Sledujte: Umělec dělá palačinky ve tvaru Novaka Djokoviče, získává potlesk od samotného Srba

Novak Djokovic na palačince ... Prostě 2020 věcí!

Novak Djokovic na palačince ... Prostě 2020 věcí!

Pokud si myslíte, že jste všechno viděli v roce 2020, počkejte ... Přichází vám palačinka ve tvaru Novaka Djokoviče!US Open nedávno sdílelo na svém oficiálním twitterovém účtu neuvěřitelná videa na výrobu palačinek, která předvádějí úžasné designy umělce Nathana Shieldse. Shields použil svou neposkvrněnou techniku ​​mrholení k výrobě palačinky, která vypadala přesně jako tvář Novaka Djokoviče.wii sportovní stolní tenis

Výsledek byl tak dobrý, že byl propagován jak US Open, tak samotným Srbem na jejich sociálních médiích. Sledujte palačinkové umění níže a počkejte na flip!

Zdálo se, že Novak Djokovic je zapůsobil na složitě detailní palačinku a sdílel umělecké dílo na svém Instagramu.'To je úžasné, wow,' napsal Srb. 'Označte palačinkáře, pokud ho znáte.'

Palačinkové umění Novaka Djokoviče, Sereny Williamsové a dalších 18 sportovců US Open

Kromě palačinky ve tvaru Novaka Djokoviče umělec pracoval také na dalších 18 účastnících US Open 2020, včetně šestinásobné šampionky Sereny Williamsové. Dalšími hráči, kteří byli inspirací pro neuvěřitelné lahůdky, byli Dominic Thiem, Venus Williams, Stefanos Tsitsipas a Coco Gauff.

„Umělec na palačinky Nathan Shields byl hráči na US Open 2020 natolik inspirován, že pro ně zcela převrátil - ve formě svého oblíbeného snídaňového jídla. Uvařil několik delikátních portrétů 19 našich oblíbených sportovců, “uvedl web US Open.

Některá z nejlepších uměleckých děl inspirovaných Shields na US Open můžete vidět níže:Tady

Zde je lahodná palačinka inspirovaná 23násobnou grandslamovou šampionkou Serenou Williamsovou (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)Dvojnásobná vítězka US Open, Venus Williamsová (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Dvojnásobná vítězka US Open, Venus Williamsová (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Semeno č. 2 pro US Open 2020: Dominic Thiem (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Semeno č. 2 pro US Open 2020: Dominic Thiem (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Jedna z nejpopulárnějších tváří Next Gen, Alexander Zverev (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Jedna z nejpopulárnějších tváří Next Gen, Alexander Zverev (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Bývalá světová jednička Kim Clijstersová (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

Bývalá světová jednička Kim Clijstersová (Fotografický kredit: Nathan Shields / Saipancakes)

nejlepší lék proti bolesti pro tenisový loket

Sledujte veškeré palačinkové umění z US Open 2020 tady .

Podívejte se na další návrhy od Nathana Shieldse tady .

Populární Problémy

Denis Shapovalov se utká s Radu Albotem ve druhém kole Sofia Open 2020. Je to vůbec poprvé, kdy se Shapovalov a Albot postaví proti sobě na turné ATP.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Raptors vs Clippers online bez kabelu, ať už jste v Kanadě, LA nebo mimo trh.

Dominic Thiem porazil Tommyho Haase na berlínské výstavě, ale ne dříve, než Němec vystavil temperamentní výstavu. Thiem chválil Haasovu fyzickou kondici a také vyjadřoval lítost nad tím, že s ním nikdy nehrál profesionálně.

Jak dostat chlupy z prádla. Milujete svého domácího mazlíčka, ale nemilujete vlasy, které mu nechávají na všem, včetně oblečení a přikrývek. Než hodíte kožešinou potažené prádlo do pračky a sušičky, očistěte volné ...