Stručný pohled na Wimbledon 7. den

Velká čtyřka mužského tenisového titulku 7. den wimbledonského mistrovství. Zatímco domácí favorit Andy Murray se otevírá na Centrálním dvoře proti talentovanému Richardu Gasquetovi, obhájce titulu a nejlepší nasazený Rafael Nadal pořádá večerní hostinu proti nejobávanějšímu temnému koni turnaje, někteří Argentinci konkrétně Juan Martin Del Potro - tentýž muž, který v roce 2009 zvedl trofej US Open a stal se prvním hráčem, který ve stejném slamu porazil hráče Rogera Federera a Rafaela Nadala. Na hřiště č. 1 byla umístěna semena č. 2 a č. 3. Novak Djokovic by měl hrát proti Francouzi Michaelovi Llodrovi, zatímco Švýcar hraje s Rusem Michailem Youzhnym.ANDY MURRAY vs RICHARD GASQUET:

Vzájemně: 2-2Poslední schůzka: 2010 French Open. Murray vyhrál 4-6 6-7 6-4 6-2 6-1

Když se v zápase čte něco takového, první, co napadne, je pět set duelů mezi těmi dvěma, které se staly v minulosti. Ačkoli téměř nemluvíme o soupeření Murray-Gasquet, dokázali v sobě navzájem prokázat to nejlepší. Setkali se čtyřikrát a dvakrát na úrovni Slam, přičemž se jednalo o klasická pětisetová setkání trvající po dobu čtyř hodin. A Murray si razil cestu zpět k vítězství zpoza dvou setů-jednou zde v roce 2008 vyhrál 5-7 3-6 7-6 6-2 6-4 a na French Open v roce 2010 zvítězil 4: 6 6-7 6-4 6-2 6-1.

Francouzi pomyslí na pomstu, protože se duo v pondělí setká popáté (pondělí je z nějakého důvodu známé jako Manic Monday). Zatímco Ivan Ljubicic ve svém posledním zápase přiměl Murraye bojovat, Gasquet přesvědčivě porazil své předchozí tři protivníky a v turnaji zatím neprohrál. Díky jednomu z nejlepších jednoručních bekhendů na turné se bude snažit ozdobit své šance na druhé semifinálové vystoupení na SW19. Murray potřebuje zaútočit na slabší forhendové křídlo Gasqueta. Pokud nastoupí jeho první podání, Murray pravděpodobně projde ve čtyřech.RAFAEL NADAL vs JUAN MARTIN DEL POTRO:

Vzájemně: 5-3 na Nadala

tenisový loket umístění elektrody desítek

Poslední střetnutí: BNP Paribas Open semifinále. Nadal vyhrál 6-4 6-4.
Propagován jako zápas dne, zápas je naplánován na večer, třetí na centrálním kurtu v den 7 Wimbledonu. Juan Martin del Potro, vítěz US Open 2009, je zpět po zranění zápěstí. Vychutnává si svůj nejlepší výkon na zelených londýnských trávnících (nikdy zde nepostoupil za druhé kolo) a bezpochyby by rád zůstal déle nasáklý atmosférou Slamu. V cestě mu stojí skvělý, mocný Rafael Nadal, který ve třetím kole zlikvidoval výzvu, kterou představuje Gilles Muller ve dvou setech 7-6 (8-6), 7-6 (7-5), 6-0, čímž ušetřil dva setboly v první sadě. Del Potro vyslal ve svém předchozím kole Francouze Gillese Simona v těsné trojsetové aféře 7-6 (8), 7-6 (5), 7-5.

Dvojice Nadal a Del Potro se setkala 8krát s rekordem nakloněným 5-3 ve prospěch Španělů, ale Del Potro v posledních čtyřech střetnutích Rafa třikrát ovládl, i když podlehl ve dvou setech 4-6,4- 6 při jejich jediném setkání na trávě.

Del Potro se každým zápasem zlepšuje, ale obhájce titulu si užívá sedmnáct zápasů bez porážky na travnatých kurtech ve Wimbledonu. Del Potro potřebuje jeho podání a forhend, aby měl šanci proti Rafovi. Ačkoli bych šel s Rafou ve čtyřech, nevylučuji možnost rozrušení v osmifinále.

NOVAK DJOKOVIC vs MICHAEL LLODRA

Vzájemně proti sobě: 2-1 pro Djokoviče

Poslední setkání: Tenisové mistrovství v Dubaji bez cla. Djokovič vyhrál 6-3 6-3.


smradlavé tenisky

Srb ve formě Novak Djokovič, tipovaný jako žhavý favorit na vítězství v letošním mistrovství, spolu s Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem, se ve střetu čtvrtého kola utká s 19. nasazeným Francouzem Michaelem Llodrou.

Novak Djokovic si až dosud užívá hvězdnou sezónu s bilancí ztrát 41: 1, což je jediná porážka, kterou v semifinále French Open získal Roger Federer. Ve svém třetím kole viděl Baghdatisovu výzvu 6-4, 4-6, 6-3, 6-4. Llodra, jeden z čistých podavačů a volejbalistů, kteří zůstali na turné, byl ve své kampani ve Wimbledonu 2011 docela působivý. Na sklonku své kariéry je stále považován za nejlepšího volejaře ve hře. A jeho podání může Srbovi dobře zabrat.

Novakova puchýřovitá forma z něj dělá drtivého favorita na vítězství proti Francouzi. Proti Srbovi má Francouz stěží šanci. Ale jiný název sportu je nepředvídatelnost, i když zůstanu u Novaka Djokoviče, který proplouvá ve dvou setech.

ROGER FEDERER vs MIKHAIL YOUZHNY:

Vzájemně proti sobě: 10-0 pro Federera

Poslední schůzka: 2007 French Open. Federer vyhrál 7-6 6-4 6-4

Michail Youzhny může utrpět další zhroucení proti soupeři, který má psychologickou výhodu, když vyhrál všech 10 předchozích střetnutí mezi nimi. Roger si ve své nabídce na 7. wimbledonský titul dosud užíval hladkou jízdu. Jeho podání bylo nejsilnější zbraní v jeho zbrojnici. Vzhledem k formě a rozmanitosti, kterou Roger ukázal, bude pro Rusa těžké srovnávat laser s přesností svého protivníka.

Mikhail Youzhny, nasazený do turnaje 18, shromáždil kolem 16. nasazeného Almagra v náročném setru 4: 6, 6: 3, 7: 6 (3), 6: 3, aby zahájil střet s in-formovým Federerem . Je to pošesté, kdy dosáhl 16. kola a nikdy ve všech svých předchozích vystoupeních toto kolo neprošel. Přestože má Rus konzistentní přízemní údery, tento zápas by mohl letos ukončit jeho wimbledonské naděje.

Půjdu s Federerem ve třech.

jak správně nosit ortézu na tenisový loketPopulární Problémy

Paes a Hingis vyhráli čtvrtfinále ve dvou setech.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat hry Dolphins online bez kabelu v roce 2019.

Jak podávat tenisový míč. Každý bod tenisové hry začíná podáním, takže pokud se chcete na hřišti udržet, musíte podat tenisové podání co nejrychleji. Základní porce se nazývá plochá ...

Jak uspořádat zahradní párty. Garden party je venkovní setkání se zahradní tématikou. Zahradní slavnosti se obvykle konají na jaře nebo v létě, protože je pěkné počasí a kvetou květiny. Nemusíte mít zahradu v ...

Jak se zotavit z chronického stresu. Chronický stres je potenciálně závažný stav, který může časem způsobit další onemocnění, včetně hypertenze, srdečních nepravidelností, nespavosti a deprese. Pokud se setkáte s některými z těchto ...