Jak zapnout titulky na YouTube

Tento wikiHow vás naučí, jak zapnout titulky u videa na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. Některá videa na YouTube obsahují oficiální titulky, skryté příspěvky nebo skryté titulky. V mnoha videích můžete povolit oficiální nebo automaticky přeložené titulky v angličtině nebo jiných jazycích.

Metoda 1 ze 2: Pomocí desktopového prohlížeče

 1. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 1

  1 Otevřete YouTube ve videu svého internetového prohlížeče. Zadejte nebo vložte https://www.youtube.com do adresního řádku a stiskněte Vstupte nebo Vrátit se na vaší klávesnici.
 2. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 2

  2 Klikněte na miniaturu videa. Jakékoli video můžete otevřít z domovské stránky, kanálu nebo z Vyhledávání panel v horní části stránky.
  • Tím se video otevře na nové stránce.
  • Ne všechna videa mají k dispozici titulky.


 3. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 3

  3 Klikněte na DC ikona vpravo dole. Toto tlačítko je vedle bílé Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 4

  ikona ozubeného kola v pravém dolním rohu videa. Ve videu zapne titulky/skryté titulky.
  • Opětovným kliknutím na stejné tlačítko vypnete titulky.
  • Váš aktuální jazyk titulků se zobrazí v levé horní části videa.
  • Pokud zde žádné takové tlačítko není, video nemusí mít k dispozici žádné titulky nebo skryté titulky.
  • Případně můžete stisknout C tlačítko na klávesnici pro povolení/zakázání titulků.
 4. Obrázek s názvem Android7settings.png

  4 Klikněte na bílou Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 5

  ikona ozubeného kola vpravo dole.
  V rozbalovacím okně se otevře nastavení videa.
 5. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 6

  5 Klikněte Titulky/CC ve vyskakovacím okně Nastavení. Otevře se seznam všech dostupných jazyků titulků pro toto video.
 6. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 7

  6 Vyberte jazyk titulků. Ve vyskakovacím okně klikněte na požadovaný jazyk titulků. Tím se automaticky přepnou titulky videa na zvolený jazyk.
  • U některých videí je možné vybrat Automatický překlad a vyberte jazyk. To bude používat automatický překladač YouTube ke generování titulků ve vybraném jazyce.
  • Volitelně můžete kliknout Možnosti v pravém horním rohu vyskakovacího okna „Titulky/CC“ a změňte písmo, barvu, velikost a formát titulků.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Pomocí mobilní aplikace

 1. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 8

  1 Otevřete aplikaci YouTube na iPhonu, iPadu nebo Androidu. Ikona YouTube vypadá jako bílá Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 9

  tlačítko v červeném obdélníku. Najdete ho na domovské obrazovce, ve složce aplikace nebo na panelu aplikací.
 2. Obrázek s názvem Zapnout titulky na YouTube Krok 10

  2 Klepněte na video, které chcete sledovat. Vybrané video se otevře na nové stránce.
  • Ne všechna videa mají k dispozici titulky.
 3. Obrázek s názvem Zapnout titulky YouTube Krok 11

  3 Klepněte na ikona se třemi tečkami vpravo nahoře. V rozevírací nabídce se otevřou možnosti videa.
  • Pokud na videu nevidíte žádná tlačítka, lehkým klepnutím na video zobrazíte všechna ovládací tlačítka.


 4. 4 Klepněte na Popisky v nabídce. Tato možnost je uvedena vedle DC 'v rozbalovací nabídce. Otevře se seznam všech dostupných titulků pro toto video.
  • Pokud tuto možnost v nabídce nevidíte, video nemá k dispozici žádné titulky ani titulky.


 5. 5 Vyberte jazyk titulků. Klepnutím na jazyk v seznamu titulků zapnete titulky.
  • Vaše video bude pokračovat se zapnutými titulky.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Když kliknu na ikonu nastavení, neobjeví se žádné pole titulků. Proč to tam není? To znamená, že neexistují žádné titulky. To může znamenat, že se nikdo nerozhodl přidat titulky, nebo to může znamenat, že toto video nelze titulkovat.
 • Otázka Když v nastavení vyberu anglický CC, funguje to, dokud web nezavřu a znovu neotevřu. Pak vidím, že to nebylo uloženo. Jak mohu provést nastavení, aby bylo uloženo? K titulkům musíte přistupovat pokaždé, když otevřete novou stránku YouTube. Pokud jsou tyto kroky příliš dlouhé, stiskněte C na klávesnici počítače. Pokud jste na mobilu, budete muset celý proces provést pokaždé.
 • Otázka Nevidím z mobilního telefonu možnost angličtiny? Rubín Nejlepší odpověď To bude proto, že nebyly přidány. Můžete požádat, aby tvůrce přidal titulky, ale bohužel se někdy musíte „vypořádat“ s automaticky generovanými titulky, které mají výrazně nižší kvalitu.
 • Otázka Jak vypnete černé pozadí titulků, aby byly vidět? Rubín Top Answerer Přejděte do nastavení svého zařízení. V rámci možnosti „Usnadnění“ byste měli mít možnost pracovat s titulky. Odtamtud byste měli být schopni změnit barvu pozadí na 'žádný'. Můžete také změnit krytí pozadí na 25%, 50%, 75%nebo 100%.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ne všechna videa budou mít funkci titulků.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Rhode Island vs Davidson online bez kabelu. Berani jsou 11-2 ve hře A-10, zatímco Davidson je 7-6.

Jak si vyrobit koktejl z arašídového másla. Arašídové máslo je klasickým doplňkem sendvičů, ale věděli jste, že ho můžete přidat i do koktejlu? Můžete dokonce přidat další klasická kombinace arašídového másla (jako je čokoláda a arašídové ...

Jak se zbavit cvrčků. Cvrčci v létě zvoní svým charakteristickým zpěvem a v malém počtu jsou docela neškodní. Když se však začnou rozmnožovat uvnitř domu, mohou poškodit papírové výrobky, oblečení, ...

Tim Henman věří, že Novak Djokovic je 'jasným favoritem' na pozdvižení US Open a tím dokončení sady všech čtyř Majors v letošním roce.

Šestý nasazený John Millman se ujme Kanady Vaska Pospisila o místo v semifinále Sofia Open. Pospisil vede na turné ATP Millmana 1: 0.

Kdo má nejlepší losování v závěrečném turnaji ATP Masters 1000 v sezóně? Zjistěte to zde :.