Finále French Open 2019: Roger Federer vs Stan Wawrinka, náhled a předpověď

Federer prohrál se Stanem ve čtvrtfinále French Open 2015Dva nejlepší tenisté, které Švýcarsko vyprodukovalo - Roger Federer a Stan Wawrinka zamknou rohy ve čtvrtfinále blockbusteru na French Open 2019.

Ti dva spolu dosud hráli dvacet pětkrát v rivalitě, v níž silně dominoval Federer, který prohrál pouze tři z těchto zápasů. Jejich rivalita na antuce však byla mnohem vyrovnanější.Ti dva hráli sedmkrát na antuce a Stan dokázal urvat tři vítězství. Možná na osmnácti pokusech nevyhrál ani jeden zápas na jiných površích, ale na antuce se téměř vyrovná skvělému Federerovi.

Co dodá Stanovi ještě větší sebevědomí a sebevědomí do tohoto zápasu je, že jeho poslední vítězství nad Federerem přišlo na stejném místě a ve stejné fázi-čtvrtfinále French Open 2015, během jeho epického běhu k nepravděpodobnému titulu French Open , kde ve finále porazil Novaka Djokoviče.

Po dlouhé a namáhavé cestě zpět po zranění se Stan podíval blíže ke svým bojům nejlépe na tomto turnaji. Je jedním z těch vzácných hráčů, kteří povyšují svou hru na největší pódium, tj. Grandslamy a jeho mnohem lepší grandslamová bilance ve srovnání s jeho výkonem na úrovni Masters je toho důkazem.V posledních dvou zápasech má za sebou dvě solidní vítězství, třísetovou výhru nad Grigorem Dimitrovem ve třetím kole, kde se o všech setech rozhodovalo v tie-breacích a pětisetový thriller proti Stefanosu Tsitsipasovi. V obou zápasech dokázal zvýšit svoji hru a získat důležité body. Proti Řekovi ve skutečnosti získal o dvanáct bodů méně při zpátečních hrách a celkově o jeden bod méně.

Svou velkou zápasovou mentalitu bude muset vnést do zápasu s Federerem, který zatím vypadal extrémně solidně. Všechny dosavadní zápasy vyhrál ve dvou setech. Jeho dominanci lze odhadnout ze skutečnosti, že zlomil své protivníky neuvěřitelných osmnáctkrát, zatímco sám byl zlomen pouze dvakrát.

Federer však na rozdíl od Stana ještě nehrál ani jednoho nasazeného hráče a tento náhlý vzestup kvality jeho dalšího soupeře ho může vyvést z rovnováhy. Pokud se Stanovi podaří zadržet Federera na začátku zápasu, určitě bude mít šanci. Čím déle zápas trvá, tím větší šance Stan má.Předpověď: Roger Federer vyhraje ve čtyřech setech

Populární Problémy

Krasobruslení je nádherný, elegantní sport, který vyžaduje velkou fyzickou a duševní sílu. Chcete-li být špičkovým krasobruslařem, musíte mít neutuchající odhodlání a flexibilitu, kterou nelze srovnávat. Kromě toho musíte mít ...

Barack Obama si sedne s LeBronem Jamesem v nejnovější epizodě 'The Shop'. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma, pokud nemáte HBO.

Chcete si prohlédnout jeden z nejlepších existujících animovaných seriálů? Zde je návod, jak sledovat Star Wars: The Clone Wars online právě teď.

Mistr světa č. 1 a claycourt Rafael Nadal vyhrál inaugurační Rio Open v Brazílii, když ve finále porazil Alexandra Dolgopolova 6-3, 7-6.

Jak používat jógu, abyste zůstali zdraví. Jóga je starodávná praxe, která vám může pomoci zbavit se stresu a udržet vás pod napětím a soustředěnou po celý den. Abyste zůstali zdraví, nemusíte být tím nejúspěšnějším jogínem - stačí si vzít ...