Jak se dívat na premiéru 3. sezóny „Vysoká údržba“

Jak sledovat vysokou údržbu online

HBO/YouTube

HBO show Vysoké náklady na údržbu premiéru 3. sérii dnes večer, ve 22:30 ET/PT a 21:30 hod. CT. Pro ty, kteří se snaží sledovat show, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, možná hledáte alternativní způsoby, jak seriál sledovat. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu (nebo jej DVR nebo sledovat na vyžádání) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se přihlásíte k odběru z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

Ať už již máte Sling TV resp chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „HBO je k dispozici jako doplněk k základnímu balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Sling TV aplikace.Hrát si

Video Video související s tím, jak sledovat premiéru 3. sezóny „s vysokou údržbou“ 3. série 2019-01-20T14: 34: 50-05: 00

Pro ty, kteří by chtěli více informací o pořadu, si níže přečtěte popis epizod, další informace o živém přenosu, detaily obsazení a další.

SYNOPSA VYSOKÉ ÚDRŽBY SEZÓNA 3: Podle Amazonka “, synopse pro 3. sérii seriálu popisuje novou sezónu takto: V sezóně 3 přichází Guy (Ben Sinclair) do kontaktu s různorodou skupinou urbanitů a zároveň se ponoří do svého vlastního života.

Epizody Vysoké náklady na údržbu jsou také k zakoupení na Amazonu . A pro ty, kteří mají kabelové předplatné, jste mohli sledovat show na webových stránkách HBO. Sezóna 1 a série 2 show jsou také k dispozici, stejně jako jednotlivé epizody, k zakoupení na Amazonu.

VYSOKÁ ÚDRŽBA: Ben Sinclair, který je spolutvůrcem webové série, se v seriálu objeví jako The Guy. Je to doručovatel beze jména. Před novou sezónou to řekla jedna z předváděček, Katja Blichfeld Týden zábavy že v této sezóně zkoušíme tuto sezónu nějaké věci. Určitě máme nějaké tonální posuny, a možná více, než jsme kdy měli. Myslím, že je to skvělá věc, protože to jen pokračuje v podpoře této myšlenky, že tato show může být více, než jsme si na začátku mysleli. Entertainment Weekly také odhaluje, že v epizodě 1 nové sezóny se Guy účastní pohřbu svého starého dealera.

VYSOKÁ ÚDRŽBA SEZÓNA 3 EPIZODA 1: KAŠE. je název premiérové ​​epizody a popis toho, co očekávat v epizodě 1, uvádí: Zatímco Guy tráví čas mimo město ve svém obytném voze, dostává zneklidňující zprávy, ale vytváří nové zajímavé spojení; Cori se snaží přizpůsobit nové realitě bez svého přítele.

VYSOKÁ ÚDRŽBA SEZÓNA 3 EPIZODA 2: Druhá epizoda show v této sezóně má název Craig. Vysílá se 27. ledna 2019 a synopse zápletky této epizody zní: Poté, co mu ukradnou kolo, se pravidelný zákazník Marty poradí s Guyem, jehož návrh ho pošle na překvapivou cestu; znuděný svým pozemským životem, Darby hledá způsoby, jak znervóznit a zmást cizince.

VYSOKÁ ÚDRŽBA SEZÓNA 3 EPIZODA 3: Episode 3 of the show is called Blondie and it is set to air on February 3, 2019.

VYSOKÁ ÚDRŽBA SEZÓNA 3 EPIZODA 4: Čtvrtá epizoda nové sezóny má název Malé město a bude se vysílat na HBO 10. února 2019.Populární Problémy

Jak se zbavit zadního tuku. Záda jsou jedním z nejtěžších míst pro zpevnění a snížení tělesného tuku, když se snažíte zhubnout. Bohužel není možné „ošetřit“ jakoukoli část vašeho těla. Http://www.medicaldaily.com/weight -...

Legenda říká, že Brett Favre by hodil fotbal tak tvrdě a rychle, že by v ledových hrách Green Bay zlomil prsty svého přijímače. I když to může, ale nemusí být pravda (nebo hezká věc, kterou můžete udělat svým spoluhráčům), jeho slavný ...

Karen Khachanov se ve čtvrtek ve druhém kole French Open 2020 utká s Jiřím Veselým. Chačanov měl ve svém úvodním zápase vzácný snadný výlet, zatímco Veselému hře letos také pomáhá povrch.

Andy Murray zjevně vzal výjimku ze twitterových zvyklostí prezidenta USA.

Tento wikiHow vás naučí, jak si z aplikace PlayStation Store stáhnout bezplatnou demo verzi plné hry. Zapněte konzolu. Chcete -li to provést, můžete buď stisknout tlačítko „Zapnout“ na přední straně konzoly, nebo stisknout tlačítko PS ...

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.