Wimbledon začíná okouzlující párty; Hvězdy WTA chodí po červeném koberciWTA uspořádala před Wimbledonskou párty sponzorovanou společností Dubai Duty Free pro všechny hvězdy, které budou hrát na letošním mistrovství, které začalo 23. června. Tato párty zajistila lidem možnost vidět své oblíbené hvězdy ve zcela novém avataru a samotní hráči se pro změnu dostali do dollu.

Kristen Aldridge byla moderátorkou této akce a z ženských tenisových hvězd přinesla drzé to nejlepší. Marii Šarapovovou, která byla dlouho oslavována jako nejpůvabnější a nejvýraznější tenistka, doprovázel bývalý pilot Formule 1 Mark Webber (vypadal trochu mimo) na akci, která řídila Porsche, společnost, kterou jsou oba. velvyslanci značky.

Sestry Williamsovy, Serena a Venuše se nemohly rozhodnout, která z nich je více v módě, než Serena přiznala zjevné, i když trochu neochotně.

Mezitím si čínská superstar Li Na byla jistá svými tanečními schopnostmi a prohlásila, že je lepší tanečnice než její manžel. Venuše, která není tolik po stranickém okruhu, vyjádřila uvnitř strach z taneční bitvy. A Šarapovová, která nedávno vydala se svým týmem spoof video s písní Pharrella Williama „Happy“, řekla, že si nezlomí nohu - no, doslova.

Laura Robson, nadcházející britská tenistka, která byla mimo turnaj, byla také přítomna a byla viděna obdivovat Li Na, zatímco jiní jako Victoria Azarenka a Sorana Cirstea obdivovali své vlastní doplňky. Polská hráčka Agnieszka Radwanska vypadala úplně jako doma a pózovala pro pár fotografií.

Byly to zábavné časy pro tenisové hvězdy před zábleskovými světly, ale skutečný test čeká na greeny All England Clubu.

Populární Problémy

Jak začít s vlastním cvičebním režimem a držet se ho. Chcete se dostat do formy, ale nezdá se, že byste se drželi předsevzetí? Zde je několik nápadů, jak poskytnout malé pošťouchnutí, které potřebujete. Udělejte si čas. Může se zdát, že nemáte ...

U příležitosti Mezinárodního dne leváků (13. srpna) Andy Roddick zářivě promluvil o nejslavnějším levém tenisu - Rafaelovi Nadalovi.

The Eagles and Falcons se sejdou na Sunday Night Football ve 2. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Vše, co potřebujete vědět o dni 2 tohoto prestižního roku končícího turnaje ATP.

Fazolové klíčky jsou běžnou přísadou v mnoha asijských kuchyních a často se používají do salátů nebo praženic. Nejběžnější pocházejí z fazolí mungo, které jsou komerčně naklíčeny za specifických podmínek světlo-tma. Vypadají jako bílé kořeny ...

The College of the Ozarks se rozhodla již nenosit týmové uniformy, které vyrábí Nike v reakci na novou reklamu společnosti.