3 způsoby, kterými se herní styl Felixe Augera-Aliassimeho podobá Nicku Kyrgiovi

2. Zápěstí Forhend

Forehands obou Felix Auger-Aliassime (nahoře) a Nick Kyrgios (Zdroje pro oba: Zimbio)

Forehands obou Felix Auger-Aliassime (nahoře) a Nick Kyrgios (Zdroje pro oba: Zimbio)Síla zápěstí je jedním z klíčových aspektů tenisu. Veškerá síla generovaných výstřelů prochází poslední a poté do rakety. Nick Kyrgios zaškrtl toto pole ve svých tenisových atributech, stejně jako Auger-Aliassime. Kromě toho se Kanaďanovi podařilo získat pružné a pružné zápěstí Australanky.To znamená, že dokáže generovat velké úhly, zejména na forhendové straně. Když vidíte srovnání těchto hráčů na výše uvedeném obrázku, můžete souhlasit s tím, že v kontaktním bodě jsou forhendový úchop a vlečená ruka téměř až neuvěřitelně podobné (ale střely se mírně liší).V pondělním zápase proti Fucsovics Felix zpočátku vyráběl úžasné topspiny, plátky a přihrával z forhendu z velmi rozdílných úhlů, což velmi ztěžovalo jeho soupeři život. Toto je umění, které Nick Kyrgios již mnohokrát předváděl, a boduje nad 18letým pouhými zkušenostmi

Populární Problémy

Serena Williamsová bude mít ve Wimbledonu další šanci na zisk rekordního 24. grandslamového titulu, který začíná v pondělí.Jak se protáhnout, když jste těhotná. Protahování je skvělý způsob, jak uvolnit napětí a bolesti, které se mohou objevit během těhotenství. Jak se vaše břicho zvětšuje, může být obtížné provádět úseky, na které jste zvyklí, ale některé snadné ...Kei Nishikori nedávno hovořil o návratu Rogera Federera na turné po ročním propuštění.

Jak zmenšit nohy. Pokud jsou vaše chodidla větší než většina ostatních, pak možná zjistíte, že chcete způsoby, jak vaše nohy vypadat proporcionálněji ke zbytku těla. Přitom fyzicky zmenšit nohu není možné ...Jak se zbavit bílých skvrn na nehtech. Z lékařského hlediska jsou tyto malé bílé skvrny, které se někdy objevují jako tečky nebo čáry na prstech na rukou a nohou, známé jako leukonychie. Obvykle jsou benigní a kvůli zranění, alergii nebo ...10. sezóna seriálu „Masterchef“ má premiéru 29. května 2019. Zjistěte více o nové sezóně a o tom, jak ji sledovat online prostřednictvím živého přenosu.