Přímý přenos „Taskmaster“: Jak se dívat online v USA

Greg Davies a Alex Horne ve Velké Británii importují hru Taskmaster.

CW Greg Davies a Alex Horne ve Velké Británii importují hru Taskmaster.

Letos v létě přichází do USA nová mezinárodní hitová komediální show. To se nazývá Taskmaster a má premiéru v neděli 2. srpna ve 20 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Taskmaster na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

alternativy k tenisovým míčkům v sušičce
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CW na FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Taskmaster živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte CW na Hulu pomocí živé televize

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Taskmaster živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní CW na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Taskmaster žijte na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled „Taskmaster“Hrát si

Nejlepší momenty Lou Sandersové 'Další práce' - některé z nejlepších momentů Lou Sanders ze série Taskmaster 8. ———— Sledujte show na twitter.com/taskmaster Staňte se fanouškem na facebook.com/officialtaskmaster Získejte knihu a deskovou hru Taskmaster: taskmaster.tv /over-you ———— V této zábavní show oceněné Broadcast, BAFTA a Emmy, tyran Taskmaster Greg Davies (Man Down, Cuckoo), s pomocí… 2019-12-26T13: 00: 01Z

Taskmaster je mezinárodní komediální přehlídka nominovaná na cenu Emmy a trojici BAFTA v hlavní roli s komikem a hercem Gregem Daviesem v titulní roli všemocného Taskmastera, který pět pravidelných soutěžících-obvykle komiků-vydává jednoduché komediální a bizarní úkoly s Alexem Hornem ( show creator) jako asistent Taskmastera. Úkoly - obvykle prováděné izolovaně, ale příležitostně v týmech - jsou navrženy tak, aby povzbudily hráče k laterálnímu a kreativnímu myšlení.

Sám Davies je oceněný stand-up komik, spisovatel a herec známý pro hlavní roli v kriticky chváleném sitcomu Mrtvý muž. Zahrál si také nechvalně psychotického pana Gilberta Inbetweeners a jeho dva spin-off celovečerní filmy.

Horne je tvůrcem a frontmanem The Horne Section, šestičlenné kapely multitalentních hudebníků, kteří do hudební komedie vložili hloupě jedinečný zvrat. Úspěch Taskmaster televizní seriál vedl Horne k vydání knihy The Taskmaster Book a vydání deskové hry Taskmaster. Nedávná domácí karanténa umožnila Hornovi vymyslet velmi úspěšný interaktivní domácí úkol na kanálu YouTube Taskmaster, nastavit úkoly ve stylu Taskmaster online a pozvat domácnosti z celého světa k účasti na Twitteru s hashtagem #HomeTasking.Hrát si

Alex Horne O původu Taskmastera, řada 6 a The Horne Section | Nedělní brunch Alex Horne hovoří s Timem a Simonem o tom, jak Taskmaster vznikl, podrobnosti o sérii 6 show a sekci Horne! Přihlaste se k odběru nedělního brunche: bit.ly/2Y9XI44 Sledujte nedělní brunch na všech 4: bit.ly/2JOVlR6 #Taskmaster #AlexHorne #SundayBrunch #Channel4 #All4 2019-12-25T04: 00: 01Z

Série odvysílala ve Velké Británii od svého debutu v roce 2015 10 sezón. Sezóna, která se má v USA vysílat, je 8. sezóna, v níž hrají Ian Stirling, Joe Thomas, Lou Sanders, Paul Sinha a Sian Gibson.

Popis první epizody s názvem Hello slibuje, že soutěžící přijmou veselé výzvy, včetně dětských monitorů, mocných vůní a svůdných figurín.

Popis druhé epizody s názvem Román o ruských gulagech zní: Lou Sanders zobrazuje neobvyklé vousy; Beatbox Iaina Stirlinga mu způsobuje určité problémy; Paul Sinha předvádí svůj plný herecký rozsah.

Série byla hitem v Británii a za poslední dvě sezóny si vydělala 1,3 milionu až 1,5 milionu diváků na každou epizodu.

Taskmaster vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Jak zabránit tomu, aby vás kočka probudila. Přivedla vaše kočička ve 3 ráno myši přes klapku pro kočku? Udělala letmý skok na vaše nejměkčí a nejjemnější části? Nebo na vás jen mňouká natolik, že vás dostane z postele? ...

Juan Martin del Potro se nedokázal zotavit ze zranění kolena natolik, aby se mohl zúčastnit finále ATP, místo dostal Kei Nishikori.

UFC 248: Adesanya vs Romero je možné zakoupit pouze prostřednictvím ESPN Plus. Zde je přehled o tom, jak objednat PPV.

Tottenham uzavřel svou předsezónu zápasem ICC proti Interu Milán v neděli. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Je čas na největší venkovní koktejlovou párty na světě 2020, protože v sobotu se setkají Florida a Georgia. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos.

Court FF 2 je jednou z vlajkových tenisových bot Asics, kterou nosí Novak Djokovic, a je oblíbenou volbou, ale nejsou dokonalé. Zjistěte, v čem jsou skvělí a kde se mohou zlepšit.