Živý stream „Yellowstone“, 2. sezóna, 6. epizoda: Jak se dívat online zdarmaParamountDnes večer je 6. sezóna, epizoda 6 hitu Kevina Costnera Yellowstone. Nejnovější epizoda se vysílá na Paramount Network, středa 31. července 2019 ve 22 hodin. Eastern (21:00 Central.) Jmenuje se Blood of the Boy. Budete chtít sledovat epizodu naživo, aby vám nic neuteklo, protože vždy dojde k nějakému zvratu, o kterém si fanoušci budou chtít promluvit. Přečtěte si podrobnosti o bezplatném sledování online.Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení sledovat živý přenos ze sítě Paramount Network, a to tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:FuboTV

Paramount Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Yellowstone na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

TV PhiloSíť Paramount je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Yellowstone žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.

Sling TV

sledujte hru o trůny sezóna 8 epizoda 5 online zdarma

Paramount Network je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Yellowstone žijte na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


„Yellowstone“, epizoda 6

Yellowstone Epizoda 6 se vysílá dnes večer. Synopse zní: John se připravuje na partnerství s bývalým párem nepřátel; Jamie dělá drastický krok na ochranu ranče; Jimmy střílí na soutěž v jízdě na býkovi. Epizoda se jmenuje: Blood of the Boy.

Zde je krátké video pro tento týden. Vypadá to, že se John postaví svému synovi a Jenkinsovi.Hrát si

John konfrontuje Jamieho | Yellowstone | Paramount Network John ví, že Jamie poskytl rozhovor tisku, a není z toho nadšený. Nové epizody vysílání Yellowstone ve středu, pouze v Paramount Network. #Yellowstone #ParamountNetwork Přihlaste se k odběru dalších! bit.ly/2JLjjeO Yellowstone je dramatický seriál, který sleduje rodinu Duttonů v čele s patriarchou Johnem Duttonem (Kevin Costner). Duttonovi ovládají největší souvislé… 2019-07-31T16: 49: 23.000Z

Hrát si

John Dutton konfrontuje Dana Jenkinse | Yellowstone | Paramount Network John a Dan se ocitli v zajímavé situaci. Nové epizody vysílání Yellowstone ve středu, pouze v Paramount Network. #Yellowstone #ParamountNetwork Přihlaste se k odběru dalších! bit.ly/2JLjjeO Yellowstone je dramatický seriál, který sleduje rodinu Duttonů v čele s patriarchou Johnem Duttonem (Kevin Costner). Duttonovi ovládají největší souvislý ranč v USA a musí… 2019-07-31T16: 49: 03 000Z

Zde je upoutávka na tento týden:Hrát si

Yellowstone Season 2 Episode 6 Blood the Boy Trailer (HD) - Kevin Costner, Kelly Reilly film-book.com-Yellowstone Season 2 Episode 6 Blood the Boy Trailer Like us on FACEBOOK ► goo.gl/9Rg2TP Sledujte nás na TWITTER ► goo.gl/YNMblN Sledujte nás na TUMBLR ► goo.gl/JIhjE8 Podpora FilmBook na PATREON ► patreon.com/FilmBook Podpora FilmBook na AMAZON (kliknutím a nakupováním) ► goo.gl/ugXhbL * Pokud chcete podporovat FilmBook a jeho podcasty… 2019-07-26T12: 00: 04.000Z

Než se dnes večer podíváme, podívejme se zpět na to, co se stalo minulý týden.

Epizoda z minulého týdne začala flashbackem, který ukazoval pozadí Beth a Ripa dohromady. Rip stále věří, že v Beth je dobro, ale Beth nerada ukazuje tu svoji stránku. Beth se později postaví svému otci a chtěla vědět, proč Rip nespí v domě. John říká, že Rip není jeho syn, Kayce ano, a pokud chce Beth Ripa v domě, musí to být její rozhodnutí.

Po zbytek této sezóny nevidím, že by to s Ripem šlo hladce. Jeho bolest z toho všeho musí mít v určitém okamžiku nějaký dopad.

Monica se stále potlouká s Martinem a zve na možnost od Kayce postoupit.

Kayce a strážce zákona navštíví Dana Jenkinse, který má svého vlastního strážce zákona. Je to všechno dost zmatené, ale dozvídáme se, že Dan nebyl zapojen do smrti dobytka.

Kayce otevírá Johnovi informace o svém působení ve službě. Vojáci už neříkají válečné příběhy, tati, protože války jsou v dnešní době jen o snaze je přežít, říká.

Následující den šerif říká, že střelba zahrnující důstojníky hospodářských zvířat byla ospravedlnitelná. Chtěl bych vyjádřit upřímnou omluvu zúčastněnému agentovi Montana i agentuře jako celku za to, že jsme nereagovali, což zhoršuje nebezpečí, kterému tito agenti čelí.

Beth chce vědět, jak ho Dutton přiměl, aby to řekl, a John jen pokrčil rameny. Já ne.

Zavolá reportérka Sarah a řekne Jamiemu, že běží s příběhem, ať chce nebo ne. Jamie říká, že ruší své citáty a nic nepotvrdí. Vyhrožuje jí žalováním, pokud ho jakýmkoli způsobem cituje. Dobře, zavolám vám a provedu vás nedostatkem možností, říká mu Sarah.

Jamie později řekne Beth, že potřebuje najít cestu ven z rozhovoru, který poskytl, a Beth se vyděsí. John se ptá Jamieho: Co jsi udělal, abys vyděsil jediného člověka, kterého znám, který se nikdy nebojí?

jak hrát bezohledný raketbal

Jamie pláče a John mu znovu říká: Co jsi mi to sakra udělal?

A tím epizoda skončila.


Populární Problémy

Venčení psů na živobytí je víc než jen tahat za vodítko a cvičit. Musíte být milovníkem psů, který je v souladu s psími způsoby a připraven podnikat. Přesto to může být obohacující práce pro oddaného člověka, který ...

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Clippers vs Mavericks online bez kabelu.

Jak jíst palačinky. Stoh horkých a čerstvě upečených palačinek pokapaných sirupem se může zdát jako moderní pochoutka, ale palačinka je ve skutečnosti už tisíce let a vždy byla oblíbeným způsobem konzumace obilovin ...

Vysoce uznávaný hit FX série Fargo je zpět pro sezónu 4. Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování nových epizod.