Sledujte: Novak Djokovič vede srbské oslavy, když Milica Mandic prohlašuje zlato taekwondo

Novák Djokovic

Novák Djokovicpravidla badmintonové čtyřhry

Zdá se, že Novak Djokovič prožívá čas svého života na olympijských hrách v Tokiu. Srb, který se uchází o zisk své první zlaté medaile na čtyřleté akci, si užil míchání se zbytkem sportovců v olympijské vesnici.Djokovič trávil čas mimo hřiště fanděním svým krajanům, kteří se účastnili některých dalších akcí na Hrách. V úterý nahrál na Twitter video, kde ho lze vidět slavit poté, co srbská Milica Mandic získala zlatou medaili v taekwondo.Mandic, který také získal zlato v těžké váze na londýnských hrách 2012, porazil v úterý jihokorejský závodník Lee Dabin ve finále žen nad 67 kg.Milica Mandic

Milica MandicDjokovič byl jedním z mnoha srbských sportovců, kteří sledovali, jak Mandic vládne. Světová jednička natočila vítězný okamžik na svůj vlastní telefon, když členové srbského kontingentu propukli v bouřlivé oslavy.

Srb následně video nahrál do svého Twitteru, čímž vyjádřil, jak je hrdý na úspěch svého Mandica.„Zlatý moment Milicy ... nezapomenutelný #SRB #Tokio 2020 # idemooo “, Napsal Novak Djokovic na Twitteru.

Ruská tisková agentura Sputnik také nahrála video Srbů oslavujících Mandicovu výhru.Ve videu je Djokovic vidět, jak stojí na minitabulku a natáčí pozoruhodný okamžik, kdy Mandic dodává poslední kop. Djokovič se ujistil, že zaznamenal celou místnost, než otočil telefon, aby ukázal svou vlastní radost. Celé video si můžete prohlédnout v níže uvedeném tweetu:

Kromě zlata Mandic, tým Srbska dosud získal další dvě medaile na olympijských hrách v Tokiu; Damir Mikec získal stříbro ve vzduchové pistoli mužů na 10 m, zatímco Tijana Bogdanovic si odvezla bronzovou medaili v kategorii taekwondo žen do 49 kg.

Novak Djokovic pokračuje v hledání zlata proti Alejandru Davidovičovi Fokinovi

Tenis - olympiáda: 3. den

Tenis - olympiáda: 3. den

Djokovič se dostal do třetího kola dvouhry mužů, kde se ve středu utká se Španělem Alejandrem Davidovichem Fokinou. Srb je jen čtyři vítězství od získání vůbec první zlaté medaile na olympijských hrách.

Djokovič se představí také ve smíšené čtyřhře po boku Niny Stojanovic. Srbská dvojice zahájila kampaň proti brazilským Marcelo Melo a Luisa Stefani.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry The 100 Season 6 online, i když nemáte kabel.

Právě v roce 2018 Novak Djokovič poprvé vyzval ke zvýšení prize money v naději, že hráči získají větší podíl na výnosech získaných grandslamy a dalšími turnaji.

Stan Wawrinka a Roger Federer slaví vítězství ve čtyřhře v Lille 23. listopadu (IANS/EFE) Superstar Švýcarské duo Roger Federer a Stanislas Wawrinka p.

Jak používat výtah Hoyer. Hoyer Lift je mechanické zařízení určené k bezpečnému zvedání pacientů. Ačkoli je Hoyer obchodní značkou, často se používá jako obecný termín pro označení jakéhokoli mechanického zvedání pacienta. Většina pacientských výtahů pracuje v ...

Georgia a Florida se v sobotu setkávají na verzi Top 10 největší venkovní koktejlové párty na světě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.