Jak zakrýt tetování

Tetování jsou úžasná umělecká díla, ale existují situace, kdy budete chtít tetování zakrýt, aby nebylo vidět. Naštěstí můžete dočasně zakrýt oblečení nebo použít make -up. Pokud hledáte trvalejší řešení, můžete si po poradě s dermatologem nechat udělat krycí tetování nebo tetování zcela odstranit. Pokud se rozhodnete použít make -up, je důležité, abyste to udělali správně, aby to vypadalo přirozeně a přitom stále skrývalo vzhled tetování.

Metoda 1 ze 2: Krycí tetování bez make -upu

 1. Obrázek s názvem Zakrýt tetování Krok 1

  1 Pro rychlou opravu přikryjte tetování oblečením. Pokud potřebujete tetování zakrýt co nejdříve, možná nestihnete nanést make -up nebo zkusit trvalejší řešení. Najděte si oblečení, které by se dalo zakrýt tetováním, které chcete skrýt.
  • Pokud máte tetování na hrudi nebo v horní části zad, oblékněte si košili, která má vyšší výstřih.
  • Pokud máte tetování na paži, můžete si ho rychle zakrýt nošením košile s dlouhým rukávem.
  • Pokud máte tetování na nohou nebo chodidlech, noste kalhoty a ponožky, abyste je skryli.
  • Existují také speciální látkové rukávy, které si můžete zakoupit online a zakrýt tetování na pažích a nohou.


 2. Obrázek s názvem Zakrýt tetování Krok 2

  2 Zakryjte tetování na zápěstí nebo krk šperky. Pokud máte na zápěstí tetování, můžete ho zakrýt hodinkami nebo náramkem. Pořiďte si dostatečně široký, aby pokryl celé tetování. Menší tetování na krk můžete také skrýt pomocí náhrdelníku.
  • Noste módní šátek, který ladí s vaším oblečením a zakryjte tetování na krku, hrudníku nebo horní části zad.
  • Pokud máte na krku tetování, můžete jej zakrýt náhrdelníkem. Pokud máte dlouhé vlasy, můžete vlasy použít i na zakrytí tetování.
  • Pořiďte si náramek, který je silnější, například náramek z korálků, dřeva nebo manžety na zakrytí tetování.
 3. 3 Pro rychlou opravu přikryjte tetování náplastí. Náplast je skvělé řešení, které zakryje menší tetování, když je příliš horko na nošení košil a kalhot s dlouhým rukávem. I když nebudete moci zakrýt větší tetování, můžete si zakrýt menší na pažích, nohou, chodidlech nebo rukou.
 4. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 3

  4 Nechte si zakrýt tetování pro trvalé řešení. Pokud nejste spokojeni s tetováním, které máte, můžete jej zakrýt jiným tetováním. Mějte na paměti, že krycí tetování bude pravděpodobně muset být větší a tmavší než původní tetování. Hledejte online tetovače, kteří se specializují na zakrývání. Jakmile najdete umělce, který se vám líbí, kontaktujte ho a prodiskutujte své možnosti.
  • Pokud je původní tetování opravdu tmavé, může vám tetování doporučit tetování zesvětlit laserovým odstraněním, než se přikryje.
  • Je snazší zakrýt menší, lehce zbarvené tetování než velké černé tetování.
 5. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 4

  5 Nechte si tetování chirurgicky odstranit, aby bylo tetování zcela odstraněno. K odstranění tetování z kůže může dermatolog použít laserové odstranění, chirurgické odstranění nebo dermabrazi. Tyto metody obvykle zahrnují dlouhý proces, který může trvat více relací a může být bolestivý. Poraďte se s dermatologem, abyste prodiskutovali, která možnost by byla pro vaše tetování nejlepší.
  • Pro odstranění laserem se do oblasti vstříkne lokální anestetikum a laserem se odstraní inkoust z kůže. Pravděpodobně budete muset jít na více sezení, abyste tetování zesvětlili, a možná nebude možné úplně odstranit větší tetování. Hojení po zákroku může trvat 1–2 týdny.
  • Po odstranění laseru můžete v této oblasti zaznamenat puchýře nebo otoky.
  • Během chirurgického odstranění lékař pomocí skalpelu odstraní kůži obsahující tetování a k hojení rány se aplikuje antibakteriální mast. Doba zotavení může trvat 2 týdny až 1 měsíc v závislosti na tom, jak velké je tetování. Tento postup se obvykle provádí na menších tetováních a pravděpodobně zanechá jizvu.
  • Dermabraze znamená, že lékař pomocí speciálního nástroje zbrousí kůži na tetování a odstraní ji. Úplné odstranění tetování může trvat několik sezení. Úplné uzdravení tohoto postupu může trvat 2–3 týdny.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Skrytí tetování make -upem

 1. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 5

  1 oholení tetovanou oblast, pokud můžete. Před holením na oblast naneste malé množství krému nebo mýdla na holení. I když je tetování v oblasti s minimem chloupků, měli byste si oblast před nanesením make -upu oholit, aby se snáze nanášela a byla méně viditelná pouhým okem.
 2. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 6

  2 Naneste základní nátěr přes tetování připravte svou pokožku na make -up. Navlhčete vatový tampon nebo vatový tampon základním nátěrem a naneste na tetování hladkou vrstvu. Nanesení základního nátěru na pleť usnadní nanášení make -upu a způsobí, že líčení vydrží déle.
  • Základní nátěr vyplní vaše póry a absorbuje další oleje, což dodá make -upu přirozenější vzhled.
 3. Obrázek s názvem Zakrýt tetování Krok 7

  3 Pokud máte barevné tetování, použijte korektor barev. Barevné korektory jsou vytvořeny pro různé odstíny a mohou snížit vzhled tetování, která mají barvu. K neutralizaci barevných tetování můžete použít doplňkové barvy nebo barvy na opačné straně barevného kolečka. Podívejte se online na barevné kolečko a najděte různé barvy ve svých tetováních. Podívejte se na opačnou stranu kola a určete, jaké barevné korektory potřebujete.
  • Korektory barev můžete zakoupit online nebo ve většině obchodních domů.
  • Pokud jste například měli v tetování červenou barvu, mohli byste použít zelený korektor barev k neutralizaci červených částí vašeho tetování.
  • Pokud máte v tetování fialové oblasti, můžete k neutralizaci barvy použít žlutou.
  • Pro oblasti, které jsou černé, použijte barevný korektor, který odpovídá vašemu tónu pleti.
  • Jako alternativu k barevným korektorům můžete také použít různě barevné tekuté nebo pudrové oční stíny.
 4. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 8

  4 Barevné oblasti tetování vyplňte plochým štětcem. Pomocí vatového tamponu naneste pár tampónů barevného korektoru přímo na kůži. Poté plochým štětcem vyplňte oblast tetování, které chcete zakrýt. Pokračujte v tom, dokud nezakryjete všechny barvy, bude korektor barev.
  • Barevný korektor nebo barevné oční stíny způsobí, že vzhled jasného a zářivého tetovacího inkoustu bude pod korektorem méně nápadný.
 5. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 9

  5 Naneste základ na povrch tetování. Najděte základ, který odpovídá vašemu tónu pleti. Uvědomte si, že odstín pleti na obličeji a dalších částech těla se může lišit. Naneste malý kousek podkladu na konečky prstů nebo na kosmetickou houbičku a rozetřete po celém tetování. Měli byste si všimnout blednutí tetování pod základnou.
  • Před nanesením korektoru nebo tuhujícího pudru nechte podklad zaschnout.
 6. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 10

  6 Otřete tetování korektorem, který odpovídá vašemu tónu pleti. Naneste houbičkový aplikátor do korektoru a naneste jej na základ, který jste si dali na tetování. Pokračujte v mazání, dokud nezakryjete celé tetování. Před nanesením tužidla nechte korektor 2–5 minut zaschnout. Mějte na paměti, že běžný korektor, který používáte na obličej, nemusí odpovídat tónu ostatních oblastí vašeho těla.
  • Tupým pohybem zajistíte, aby korektor vypadal spíše jako vaše pleť než jako make -up.
  • Po nanesení korektoru by vaše tetování mělo vypadat přirozeně jako vaše kůže.
 7. Obrázek s názvem Zakryjte tetování Krok 11

  7 Na tetování naneste průsvitný pudr. Naneste štětec na pudr do tuhnoucího pudru a poté jej naneste na oblast, na kterou jste nanesli make -up. To pomůže udržet make -up na místě a zabrání jeho krvácení nebo vyblednutí po celý den.
  • Lak na vlasy můžete použít jako alternativu k tuhnutí pudru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak můžete zakrýt tetování bez make -upu? Grant Lubbock
  Tattoo Artist & Co-Owner, Red Baron Ink Grant Lubbock je Tattoo Artist a spoluvlastník Red Baron Ink, tetovacího salonu se sídlem v New Yorku. Grant má více než 10 let zkušeností s tetováním a specializuje se na netradiční, černé/šedé a barevné tetování. Hlavním cílem inkoustu Red Baron Ink je, aby každé tetování vycházející ze studia bylo jedinečným kouskem na míru, který bude vypadat dobře po celý život. Grant Lubbock Tattoo Artist & Co-Owner, Red Baron Ink Expert Odpověď Absolutně. V závislosti na tom, kde se tetování nachází, jej pravděpodobně můžete zakrýt oděvem. Vždy můžete nechat tetování profesionálně odstranit, pokud zjistíte, že tetování neustále zakrýváte a už ho nechcete. Pokud půjdete touto cestou, ujistěte se, že najdete profesionálního technika odstraňování laseru, který má licenci lékaře. Proveďte spoustu výzkumu předem, abyste se ujistili, že půjdete na renomovanou kliniku.
 • Otázka Stačil by jen korektor na zakrytí malého tetování? Záleží na tetování - jak je tmavé, na jeho umístění atd. Mohlo by to stačit. Zkuste to a zjistěte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

Skrytí tetování make -upem

 • Holicí strojek
 • za prvé
 • Korektor barev nebo oční stíny
 • Nadace
 • Korektor
 • Nastavovací prášek
 • Nastavovací sprej nebo lak na vlasy
 • Bavlněné koule nebo podložky
 • Bavlněné tampóny
 • Štětce na make -up
 • Kosmetická houba (volitelně)

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního zápasu Heat vs Jazz online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Jižní Karolína se dnes v některých univerzitních fotbalových akcích 1. týdne ujímá východního Illinois. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat hru, která není v televizi.

Man City se ve středu utká s Dinamem Záhřeb v zápase Ligy mistrů. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu v USA.

Pokud chcete nasměrovat módy jedné z největších desetiletí všech dob, tento článek vás naučí základní věci! Jdi na grunge. Výstřední styl je celkově „odfláknutý“ vzhled, který naznačuje, že jste netrávili moc času sestavováním ...

Zde je návod, jak můžete online streamovat soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.

Jak pozorovat ranní modlitbu v ortodoxním judiasmu. Modlitba je jednou z nejdůležitějších částí praktikování judaismu. V židovské filozofii není účelem modlitby, aby člověk změnil Boha, ale aby člověk změnil sám sebe, a tím ...