10 nejkontroverznějších tenisových outfitů všech dob

Nejkontroverznější tenisové oblečení

Nejkontroverznější tenisové oblečení

Disclaimer: Názory vyjádřené v článku jsou názory autora a nemusí nutně odrážet postoj Sportskeedy ke stejnému.Tenis je hra, kde talent hráčů a jejich T ennis oblečení má stejný význam. Během let zažila legendární hra na kurtu spoustu módních vyobrazení. Nicméně někteří tenisové oblečení se ukázal jako major soudní spory.Oceňují se skvělé outfity, zatímco ty nevhodné se stávají řečí roku. Výběr každého hráče je jiný a pro každý Grand Slam se snaží zvolit jedinečný outfit. Také různé grandslamy jim dávají řadu pravidel, která je třeba dodržovat.

Wimbledon je nejstarší a nejtradičnější grandslamový tenis. Má také nejvíce pravidel týkajících se oblečení hráčů. Wimbledon očekává, že hráči přijdou na travnaté kurty v kompletních bílých šatech. To dodává šampionátu eleganci a jedinečnost.Další tři grandslamy, Australian Open, French Open a US Open umožňují vše typické tenisové oblečení . V historii tenisu existují špatně oblečené tenistky jehož oblečení se pamatuje dodnes.Někteří ze slavných hráčů také udělali zásadní chyby při oblékání na kurtech. Přesto jen málo hráčů elegantně projevilo talent navzdory špatnému oblékání. Někteří jsou stále nechvalně známí svými nežádoucími tenisové oblečení.

Všechny tyto případy si postupem času vytvořily kontroverze. Můžeme citovat příklady, kdy hráči měli dokonce zakázáno vytvářet soudní spory s ohledem na jejich oblečení. Nějaký špatně oblečené tenistky také čelil posměšným komentářům publika na kurtech.Zde je 10 nejkontroverznějších tenisové oblečení všech dob.
Zlatý kabát Federera č. 1

Federer

Federerův zlatý kabát

Federer vešel se zlatým kabátem s akcentem během Wimbledonu v roce 2009. Svítící proužky na jeho tenisové oblečení a zlatá podšívka na jeho kabátu vypadala docela nepatřičně.

Jeho taška vyvolala mezi jeho fanoušky a publikem mimořádný rozruch. Taška měla zlatého Ticka představujícího jeho oficiální značku Nike. Taška postrádala svůj účel na tenisovém poli kvůli velké třpytivé zlaté základně.

Populární Problémy

Jak si omotat koleno. Důvodů, proč si omotat koleno, je mnoho. Koleno si můžete zabalit při sportu, kvůli zranění a při vzpírání. Ačkoli se to může zdát jednoduché, musíte si koleno zabalit správným způsobem, abyste si neublížili ...

Jak si natáhnout boty ledem. „Koupili jste si někdy boty, které byly příliš malé, ale na jejich vrácení bylo příliš pozdě? Než si vezmete těsné boty a dáte si bolestivé puchýře, zkuste pomocí ledu ...

Roger Federer se bude snažit pomstít svou porážku na Australian Open, když ve finále Dubai Open nastoupí proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Werder Bremen a Bayer Leverkusen se v pondělí setkávají, když pokračují v bundesligové hře. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Lleyton Hewitt nashromáždil bohatou chválu na Rogera Federera a řekl, že byl ve velkých zápasech „strašně tvrdý“. Australan také hovořil o obtížnosti setkání s Rafaelem Nadalem na French Open.