Jak integrovat Slack s jinými aplikacemi

Existují stovky aplikací, robotů a služeb, které můžete přidat do svých kanálů Slack. Tyto aplikace mohou členům vašeho týmu pomoci při plnění užitečných úkolů, jako je sdílení souborů z disku Google nebo sledování twitterového kanálu zákaznických služeb. Proces instalace a používání aplikace se bude lišit.

otevírání dveří auta tenisovým míčkem

Část 1 ze 4: Instalace nových aplikací

 1. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 1

  1 Přihlaste se ke svému účtu Slack na počítači. Chcete -li propojit další aplikace a služby, musíte použít web Slack pro stolní počítače. Pomocí mobilní aplikace Slack nemůžete propojovat aplikace.
  • Webovou verzi Slack můžete používat pouze k propojování aplikací, ale jakmile jsou aplikace propojeny, kdokoli je může používat prostřednictvím mobilní aplikace.


 2. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 2

  2 Klikněte na název svého týmu v levém horním rohu. Tím se otevře nabídka týmu.
 3. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 3

  3 Vybrat 'Aplikace a integrace. ' Tím se otevře Slack App Directory.
 4. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 4

  4 Najděte aplikaci nebo službu, kterou chcete přidat do svého týmu Slack. Prostřednictvím adresáře aplikací jsou k dispozici stovky aplikací, které mohou různými způsoby pomoci produktivitě vašeho týmu. Můžete procházet seznam kategorií na levé straně stránky nebo vyhledat konkrétní aplikaci.
  • Doporučuje se nainstalovat aplikace, o kterých víte, že je váš tým použije. Příliš mnoho aplikací může odvrátit členy vašeho týmu od práce, ale správná kombinace aplikací může mít pozitivní vliv na produktivitu.
 5. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 5

  5 Kliknutím na tlačítko „Instalovat“ nainstalujete aplikaci pro svůj tým. Pokud nejste vlastníkem svého týmu, místo toho uvidíte tlačítko „Požádat o instalaci“. Budete moci připojit zprávu, kterou si mohou zobrazit vlastníci vašich týmů, a poté se rozhodnout, zda je aplikace správná.
 6. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 6

  6 Vyberte kanál, do kterého chcete aplikaci přidat (pokud se zobrazí výzva). Některé aplikace vás mohou vyzvat, abyste vybrali kanál, ke kterému ho chcete přidat. Pokud máte podezření, že se aplikace bude hodně používat, možná budete chtít vytvořit nový kanál věnovaný dané aplikaci přímo.
  • Ne všechny aplikace vás vyzve k zadání kanálu a budou fungovat ve všech kanálech.
 7. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 7

  7 Potvrďte všechna oprávnění. Mnoho aplikací bude pro připojení k vašemu účtu Slack vyžadovat speciální oprávnění. Nezapomeňte si pečlivě přečíst každé oprávnění a zajistit, že této službě důvěřujete, zvláště pokud instalujete aplikace z jiných míst, než je App Directory.
 8. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 8

  8 Pokud není k dispozici žádné tlačítko „Instalovat“, klikněte na odkaz „Navštívit web k instalaci“. Ne všechny aplikace jsou k dispozici přímo z Slack App Directory. Abyste si ji mohli nainstalovat, budete v některých případech muset navštívit její web. Jakmile navštívíte web aplikace, klikněte na tlačítko „Přidat do Slacku“ (to se bude lišit v závislosti na aplikaci a webu). Pravděpodobně budete vyzváni k připojení svých účtů a poté bude aplikace přidána do Slacku.
  • Proces přidávání aplikací z jiných webů se bude drasticky lišit v závislosti na aplikaci. Ujistěte se, že jste si přečetli všechny uvedené pokyny, aby byla aplikace integrována do Slacku.
  reklama

Část 2 ze 4: Používání vašich aplikací

 1. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 9

  1 Zkontrolujte dokumentaci na stránce App Directory aplikace. Většina aplikací bude mít na své stránce v adresáři aplikací základní pokyny pro použití. Protože všechny aplikace mají různé funkce, může být užitečné si tyto informace přečíst, než s nimi začnete.
 2. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 10

  2 Typ '/ název aplikace 'vidět základní příkaz. Většina aplikací funguje pomocí textových příkazů v oknech skupinového chatu. Typ '/ název aplikace ', abyste zjistili, co se stane s vaší novou aplikací.
  • Pokud si například nainstalujete integraci Google Hangouts, zadáním '/hangouts' získáte možnost zahájit nový Hangout pro aktuální kanál.
 3. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 11

  3 Typ '/ název aplikace [help] 'pro zobrazení seznamu základních příkazů. Mnoho aplikací zobrazí základní syntaxi příkazů, když použijete příkaz [help]. Informace o nápovědě se zobrazí pouze pro vás. Ne všechny aplikace mají možnost [help].
 4. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 12

  4 Zvažte poskytnutí dobře používaným aplikacím vlastní kanál. Pokud váš tým hodně používá určité aplikace, může se váš kanál začít cítit přeplněný. Nepořádek můžete minimalizovat poskytnutím vyhrazených kanálů pro aplikace:
  • Vytvořte nový kanál kliknutím na tlačítko „+“ nad seznamem kanálů.
  • Pojmenujte kanál podle aplikace. Například pro kanál Twitter jej můžete nazvat „#twitter“.
  • Informujte členy svého týmu, že aplikace by měla být používána pouze v tomto kanálu.
  reklama

Část 3 ze 4: Používání chatbotů

 1. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 13

  1 Přidejte chatboty z adresáře aplikací. V adresáři aplikací můžete najít mnoho různých chatbotů, které slouží různým účelům. Chatboti jsou programy, které fungují jako uživatelé a členové vašeho týmu s nimi mohou komunikovat prostřednictvím chatování.
 2. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 14

  2 Pozvěte chatbota na kanál, do kterého ho chcete přidat. Když si nainstalujete chatbota, dostanete od něj přímou zprávu. Tato zpráva bude obsahovat některé úvodní informace o robotovi. Aby mohli členové vašeho týmu používat robota, bude nutné jej přidat do kanálu.
  • Klikněte na tlačítko ozubeného kola nad oknem chatu kanálu.
  • Vyberte možnost „Pozvat členy týmu, aby se připojili“.
  • Vyberte svého nového robota ze seznamu dostupných členů. Můžete jej vyhledat, pokud máte na výběr mnoho členů.
 3. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 15

  3 Napište @ název boty následovaný příkazem. Pokud ještě neznáte žádné konkrétní příkazy, jednoduše zadejte '@ název boty 'obvykle uvede několik z nich pro začátek. Různí roboti budou sloužit různým účelům a nabídnou různé úrovně interaktivity.
 4. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 16

  4 Zvažte vytvoření samostatného kanálu pro svého chatbota. Protože jsou chatboti navrženi pro použití v jednotlivých kanálech, je snadné pro něj vytvořit vyhrazený kanál. Díky tomu bude veškerá interakce vašeho týmu s robotem na jednom místě. To může být užitečné pro roboty, kteří přímo nesouvisejí s bodem kanálu.
  • Klikněte na tlačítko „+“ nad seznamem kanálů.
  • Pojmenujte nový kanál podle robota, aby jej členové vašeho týmu mohli snadno najít.
  • Pozvěte chatbota na nový kanál a přidejte do něj členy svého týmu.
  reklama

Část 4 ze 4: Správa nainstalovaných aplikací

 1. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 17

  1 Klikněte na název svého týmu v levém horním rohu a vyberte 'Aplikace a integrace. ' Tím se otevře App Directory.
 2. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 18

  2 Klikněte na tlačítko „Spravovat“ v horní části adresáře aplikací. Zobrazí se seznam všech vašich nainstalovaných aplikací, chatbotů a integrací služeb.
 3. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 19

  3 Kliknutím na aplikaci nebo robota v seznamu zobrazíte její možnosti. Když vyberete položku ze seznamu, zobrazí se možnosti konfigurace pro aplikaci nebo chatbota. Tyto možnosti se budou lišit v závislosti na aplikaci. Obecně platí, že aplikace, které si můžete nainstalovat přímo z App Directory, budou mít zde uvedeny další možnosti, zatímco aplikace, které byly nainstalovány z jiného webu, bude možná nutné na tomto webu nakonfigurovat.
 4. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 20

  4 Kliknutím na tlačítko „Upravit konfiguraci“ provedete podrobné změny (jsou -li k dispozici). Některé aplikace vám umožní provádět podrobné úpravy jejich nastavení kliknutím na tlačítko „Upravit konfiguraci“. Toto tlačítko vypadá jako tužka. Pouze některé aplikace vám umožňují upravovat konfigurace.
 5. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 21

  5 Kliknutím na tlačítko „Odebrat aplikaci“ odeberete nainstalovanou aplikaci nebo chatbota. Toto tlačítko obvykle najdete ve spodní části stránky s podrobnostmi o aplikaci. Budete vyzváni k potvrzení, že chcete aplikaci nebo chatbota odebrat.
  • Ne všechny aplikace jsou odstraněny stejným způsobem a tlačítko „Odebrat“ může být umístěno na jiném místě stránky.
 6. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 22

  6 Pomocí aplikace Disk Google umožněte členům týmu propojovat soubory. Díky integraci Disku s Slack budou členové vašeho týmu moci rychle sdílet soubory ze svých individuálních účtů na Disku se zbytkem týmu.
  • Nechte každého člena týmu navštívit Slack App Directory a kliknout na kartu Spravovat.
  • V seznamu klikněte na aplikaci Disk Google a poté klikněte na 'Ověřit účet Google Drive'.
  • Povolit Disku Google spojit se Slackem.
  • Otevřete svou webovou stránku Disk Google a najděte soubor, který chcete sdílet, ve službě Slack. Klikněte pravým tlačítkem na soubor a vyberte možnost „Získat odkaz ke sdílení“. Tím se zkopíruje odkaz na soubor do vaší schránky.
  • Vložte odkaz do svého chatu Slack. Po vyzvání slackbotem k importu souboru klikněte na 'Ano'.
 7. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 23

  7 Chcete -li sledovat kanál Twitter, přidejte aplikaci Twitter. Do Slacku můžete přidat kanál Twitter, aby byli členové vašeho týmu vždy informováni o nejnovějších tweetech. To může být opravdu užitečné pro twitterový účet zákaznické služby.
  • Nainstalujte si aplikaci Twitter z App Directory podle výše uvedených kroků.
  • Autorizujte propojený účet na Twitteru. Ujistěte se, že jste přihlášeni pomocí účtu Twitter, který chcete propojit.
  • Vyberte, jaké tweety se mají v Slacku zobrazovat. Můžete si vybrat zobrazení všech tweetů odeslaných na účet a všech tweetů odeslaných účtem.
  • Vyberte kanál, ve kterém se má Twitter zobrazovat. Budete chtít zabránit tomu, aby byl Twitter zařazen do vašeho #obecného kanálu nebo jiných nesouvisejících kanálů. Kliknutím na „vytvořit nový kanál“ vytvoříte kanál vyhrazený pro kanál Twitter.
 8. Obrázek s názvem Integrate Slack with Other Apps Krok 24

  8 Přiřazujte a sledujte úkoly pomocí chatbota busybot. Tento robot vám umožní přiřadit úkoly členům týmu a pomůže jim připomenout, kdy mají splnit své úkoly.
  • Nainstalujte si busybot chatbot z App Directory. Najdete ho v sekci „Nejlepší aplikace“.
  • Vyberte kanály, ke kterým chcete přidat busybot. Během instalace budete vyzváni k výběru kanálů, ve kterých se busybot objeví. Na jiné kanály jej můžete kdykoli pozvat později.
  • Zadejte '@busybot úkol @ uživatel 'přiřadit úkol konkrétnímu uživateli. Například „@busybot Podejte svou týdenní zprávu @John“
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Novak Djokovič udělal minulý týden další obrovský krok ve svém pochodu k tenisové historii ziskem nebývalého devátého titulu z Australian Open.

Jak nakládat Calamari. Nakládané kalamáry jsou chobotnice, které byly ochuceny solí, uvařeny a nechány několik dní marinovat v octovém roztoku. Ostatní koření a bylinky jsou obvykle obsaženy v marinádě, aby přidaly další hloubku a ...

Leander Paes se znovu setkává s Carou Black a Sania Mirza, aby se spojili s Horia Tecau v soutěži smíšených dvojic Wimbledon 2014.

Starší ženy jsou zkušenější, moudřejší, zralejší a sebevědomější. Jak tedy přilákat jednoho? Je dost těžké přilákat starší dívku, ale opravdu máte šanci, když jste teenager a snažíte se ...

Richard Gasquet se ve středu utká s talentovaným mladíkem Jonasem Forejtekem v poutavém druhém kole v Sofii. Půjde o první setkání kariéry mezi oběma hráči.

Jak uběhnout 6 minutovou míli. Uběhnout 6minutovou míli je hodným cílem mnoha běžců. Většina lidí to bez tréninku a odhodlání na nějakou dobu nezvládne - sakra, většina lidí by to nikdy ani nezkusila! Budete muset vybudovat ...