10 případů, kdy hráč přežil rohlík ve finále grandslamuRichard Norris Williams se stal prvním mužským hráčem, který ve finále grandslamu přežil rohlík

Jednou z nejtrapnějších a nejpotupnějších věcí, se kterými se každý tenista potýká, je bagel, tj. Nevyhrát ani jednu hru v sadě. Za ta léta se objevilo mnoho vynikajících tenisových hráčů, jako byli Rod Laver, Steffi Graf a Roger Federer, kteří byli s bagelem. Existuje však mnoho případů, kdy hráč vyhrál zápas, přestože byl v bagetu nebo v některých případech , dokonce i Grand Slam. Vyskytlo se mnoho případů, kdy hráč vyhrál grandslamový titul „bagelováním“ svého soupeře ve finále, ale bylo přesně deset případů, kdy hráč vyhrál grandslamový titul přesto, že ho jeho soupeř bageloval finále.

Zde je deset takových případů. #1. Richard Norris Williams vs Bill Johnston, 1916 finále US Open

Richard Norris Williams a Bill Johnstone jsou oba považováni za jednoho z nejlepších amerických tenistů během 19. let 19. století a sdílejí mezi sebou pět grandslamových titulů. Oba hráči odehráli velmi napínavé semifinále na US 1915, když Johnston porazil Williamse (tenkrát byl obhájcem titulu) v pěti setech, aby dosáhl svého prvního grandslamového finále, které by vyhrál tím, že porazil dvojnásobného šampiona Maurice McLoughlina v O rok později se Johnston a Williams znovu setkali na US Open, tentokrát ve finále. Oba hráči v turnaji ještě nepustili set a očekávalo se, že zápas bude vzrušujícím setkáním. Johnston vytáhl první krev tím, že vzal první sadu 6: 4, ale Williams se dobře odrazil tím, že vzal druhou sadu se stejným skóre. Johnston se však vrátil do zápasu tím, že třetí set vzal 6: 0. Williams však neustoupil a vrátil se zpět do zápasu, když vzal čtvrtou sadu 6-2, než vzal pátou sadu 6-4, aby získal svůj druhý titul na US Open. Bylo to vůbec poprvé, kdy hráč vyhrál grandslamové finále, přestože byl v rohlíku.

Populární Problémy

Hráči s největším počtem titulů na Australian Open.

Zde je návod, jak sledovat každou hru Raiders online, pokud nemáte kabel.

První sezóna jedinečného dramatu BBC „Rellik“ přichází do USA na Cinemax. Zde je návod, jak sledovat epizody online, buď naživo, nebo na vyžádání.

Být aktivní z vás může udělat zdravějšího člověka, ale pro mnoho lidí může fyzická aktivita vypadat jako fuška. Rozdíl mezi sledováním cvičení jako nudných nebo obtížných a považováním za zábavnou a zábavnou činnost spočívá ve výběru ...

Zde je návod, jak streamovat sezónu 5 Blindspot online, premiéra ve čtvrtek 7. května ve 21 hodin. ET/PT na NBC

Cornell a Yale vstupují do hry Ivy League 1: 0, když se v sobotu setkají v New Havenu. Zde je návod, jak sledovat hru online.