Světový tenisový turnaj ABN AMRO 2019: Semifinále 2, Kei Nishikori vs Stan Wawrinka, náhled a předpověď

Kei Nishikori a Stan Wawrinka

Kei Nishikori a Stan Wawrinka

Druhé semifinále Světového tenisového turnaje ABN Amro 2019 v Rotterdamu představuje střet mezi nejlepšími hráči Kei Nishikori a trojnásobným grandslamovým šampionem Stanem Wawrinkou.

tenisky se stříbrnými třpytkami

V poslední době oba hráči bojovali se zraněními a ztrátou formy. Je to Japonec, který v nové sezóně našel své mojo a nyní je poněkud blízko elitní úrovně, které je schopen.

Proces obnovy pro švýcarskou hvězdu byl však obtížnější. Ačkoli ukázal záblesky lesku, zdaleka se nedostal ke svému nejlepšímu. Celý tenisový svět však ví, že když je zapnutý, Stan je nezastavitelná síla.

Ti dva se proti sobě postavili devětkrát, přičemž Stan překonal rekord 5: 4. Jejich poslední setkání bylo na loňském Cincinnati Masters, které švýcarská hvězda vyhrála ve dvou setech.

Kei Nishikori: Světový tenisový turnaj ABN AMRO -pátý den

Kei Nishikori: Světový tenisový turnaj ABN AMRO -pátý den

orli vs oceláři live stream zdarma

Japonská hvězda však vstupuje do tohoto zápasu na základě několika konzistentních výkonů. Letos vyhrál mezinárodní turnaj v Brisbane a dostal se do čtvrtfinále prvního letošního Grand Slamu, kde musel odejít více kvůli únavě než zranění proti Novakovi Djokovicovi.

Naštěstí pro Kei v tomto turnaji vykazoval jen malé známky zranění nebo únavy. Poté, co ztratil úplně první set, který na tomto turnaji odehrál s Herbertem, bylo pro asijskou jedničku vše v pořádku. Od té doby se ke ztrátě setu ani nepřiblížil.

Jednou menší starostí pro něj však bylo jeho podání, zejména druhé podání. Ačkoli vyhrál čtvrtfinálový zápas s Martonem Fucsovicsem ve dvou pohodlných setech, dvakrát se zlomil a jeho procento vítězství při druhém podání bylo na slabých 40%.

Stan Wawrinka: Světový tenisový turnaj ABN AMRO - pátý den

Stan Wawrinka: Světový tenisový turnaj ABN AMRO - pátý den

Právě tuto druhou porci Kei by chtěl Stan Wawrinka využít. Proti Denisovi Shapovalovovi to ve čtvrtfinále udělal velmi dobře. Zaútočil na druhé podání Kanaďana, v důsledku čehož hvězda Next Gen mohla získat pouze 29% bodů za druhé podání, což je taktika, kterou Stan proti Nishikori určitě použije.

rovnátka pro bolest lokte

Pokud Stan produkuje svůj nejlepší tenis, je to dost dobré na to, aby se z toho dostal téměř každý tenista na této planetě. Dokonce i ne úplně fit Stan je schopen té magie.

Ačkoli nelze vyloučit takový výkon od Stan v semifinále, takové výkony byly v poslední době vzácností. V tuto chvíli se zdá, že Nishikori má dobré předpoklady k tomu, aby vyrovnal rekord v kariéře tím, že vyhraje toto setkání.

Předpověď: Kei Nishikori vyhraje ve 3 setech.

Populární Problémy

Když nastoupil do práce trenéra Novaka Djokoviče, Boris Becker řekl Srbovi, že se od té doby nezlepšil. V rozhovoru s Eurosportem Becker připomněl, jak jeho brutální poctivost dala Djokoviče během jejich partnerství na správnou cestu

Jak si vyrobit melounové smoothie. Melounové smoothie jsou chladivé a osvěžující - perfektní pochoutka pro horký letní den. Obvykle se vyrábějí s limetkovou šťávou a mátou nebo bazalkou, ale existuje více verzí podobných smoothie, které obsahují ...

Jak vyrobit cihlovou troubu. Stavba cihlové pece může být časově náročný a nákladný domácí projekt. Za výborné jídlo a veselé ohniště to však stojí za to. Nejprve najděte plán cihlové trouby, který odpovídá vaší velikosti a rozpočtu ...

Akron se ve čtvrtek utká s Ohiem ve čtvrtích turnaje MAC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

V neděli večer se Seahawks a Patriots setkají v jedné z nejzajímavějších her 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.