10 nejlepších tenisových bot v USA

Asics Gel Resolution 7 #2 pro muže

Asics Gel Resolution 7 pro muže

Asics Gel Resolution 7 pro muže

Gel Resolution7 je jedinečnou kombinací černé a oranžové. To má externí nízký podpatek, který je vhodný pro běh bez smyku na kurtech. Hráči budou mít extra ochranu díky chrániči prstů PG.

Společnost Asics poskytla tlumicí systémy GEL pro zadní i přední nohu pro tlumení nárazů.

Tato obuv má zajímavý design vhodný pro každého hráče. The tenisová bota je navržen tak, aby poskytoval skvělou trakci na kurtech pro rychlé pohyby. Díky podešvi AHAR je bota zcela odolná.


#3 Adidas Performance Barricade pro muže (2018)

Adidas Performance Barricade pro muže (2018)

Adidas Performance Barricade pro muže (2018)

Adidas je známý výjimečnou přilnavostí a odolností u tenisových bot. Verze Performance Barricade pro rok 2018 má gumovou podrážku pro dobrou trakci. Barva boty je jiná a nová.

Mladí hráči budou milovat tuto jedinečnou kombinaci purpurové, červené a fialové. Součástí je vyměnitelná stélka, která prodlužuje životnost boty. Vnější podešev je prodyšná, což poskytuje hráčům vynikající pohodlí na hřišti. Geo-fit design snadno padne hráčům, aby se snadno pohybovali.

Populární Problémy

Djokovič podepisuje novou smlouvu s Adidasem

Karolina Plíšková a Caroline Garcia se ve středu setkají v senzačním druhém kole na US Open 2020. Plíšková a Garcia rozdělili svých šest předchozích setkání proti sobě.

Když se cítíte na dně, může být opravdu těžké mít pocit, že se věci někdy zlepší - ale povede se. Každý někdy dostane blues, takže nebuďte na sebe příliš tvrdí, abyste se cítili smutní, naštvaní, osamělí nebo v depresi. Zda...

Zachyťte veškerou akci ve finále světového turné ATP 2013 v aréně 02 v Londýně v Anglii. Podívejte se na letošní televizní program, losujte a vyhrajte peníze.

Henri Leconte nedávno hovořil o tom, jak by Roger Federer mohl po návratu trpět nedostatkem motivace. Francouz ale přiznal, že doufá, že Federer vyhraje další Slam.

Chcete -li se postavit rovně, postavte se proti zdi a zadní částí hlavy, lopatkami a hýžděmi se dotýkejte zdi. Poté se vzdalte od zdi a přitom držte držení těla. Jakmile se vaše tělo začne hrbit, vraťte se ke zdi a obnovte držení těla. Během dne si vyzkoušejte správné návyky držení těla, jako je držení mobilního telefonu ve výši očí a zaznamenávání držení těla, kdykoli projdete kolem zrcadla nebo okna.