem. Podařilo se jí udržet podání po uložení bodu zlomu a poté vytvořila několik šancí na podání Halepové.

Oba však promarnila a ve své další servisní hře byla zlomena, aby v setu prošla 3: 1.

To bylo otevření, které Halep potřebovala, a rozběhla se do vedení 4-1. Další pohodlný brejk dal Halepovi příležitost podávat k zápasu. Rumun si rychle zajistil tři mečboly. Skvělý return od Azarenkové jednu z nich smetl, ale Běloruska vsítila svou další střelu, aby Halepová získala vítězství za hodinu a šest minut.

7. nasazený bude v pondělí čelit vítězi zápasu mezi Polonou Hercog a vycházející americkou hvězdou Cori Gauffem.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Sacramento Kings online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj

Stát se profesionálním golfistou vyžaduje čas, odhodlání a vytrvalost. Své dovednosti budete muset rozvíjet prostřednictvím lekcí a důsledné praxe. Nalezení spolehlivého golfového partnera nebo připojení se k místní golfové klubu vám může pomoci získat ...

UCF začíná ve čtvrtek svůj běh na třetí neporaženou základní část proti FAMU. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Rus Michail Kukushkin se ve druhém kole US Open 2020 ujímá vycházející chilské hvězdy Cristiana Garina. Kukushkin se v posledních třech edicích dvakrát dostal na US Open 3r, ale Garin je favoritem.