Jak odstranit účet Amazon

Pokud jste si koupili něco, co chcete vymazat ze záznamu, nebo vás už jen omrzelo objednávat příliš mnoho balíčků, možná je načase natrvalo odstranit váš účet Amazon. Smazání účtu je jediný způsob, jak zcela vymazat historii nákupů, a může vám to dokonce přinést ještě více rozumu. Amazon samozřejmě dělá smazání účtu trochu náročnější než otevření nového, ale náš komplexní průvodce vás provede kroky k vymazání a bude se cítit jednoduše. Nejprve najděte počítač - svůj účet Amazon nemůžete odstranit z mobilní aplikace.Kroky

 1. 1 Přejděte na Web Amazon . Pokud jste již přihlášeni, otevře se tím vaše domovská stránka Amazon.
  • Pokud nejste přihlášeni do Amazonu, umístěte kurzor na něj Účet a seznamy , klikněte Přihlásit se , zadejte svou e -mailovou adresu a heslo a klikněte Přihlásit se .
 2. 2 Ujistěte se, že nemáte žádné nevyřízené objednávky nebo transakce. Pokud byste měli zasílat nebo přijímat zboží, budete muset počkat, až budou dokončeny, a zavřít váš účet Amazon.
  • Čekající objednávky můžete zrušit kliknutím Objednávky v pravém horním rohu domovské stránky Amazonu kliknutím Otevřené objednávky v horní části stránky kliknutím na Zrušit položky napravo od objednávky a kliknutím Zrušit vybrané položky na zcela pravé straně obrazovky.
 3. 3 Klikněte Pomoc . Je v pravé dolní části stránky v Pomůžeme vám sekce.
 4. 4 Klikněte Potřebujete další pomoc? . Je na konci stránky v sekci „Procházet témata nápovědy“.
 5. 5 Klikněte Kontaktujte nás . Tato možnost je v pravé horní části sekce „Procházet témata nápovědy“.
 6. 6 Klikněte Prime nebo něco jiného . Je v pravém horním rohu okna „S čím vám můžeme pomoci?“ sekci na stránce „Kontaktujte nás“.
 7. 7 Klikněte . Toto pole je ve spodní části obrazovky pod nadpisem „Řekněte nám více o svém problému“. Kliknutím na něj vyvoláte rozbalovací nabídku.
 8. 8 Klikněte Přihlášení a zabezpečení . Je blízko horní části nabídky.
 9. 9 Klikněte na druhý pole. Je pod tím prvním. Kliknutím na toto pole vyvoláte také rozevírací nabídku.
 10. 10 Klikněte Zavřít můj účet . Pokud tak učiníte, zobrazí se pod tímto polem třetí sekce s následujícími možnostmi kontaktu:
  • E-mailem
  • Telefon
  • Povídat si
 11. jedenáct Klikněte na možnost kontaktu. V závislosti na zvolené možnosti se budou vaše další kroky lišit:
  • E-mailem - Zadejte důvod smazání účtu a klikněte na Poslat e-mailem pod e -mailovým polem.
  • Telefon - Zadejte své telefonní číslo do mezer vedle pole „Vaše číslo“ a klikněte na Zavolej mi teď .
  • Povídat si - Počkejte, až se zástupce zákaznického servisu připojí k internetu, a poté mu řekněte, že chcete svůj účet zrušit.
 12. 12 Počkejte, až bude váš účet smazán. Váš účet bude uzavřen v časovém rámci, který vám předloží zástupce Amazonu, se kterým mluvíte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu si po zrušení starého účtu vytvořit nový účet pomocí stejné e -mailové adresy? Ano, protože vaše stará pověření, například vaše e -mailová adresa, byla odstraněna.
 • Otázka Co když lidé z Amazonu neodstraní můj účet za jeden nebo dva dny? Zkuste jim poslat další e -mail a informovat je, že váš účet nebyl po prvním pokusu smazán.
 • Otázka Mohu svůj účet Amazon znovu vytvořit po jeho odstranění? Ano, vždy si můžete vytvořit nový účet Amazon. Budete ale muset začít úplně od začátku, protože informace z vašeho starého účtu budou pryč.
 • Otázka Jak poznám, zda je můj účet Amazon smazán? Zkuste se přihlásit pomocí svých starých přihlašovacích údajů. Pokud selže, váš účet byl odstraněn.
 • Otázka Mohu kombinovat dva účty? Ručně nemůžete. Pokud však pošlete e -mail na podporu Amazonu, možná to pro vás dokážou udělat. Je to běh na dlouhou trať, ale pokud chcete sloučit dva účty, pak to musíte udělat.
 • Otázka Jaké věci musím odstranit, když zavřu účet? Jakmile bude váš účet uzavřen, nebudete k němu nadále mít přístup vy ani nikdo jiný. To zahrnuje všechny prodejce, Mechanical Turk, spolupracovníky, webové služby nebo účty Amazon Payments spojené s vaším nákupním účtem. Pokud byste si u nich někdy chtěli znovu objednat nebo pokud byste chtěli používat funkce webových stránek, které vyžadují heslo, budete si muset založit nový účet.
 • Otázka Jak zjistím možnosti nastavení účtu? Zkuste se přihlásit a v dolním rohu klikněte na „pomoc“. Hledat změnu nastavení účtu atd.
 • Otázka Budou také vymazány všechny mé osobní údaje? Ano, všechny vaše osobní údaje budou smazány, takže byste si měli zkusit stáhnout cokoli, co máte na Amazonu, do svého počítače.
 • Otázka Ztratím všechny e -knihy, které jsem si koupil, včetně těch v cloudu, když smažu svůj účet Amazon? Ano-přijdete o všechna data spojená s vaším účtem Amazon. To znamená, že si před odstraněním budete chtít stáhnout všechny elektronické knihy, filmy, hry atd., Které jsou uloženy ve vašem účtu Amazon.
 • Otázka Co mám dělat, když v kroku ověření identity nemohu přijmout výzvu k vygenerování kódu? Až budete vyzváni k výběru mezi e-mailem, telefonním hovorem nebo chatem, vyberte jednu z dalších dvou možností.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Zruší se moje hlavní předplatné, když smažu svůj účet?
 • Pokud smažu svůj účet Amazon, pošlou mi šek se zbývajícími penězi na mém účtu?
 • Jak poznám, zda je můj účet Amazon skutečně smazán?
 • Jak zruším svůj účet Amazon, když neznám své staré heslo nebo informace o účtu?
 • Jak odstraním účet Amazon prostřednictvím telefonního čísla?
Zobrazit více nezodpovězených otázek Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Po odstranění stávajícího účtu Amazon si můžete později vytvořit nový účet se stejnými informacemi.
 • Před zavřením zkontrolujte informace o svém bankovním účtu připojené k vašemu účtu Amazon. Po uzavření účtu bude váš nevyřízený kredit odeslán na vaši bankovní adresu, pokud je platný.
 • Pokud jste vydavatelem Kindle, stáhněte si a uložte obsah Kindle před uzavřením účtu. Po smazání účtu nebudete mít k tomuto obsahu přístup.

reklama

Varování

 • Prostřednictvím nastavení účtu neexistuje žádný způsob, jak odstranit váš účet Amazon.
 • Jakmile je váš účet Amazon odstraněn, již k němu nebudete mít přístup vy ani jiné strany přidružené k Amazonu, jako jsou Amazon Sellers, Amazon Associates, Amazon Payments a další. Pokud chcete Amazon použít kdykoli v budoucnosti poté, co jste svůj účet smazali, musíte si vytvořit nový účet.
reklama

Populární Problémy

Hrdý uzbecký Nurudinov uvolňuje zlato v Riu

Je to 2019 Latin American Music Awards. Získejte přehled o tom, kdy se vysílají Latin AMA, kanál a jak jej sledovat online prostřednictvím živého přenosu.Tým USA basketbal pokračuje v přípravných zápasech olympijských her v úterý zápasem s Argentinou. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Michael Weatherly se dnes večer vrací do televize, ale ne v NCIS. Kliknutím zjistíte, kdy debutuje jeho nová show Bull.

Jak získat lístky na Wimbledon. Wimbledon je nejstarší a jeden z nejprestižnějších tenisových turnajů na světě, který se každoročně koná v létě v Londýně. Mnoho lidí se chce zúčastnit turnaje, ale lístky jsou zkrátka ...Všichni hráči se na tenisovém kurtu pokusí vydat ze sebe to nejlepší, ale fanoušci na tyto 3 hráče pohlédnou.