Jak se dívat na Boise State vs Colorado State Football bez kabeluGetty

Fotbalové týmy Colorado State Rams budou hostit Boise State Broncos v pátek v posledním týdnu základní části Mountain West.

Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

je ještě bezpečné hrát tenis?

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Boise State vs Colorado State na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network.

kolik sad v tenise

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos mezi Boise State a Colorado State na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos států Boise State a Colorado na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

tenisky k úzkým džínám

Náhled státu Boise vs Colorado

Broncos v sobotu na silnici udeřilo Utah State Aggies 56: 21, celkově se zlepšilo na 10: 1 a 7: 0 ve hře Mountain West a zajistilo si své místo ve hře o titul konference.

Myslím, že celý tento týden věděli, o co jde, věděli, že tým, se kterým hrajeme, věděli, že jsme na cestě, a myslím, že dnes v noci se ukázala celá jejich příprava, myšlení a soustředění, řekl hlavní trenér Broncos Bryan Harsin: podle Idaho Statesman . Byli připraveni hrát, a to je znak vedení v týmu.

jak nakreslit tenisový míček

Boise State běží zpět George Holani spěchal 16krát na 178 yardů a pár přistání. Zbytek týmu nesl 30krát na 119 yardů.

Myslel jsem, že každý z našich zad, a zvláště George, zasáhl díry extrémně tvrdě, a bylo za tím hodně síly a vybudovala se velká rychlost a hybnost, řekl Harsin, podle státníka Idaha. Někdy, když běžíš takhle, je těžké přestat.

Druhý týden v řadě začal Jaylon Henderson, který sezonu zahájil jako třetí quarterback Broncosu, pod středem, když se rozbité QB Hank Bachmeier a Chase Cord dívali v uniformě z postranní čáry. Henderson dokončil 16 z 28 přihrávek na 187 yardů a 3 přistání, čímž přidal 7 přenosů na 45 yardů, aniž by míč otočil.

Na své týdenní tiskové konferenci v pondělí Harsin nabídl malou jasnost, pokud jde o graf hloubky rozehrávky týmu pro náklon se státem Colorado.

Žádná zranění končící sezónu nejsou. Kluci jsou všichni k dispozici ke hře, řekl Harsin Idaho Statesman . Pokud kluci potřebují hrát, mohou hrát.

Berani minulý týden prohráli se soupeři Wyoming Cowboys 17-7 v Border War bitvě o Bronze Boot, klesli na 4-7 v sezóně a 3-4 v konferenčním hraní.

špičková pádla na stolní tenis

Zápasník Colorado State Patrick O’Brien dokončil 17 z 29 přihrávek na 217 yardů, což byl touchdown, a vybral si, jak se týmová běžecká hra potýkala, když na 30 přenosů vsítil 48 spěchajících yardů.

Naše děti hrály extrémně tvrdě na obranné straně míče, řekl hlavní trenér Colorado State Mike Bobo The Rocky Mountain Collegian . Ofenzivně jsme měli nějaké příležitosti, ale neschopnost získat jakoukoli běžeckou hru (běh) nám uškodila.

Berani vedou s Wyomingem 58–48–5 historickou sérii, ale vypadli hned čtyři.

Bolí to tak moc, řekl obranný pochůzkář Rams Ellison Hubbard, podle The Rocky Mountain Collegian. Připravili jsme a uvedli jsme tuto práci do praxe, a přijít sem a postavit se rivalovi, bylo těžké prohrát.


Populární Problémy

Kosmické lodě v Minecraftu je těžké vyrobit. Někteří lidé zakopnou o tvar a velikost. Ostatní nevědí, co do toho dát. Zde jsou věci, které potřebujete vědět o vytvoření jednoho v Minecraftu! Na kus si napište, co chcete v řemesle ...

Teen prodigy Jannik Sinner se ve čtvrtek utká s Francouzem Pierrem-Huguesem Herbertem v 16. kole v Kolíně nad Rýnem. Sinner je v současné době jedním z nejzajímavějších mladíků na turné, zatímco Herbert je vynikajícím hráčem ve čtyřhře.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat Foxovu silvestrovskou událost se Stevem Harveyem online.

Zde je návod, jak sledovat pondělní zápas Wizards vs Lakers online, pokud nemáte kabel.

Jak stylovat kalhoty Adidas. Kalhoty Adidas se mohou zdát, že jsou jen sportovním oblečením, ale ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak s nimi vytvořit oblečení pro každou příležitost. Chcete-li mít sportovní vzhled, spárujte s přiléhavou mikinou nebo výkonným tričkem ...

Jak zabránit skřípání bot. Pískající boty mohou být trapné a otravné. Pískavé zvuky mohou být způsobeny spodní částí obuvi, vložkami, které jsou uvnitř obuvi, nebo vnějšími částmi obuvi. Naštěstí,...