Jak se dívat na samotnou sérii 7 online bez kabelu

Cast Alone Season 7

Kanál historie Cast Alone Season 7

tenisové termíny láska

Jedna z nejnáročnějších televizních reality show o přežití je zpět Sama vrací se do své sedmé sezóny ve čtvrtek 11. června ve 22 hodin ET/PT na kanálu historie.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Sama na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte historii v televizi Philo

History Channel je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Sama žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte historii na FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Sama živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte historii na Hulu pomocí živé televize

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Sama živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje nové epizody dostupné po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte historii na Sling TV

Kanál History Channel je součástí balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Sama živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na „samotnou“ sezónu 7Hrát si

Video Video související s tím, jak sledovat sérii 7 samostatně bez kabelu 2020-06-11T07: 00: 15-04: 00

Sama je soutěž o přežití, kde 10 jednotlivců (nebo sedm týmů po dvou v sezóně čtyři) zůstane osamocených v brutálním prostředí divočiny s omezenými zásobami. Jejich jediným posláním je vydržet tak dlouho, jak jen mohou. Existují příležitostné lékařské prohlídky, ale kromě toho jsou zcela odříznuti od vnějšího světa a navzájem a mají omezené vybavení pro přežití. Poslední stojící osoba vyhrává hlavní cenu 500 000 $.

Předchozí sezóny zavedly soutěžící do Britské Kolumbie, Kanady, Patagonie, Argentiny a severního Mongolska. Šestá sezóna se odehrála jižně od arktického kruhu a sedmá sezóna směřuje zpět - a show také zvýšila ante.

Podle tiskové zprávy History Channel představuje tato sezóna nejextrémnější výzvu, jakou jsme v historii série viděli. Účastníci musí přežít 100 dní v brutálních podmínkách Arktidy, aby měli šanci vyhrát dosud největší cenu, milion dolarů. Více než šest sezón, žádný soutěžící Sama historie někdy trvala tak dlouho, ale s vyšší sázkou než kdy dříve a s tak velkou cenou, kdo, pokud někdo, dosáhne konečného cíle? Žádní kameramani. Žádné triky. Je to konečný test lidské vůle.Hrát si

Alone: ​​Roland's 10 Survival Items (Sezóna 7) | Exkluzivní | Dějiny Sám se vrací s novou sezónou, která má premiéru ve čtvrtek 11. června v 10/9c. Roland odhaluje 10 položek, které si s sebou vezme k dobytí arktických prvků v 7. sezóně Alone. #AloneShow Přihlaste se k odběru dalších od Alone a dalších skvělých pořadů HISTORY: histv.co/SubscribeToHistory Zjistěte více o show a sledujte celé epizody na … 2020-05-31T14: 59: 46Z

Obsazení sedmé sezóny zahrnuje:

Mark D’Ambrosio
Stáří: 33
Rodné město: Vancouver, Washington
Profese: Instruktor dovedností odstřelovačů a přežití

Correy Hawk
Stáří: 30
Rodné město: Plattsmouth, Nebraska
Profese: Tradiční Bowyer

Shawn Helton
Stáří: 43
Rodné město: Henry, Tennessee
Profese: Nástrojář

Kielyn Brownová
Stáří: 33
Rodné město: Ontario, Kanada
Profese: Provozovatel expedice Winter Wilderness

Joe Nicholas
Stáří: 31
Rodné město: Redding, Kalifornie
Profese: Biolog

Amos Rodriguez
Stáří: 40
Rodné město: Indianapolis, Indianapolis
Profese: Instruktor primitivních dovedností

Callie Russellová
Stáří: 31
Rodné město: Flathead Valley, Montana
Profese: Instruktor životních dovedností předků

Keith Syers
Stáří: Čtyři pět
Rodné město: Curlew, Kentucky
Profese: Hospodář

hřiště na stolní tenis

Joel Van Der Loon
Stáří: 3. 4
Rodné město: Sestry, Oregon
Profese: Majitel školy pro primitivní dovednosti

Roland Welker
Stáří: 47
Rodné město: Červený ďábel, Arkansas
Profese: Lovecký průvodce

Sama sezóna sedm vysílá ve čtvrtek ve 22 hodin ET/PT na kanálu historie.


Populární Problémy

„Hotel Paranormal“, nová série moderovaná Danem Aykroydem, má premiéru v sobotu na Travel Channel. Zde je návod, jak sledovat show online.

Dokáže se Serena tentokrát pevně udržet, aby ukončila své grandslamové sucho, nebo bude Andreescu prožívat svůj největší den, aby naštval šestinásobného šampiona?

Jak si vyrobit pivní stůl. Beer pong je výbuch na většině univerzitních večírků a umožňuje lidem konkurenceschopné strany. Beer pong je skvělý k otevření konverzace, k tomu, aby lidé měli sociální prostředí a ...

Kulaté koláče jsou chutné pochoutky, které někdy může být obtížné nakrájet na dost kusů, aby sloužily každému. Kromě typického způsobu krájení kulatého dortu na trojúhelníkové plátky lze kulaté dorty krájet také na malé čtvercové ...

Pokud žijete v USA, sledujte v sobotu finále FA Cupu mezi Man City a Watfordem.

Oblečení a obuv Gore Tex jsou ideální, pokud pracujete hodně venku. To ale také znamená, že pravděpodobně budou jednou za čas potřebovat vyčistit! Pokud si všimnete, že váš Gore-Tex vypadá špinavě, nebo se zdá, že už neodvádí vodu, ...