Finále mistrovství WTA 2015: Mirza-Hingis a Radwanska získávají titul

Martina Hingis Sania Mirza Singapur 2015

Martina Hingis (L) a Sania Mirza pózují s titulem finále mistrovství WTA v Singapuru

Nejlepší indo-švýcarská dvojice Sania Mirza a Martina Hingisová získala titul WTA v Singapuru, když parní válcování 8. semen Garbine Muguruza a Carla Suarez-Navarro vyhrálo 6: 0, 6: 3.Když vzali první set, aniž by připustili hru, zasáhli 4 esa na 1 svého konkurenta, protože v průběhu zápasu udělali dvě dvojchyby.Dnešek znamenal 9. titul dvojice v tomto roce; kromě svých titulů na okruhu WTA tento rok také vyhrál Wimbledon a US Open. 3 z nich přišli na klus po vítězství na US Open - v Guangzhou, Wuhan a Pekingu.

Před jejich konečným vítězstvím bylo potvrzeno, že ti dva, kteří byli nezastavitelní od chvíle, kdy se na začátku roku stali partnery ve čtyřhře, končí rok jako světová jednička.

Radwanska dnes v Singapuru porazila Kvitovou ve třech setech, aby získala titul5. nasazená Agnieszka Radwanska získala titul vítězky na finále WTA v Singapuru, dnes porazila 4. nasazenou Petru Kvitovou 6-2, 4-6, 6-3.

Polské eso Radwanska nebylo na začátku turnaje předskokankou titulu, když prohrálo dva své zápasy každý s každým - proti Marii Šarapovové a Flavii Pennettové; nicméně, ona pokračovala porazit turnaj semeno Simona Halepová ve dvou setech čelit Garbine Muguruzaová v semifinále. Po setu v tomto zápase se Radwanska vrátil, aby vzal další dva sety a nakonec vyhrál.Runner-up Kvitova se rozčílila, když v druhém semifinále na turnaji hrála silnou Marii Šarapovovou a porazila ji ve dvou setech. České eso, které před tímto zápasem bylo na světové č. 5. místo, vrací se k tenisu poté, co byl oslaben druhým záchvatem mononukleózy.Po setu hrála Kvitova silný tenis, aby vzala druhý set a přenesla zápas na 3 settery. Pouhých 5 od Radwanské však zasáhla neuvěřitelných 51 nevynucených chyb.

Dnešní finále bylo posledním profesionálním tenisovým zápasem Radwanské v tomto roce; Kvitová má nyní před sebou výzvu Fed Cupu, protože česká strana se utká s ruským týmem Fed Cupu, turnajem, ve kterém se Kvitova a Šarapovová znovu utkají.

Toto vítězství přenese Radwanskou do světové č. 5.

Populární Problémy

Jak bodovat ve volejbalu. Volejbal je rychlý a vzrušující týmový sport, který si užívá po celém světě. Vítězství ve volejbalové hře vyžaduje získání bodů a získání bodů vyžaduje zvládnutí základních ofenzivních a obranných ...

Matka Novaka Djokoviče Dijana uvedla, že její syn po olympijské prohře v Riu cítil, že zklamal celou svou zemi. Začátkem toho roku se Djokovič stal teprve druhým mužským hráčem v otevřené éře, který držel všechny 4 Slamy současně.

„Tales From the Hood 3“ má premiéru na SyFy v sobotu 17. října. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování celého filmu online.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého streamu Game of Thrones Season 8 Episode 3 v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.

V neděli večer má premiéru dokumentární seriál Nat Geo „9/11: One Day in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Krátký náhled a plán před akcí na 7. den v Melbourne s Novakem Djokovičem, Rogerem Federerem a Ashleigh Barty.